Ranking Bateria umywalkowa wysoka TOP 8! 2021/2022

(3 głosów)
Jak wybrać najlepszą baterię do łazienki? Ten wybór zawsze stanowi dylemat, zwłaszcza, że w ofercie sklepów z wyposażeniem wnętrz istnieje ogromna różnorodność. Baterie umywalkowe niskie, baterie ścienne, baterie wolnostojące, baterie jednouchwytowe, dwuchwytowe, baterie nowoczesne, baterie retro… Wydaje się, że lista nigdy się nie skończy! Jeśli zdecydowaliśmy się na ceramikę nablatową, najbardziej odpowiednia będzie bateria umywalkowa montowana na blacie. Wysokie wersje znacznie lepiej podkreślą niepowtarzalny charakter tego duetu. 

hansgrohe puravida

W poprzednich wpisach pomagaliśmy Wam znaleźć idealne umywalki nablatowe. Zajrzyjcie do wpisu: Umywalka nablatowa – Villeroy Venticello i Artis, Opoczno Metropolitan, Duravit Vero, Keramag Citterio - opinie, ranking TOP10, aranżacje i sami wybierzcie swój wymarzony model. Dziś postaramy się wskazać jakie baterie będą doskonale do nich pasować. Niemal każda z wymienionych propozycji ma na naszym blogu osobny wpis, co znacznie ułatwi Wam poznanie ich wszystkich atutów.  Gdy jednak nadal nie wiecie jaką baterię wybrać, przeczytajcie naszą poradę: Bateria umywalkowa – jaką wybrać? Jaką kupić? Jaka najlepsza? Co trzeba wiedzieć? Ranking: najlepsze baterie umywalkowe. I zdecydujcie.
 hansgrohe metris bateria
 

Dwuchwytowa bateria umywalkowa stojąca Axor Starck Organic

Sławna, uwielbiana i ponadczasowa bateria umywalkowa Axor Starck Organic. Model, który ma wiele wspólnego z naturą, ponieważ była ona inspiracją do stworzenia serii. Organiczne kształty zjednane z geometryczną idyllą stanowią receptę na wnętrze nowoczesne i pełne zmysłowego szyku. Produkt posiada szereg funkcjonalnych atutów, takich jak: AirPower, EcoSmart, QuickClean. O tych zaletach pisaliśmy w osobnym artykule (kliknijcie tutaj). 

Link do Produktu: Hansgrohe Axor Starck Organic Dwuuchwytowa bateria umywalkowa 36,5 cm DN15, chrom 12012000
Link do Serii: Axor Starck OrganicBateria umywalkowa wysoka TOP 8! Axor Starck Organic, Kludi Ambienta,Hansgrohe Puravida, Zucchetti Isystick i inne!

Bateria umywalkowa wysoka TOP 8! Axor Starck Organic, Kludi Ambienta,Hansgrohe Puravida, Zucchetti Isystick i inne!

axor starck organic

Bateria umywalkowa wysoka Duravit C.1

Propozycja marki Duravit bateria umywalkowa wysoka Duravit C.1 – łączy najnowsze trendy w projektowaniu sanitariatów z wysoką jakością materiałów użytych w procesie produkcyjnym i bezawaryjnym działaniem. Produkt wyposażony w ceramiczną głowicę zapewnia solidność i długoletnią eksploatację, a regulowany perlator wpłynie na ograniczenie zużycia cennego zasobu wody w łazience. O baterii Duravit C.1 pisaliśmy na naszym blogu – Duravit C.1. 

Link do Produktu: Duravit C.1 Jednouchwytowa bateria umywalkowa 16,6 cm wysoka bez korka, chrom C11040002010
Link do Serii: Duravit C.1
Bateria umywalkowa wysoka TOP 8! Axor Starck Organic, Kludi Ambienta,Hansgrohe Puravida, Zucchetti Isystick i inne!


bateria umywalkowa wysoka Duravit C.1 Lazienkarium

Jednouchwytowa bateria umywalkowa Kludi Ambienta

Bateria umywalkowa Kludi Ambienta także należy do grona rozwiązań najchętniej wybieranych. Seria ceniona jest nie tylko za styl, lecz także funkcjonalność oraz jakość wykonania. Niemiecka marka wyposażyła baterie w perlator, służący do napowietrzania strumienia, przez co zużywamy mniej wody, a także ceramiczną głowicę odpowiadającą za trwałość i niezawodność armatury. O Kludi Ambienta poczytacie Test Serii Kludi Ambienta.

Link do Produktu: Kludi Ambienta Jednouchwytowa bateria umywalkowa 27,3 cm wysoka, chrom 532980575
Link do Serii: Kludi AmbientaBateria umywalkowa wysoka TOP 8! Axor Starck Organic, Kludi Ambienta,Hansgrohe Puravida, Zucchetti Isystick i inne!


kludi ambienta
Bateria umywalkowa wysoka TOP 8! Axor Starck Organic, Kludi Ambienta,Hansgrohe Puravida, Zucchetti Isystick i inne!

Bateria umywalkowa Hansgrohe Puravida 15072400

Hansgrohe to czołowy przedstawiciel branży sanitarnej, dlatego nie mogło go zabraknąć na naszej liście. Bateria umywalkowa Hansgrohe PuraVida jest kompilacją piękna i doskonałego kunsztu tworzenia. To łazienkowe arcydzieło wzbogacone o technologiczne atrybuty: EcoSmart, QuickClean, korek Click-Clack, uchwyt typu Pin, perlator Rubit. Stanowią o jej dominacji nad innymi rozwiązaniami. Szukacie ideału? Oto on! Więcej o Hansgrohe PuraVida przeczytacie Test kolekcji Hansgrohe Puravida.

Link do Produktu: Hansgrohe Puravida Jednouchwytowa bateria umywalkowa wysoka, biała/chrom 15072400
Link do Serii: Hansgrohe PuravidaBateria umywalkowa wysoka TOP 8! Axor Starck Organic, Kludi Ambienta,Hansgrohe Puravida, Zucchetti Isystick i inne!


hansgrohe puravida
 

Bateria umywalkowa wysoka Kludi Balance

Jednouchwytowa bateria umywalkowa wysoka Kludi Balance jest kompromisem między naturalnością a nonszalancją. Ten dualizm jest gwarancją spektakularnych aspektów wizualnych armatury niemieckiego producenta. Produkty z kolekcji Balance wyposażone zostały w perlator s-pointer Eco, zmniejszający zużycie wody czy ceramiczną głowicę. Udogodnienia techniczne stanowią mocny atut oferty Kludi Balance. O serii przeczytacie Test serii Kludi Balance

Link do Produktu: Kludi Balance Bateria umywalkowa jednouchwytowa, chrom 522960575

Link do Serii: Kludi Balance
 Bateria umywalkowa wysoka TOP 8! Axor Starck Organic, Kludi Ambienta,Hansgrohe Puravida, Zucchetti Isystick i inne! 

kludi balance

Nablatowa bateria umywalkowa wysoka Hansgrohe Metris

Kolekcja Hansgrohe Metris stanowi kompozycję klasycznego uniwersalizmu z nowoczesnym sznytem, plasując dzięki temu serię w loży ponadczasowych rozwiązań. Chromowana konstrukcja o prostokątnej formie i lekko zaokrąglonych rysach została wzbogacona w ceramiczny mieszacz i ogrom ekologicznych atutów, dzięki którym stanowi propozycję godną uwagi. Bateria umywalkowa wysoka Hansgrohe Metris poszerza grono współczesnej linii Modern, w której poza nią znajdują się także baterie Hansgrohe Talis, Hansgrohe Focus oraz Hangorohe Logis. 

Link do Produktu: Hansgrohe Metris Jednouchwytowa bateria umywalkowa wysoka DN15, chrom 31185000

Link do Serii: Hansgrohe Metris 
 Bateria umywalkowa wysoka TOP 8! Axor Starck Organic, Kludi Ambienta,Hansgrohe Puravida, Zucchetti Isystick i inne! 

hansgrohe metris
 

Jednouchwytowa bateria umywalkowa Zucchetti Isystick

Bateria Zucchetti Isystick to prosta forma i indywidualizm pełen piękna. Kolekcja o minimalistycznym charakterze doskonale sprawdzi się w łazienkach nowoczesnych, klasycznych czy eklektycznych – dosłownie wszędzie znajdzie sobie miejsce. Dla miłośników oryginalności producent oferuje także wersje kolorowe – czerwone, czarne czy białe . Produkt posiada obrotową wylewkę, która zakończona jest wodooszczędnym perlatorem. O różnorodności serii Zucchetti Isystick przeczytacie tutaj

Link do Produktu: Zucchetti Isystick Jednouchwytowa bateria umywalkowa wysoka, chrom ZP1196

Link do Serii: Zucchetti Isystick
 Bateria umywalkowa wysoka TOP 8! Axor Starck Organic, Kludi Ambienta,Hansgrohe Puravida, Zucchetti Isystick i inne! 

zucchetti isystick
 

Bateria umywalkowa nablatowa wysoka Kohlman Excelent

Nasza ostatnia propozycja to doskonały sposób na podkreślenie surowego klimatu w nowoczesnym wnętrzu, ponieważ inspiracją do stworzenia kolekcji Kohlman Excelent były proste geometryczne formy. Bateria umywalkowa wysoka Kohlman Excelent to produkt przeznaczony do montażu stojącego, a o kwestie ekologicznego rozwiązania dba wspominany dziś perlator. Kohlman to także jakość w postaci 5 letniej gwarancji czy ceramicznej głowicy

Link do Produktu: Kohlman Excelent Jednouchwytowa bateria umywalkowa wysoka, chrom QB170H

Link do Serii: Kohlman Excelent
  Bateria umywalkowa wysoka TOP 8! Axor Starck Organic, Kludi Ambienta,Hansgrohe Puravida, Zucchetti Isystick i inne! 

 
kohlman excelent

Skomentuj

1 komentarz

  • Róża
    Osobiście waham się pomiędzy nemiecką precyzją a włoską elegancją,skłaniam się bardziej ku Zuchettiemu, porywa mnie. Piękny. Będę wdzięczna za opinie użytkowników :)

Rekomendacje i wyróżnienia