Baterie Kludi Ambienta – przegląd serii, ceny, styl, opinie

(29 głosów)
Cersanit Mille White Lazienkarium
Kludi Ambienta otwiera drzwi do wnętrz idealnych, w których harmonia oraz piękno kołyszą się na tafli aromatycznej piany i delikatnie pieszczą zmysły niepowtarzalnym designem armatury sanitarnej. Perfekcyjna stylistyczna spójność zaprasza w głąb łazienki pełnej klasy. Wciąż modna kolekcja nieustannie podbija gusta osób szukających doskonałości – nie tylko tej, zamkniętej w wizualnym koncepcie, lecz także towarzyszącym jej technologicznym atrybutom, których obecność potęguje przyjemność, jaką dostarcza woda. Umywalka, wanna, prysznic – wszędzie tam, może zagościć monolityczna forma i uatrakcyjnić przestrzeń.  
 


Integralny styl baterii łazienkowej Kludi Ambienta

W świecie łazienek spotykamy się z różnymi konstrukcyjnymi dziełami. Sanitariaty przechodzą designerską rewolucję – niegdyś stanowiły niezbędny, praktyczny element pomieszczenia, dziś są sztuką, łącząc niebanalne koncepty kreatywnych twórców z technologicznymi innowacjami. Za stylizacyjnym sukcesem serii stoi IntegralDesign, czyli sposób kreacji oparty na założeniu, że bateria nie jest zwykłym elementem gwarantującym przepływ wody, ale wyrazem artyzmu i kwintesencją oryginalności. Jednorodna konstrukcja z integralnym korpusem prezentuje się niczym monolityczna rzeźba, która za pomocą delikatnego ruchu, uwalnia bieg krystalicznej wody. Zarówno Kludi Ambienta mywalkowa, bidetowa czy bateria prysznicowa podtynkowa zaimponują Ci nieskazitelną, purystyczną formą.  

Na co zwrócić uwagę, kupując baterię do łazienki?

Którą baterię wybrać? Jaka bateria będzie najlepsza? W głowie pojawia się setki pytań, a przeglądając karty katalogu, w myślach wizualizujemy wszystkie dostępne możliwości i w ostateczności sanitarny mętlik, przybiera ram chaosu. Istnieją trzy elementy, które pozwolą Wam znaleźć armaturę idealną – design, jakość i technologia. Zacznijmy od pierwszego, czyli stylu. Jak wiadomo, to kwestia gustu – aranżacje nowoczesne rządzą się swoimi prawami, jeszcze inne reguły towarzyszom projektom klasycznym czy retro. Często sięgamy po baterie uniwersalne, ponadczasowe, nieco eleganckie i proste. Taki zredukowany minimalizm często gości w wielu trendach ponieważ jest najbardziej praktycznym, a jednocześnie stylowym wyjściem. Kolej na jakość. W sanitariatach panuje zasada – marka jest wyznacznikiem jakości. Projekty znanych sanitarnych mistrzów to pewność, że produkt nie będzie sprawiał żadnych problemów w trakcie eksploatacji. Omijajmy szerokim łukiem nieznane i nic nie mówiące loga. Owszem, cenowo prezentują się korzystnie, ale uwierzcie – ich czas eksploatacji jest niemiłosiernie krótki! Na koniec technologia – to coś, co lubimy najbardziej. Ceramiczne głowice, łatwa regulacja poziomu temperatury, intuicyjna obsługa, wygodne przełączniki, stymulujące oszczędności perlatory czy termostaty są obligatoryjnym elementem dobrej armatury. 

 
    

Bateria Kludi Ambienta – umywalkowa perfekcja

Strefa umywalki to przestrzeń, z której najczęściej korzystamy – zwykłe umycie rąk po powrocie z pracy, poranna toaleta czy wieczorne rytuały przed lustrem zawsze odbywają się przy akompaniamencie baterii umywalkowej, dlatego armatura jest szczególnym elementem – dekoracyjnym i praktycznym. Kludi Ambienta umywalkowa to pluralizm form i rozmiarów. To różne wysokości, długości wylewek pozwalających na aranżacyjną swobodę i żonglowanie możliwościami. Kludi Ambienta wysoka do dużych nablatowych mis czy może Kludi Ambienta bateria umywalkowa ścienna? Każda z nich będzie stylowym i ekonomiczny rozwiązaniem, zapewniającym przepływ na poziomie 5 l/min. Dla porównania – większość baterii tej klasy charakteryzuje się zużyciem na poziomie 14 l/min!

 
  
Bateria umywalkowa ścienna Kludi Ambienta

Kludi Ambienta – prysznic gwarantujący orzeźwienie

Radosny taniec kropel pod prysznicem to moment, w którym ciało relaksuje się, a stan odprężenia osiąga poziom zenitu. Kludi Ambienta także potrafi wykreować idealne prysznicowe warunki. Ta strefa komfortu może być wyposażona w termostaty Kludi Ambienta, wzbogacone o funkcję Eco – gwarantującą oszczędności nawet o 50%. Listę atutów poszerza specjalna blokada temperatury na poziomie 38⁰C, by uniknąć niebezpiecznych oparzeń oraz ciągłych ustawień optymalnej temperatury. Zapomnijcie o zbyt gorącej wodzie, teraz strumień będzie miał optymalny poziom. Ponadto, Ambienta to technologia Skin Touch – szczególnie polecana w przypadku, gdy mamy młodszych domowników. Specjalna obudowa nie nagrzewa pod wpływem ciepła i tym samym, nie oparzymy się dotykając chromowanych konstrukcji.  

Kludi Ambienta – wannowa idylla

Niezależnie od tego czy jesteś posiadaczem przestronnego pokoju kąpielowego, czy małego łazienkowego lokum – Kludi Ambienta przeistoczy tę przestrzeń w zmysłową oazę, w której nie tylko woda rozpieści Twoje zmysły. Kludi Ambienta wannowa to sposób na stworzenie miejsca do celebrowania codzienności, w otoczeniu fenomenalnej formy. Jednouchwytowa bateria wannowo-prysznicowa do montażu ściennego z automatycznym przyciskiem natrysk/wanna pozwoli na generowanie oszczędności, za pomocą perlatora s-ponter Cache M 24x1, a ceramiczna głowica z ograniczaniem wypływu gorącej wody wpłynie na bezpieczeństwo, zapobiegnie oparzeniom i także będzie sprzyjać postawie eco. Poza tym, baterie Kludi Ambienta zawiera także baterie wielootoworowe do montażu na krawędzi wanny czy stylowe rozwiązania wolnostojące. 

 
  
  

Bateria wannowa wolnostojąca Kludi Ambienta

Jeśli marzysz o domowym SPA, Kludi Ambienta ma dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Bateria wannowa wolnostojąca to doniosła i pełna luksusu forma, która ozdobi designerską wannę. Takie rozwiązanie będzie dopełnieniem wyjątkowego charakteru przestronnego pokoju kąpielowego, choć także może stać się częścią gustownej łazienki, zaaranżowanej w ponadczasowym klimacie. Kreowanie miejsca pełnego inspiracji zaczyna się od armatury obfitującej w estetyczne doznania, dlatego wolnostojąca Kludi Ambienta jest idealną receptą na wystrój niebanalny i ponadprzeciętny.

 
  
 

Bateria Kludi Ambienta – cena

Kludi Ambienta Bateria umywalkowa ścienna z wylewką 186 mm – cena około 560zł

 
                              Kludi Ambienta Bateria umywalkowa ścienna z wylewką

Kludi Ambienta Jednouchwytowa bateria umywalkowa 213 mm wysoka – cena około 890zł 
                                                 Kludi Ambienta Jednouchwytowa bateria umywalkowa 213 mm wysoka
 

Kludi Ambienta Bateria wannowo natryskowa wolnostojąca – cena około 3500zł

 
 
                          Kludi Ambienta Bateria wannowo natryskowa wolnostojąca
      


Kludi Ambienta Bateria wannowo natryskowa 3-otworowa – cena około 2300zł               
                        Kludi Ambienta Bateria wannowo natryskowa 3-otworowa


 

Kludi Ambienta Bateria bidetowa jednouchwytowa – cena około 800zł                                                  
 
  

 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia