Kludi

(638 produktów)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(69 opinii)
1542 zł
Dostępność: dostępny
(38 opinii)
88 zł
Dostępność: dostępny
(66 opinii)
699 zł
Dostępność: dostępny
(45 opinii)
3823 zł
Dostępność: dostępny
(59 opinii)
468 zł
Dostępność: dostępny
(13 opinii)
96 zł
Dostępność: dostępny
(45 opinii)
224 zł
Dostępność: dostępny
(43 opinie)
955 zł
Dostępność: dostępny
(224 opinie)
329 zł
Dostępność: dostępny
(47 opinii)
900 zł
Dostępność: dostępny
(231 opinii)
1058 zł
Dostępność: dostępny
259 zł
Dostępność: dostępny
(26 opinii)
798 zł
Dostępność: dostępny
(139 opinii)
866 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
72 zł
Dostępność: dostępny
(30 opinii)
3213 zł
Dostępność: dostępny
535 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
5713 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
1323 zł
Dostępność: dostępny
(38 opinii)
604 zł
Dostępność: dostępny
(168 opinii)
663 zł
Dostępność: dostępny
(249 opinii)
370 zł
Dostępność: dostępny
(158 opinii)
964 zł
Dostępność: dostępny
(26 opinii)
739 zł
Dostępność: dostępny
(13 opinii)
1708 zł
Dostępność: dostępny
(204 opinie)
1199 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
516 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1336 zł
Dostępność: dostępny
(23 opinie)
3581 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
849 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
343 zł

O producencie Kludi

Warunki gwarancji:

- 10 lat na szczelność korpusów armatury
- 5 lat na szczelność głowic ceramicznych
- 3 lata na głowice termostatyczne
- 2 lata na zestawy natryskowe, baterie elektroniczne oraz powierzchnię armatury

To co wyróżnia produkty firmy KLUDI to przede wszystkim materiały wysokiej jakości, które gwarantują wyjątkową trwałość. Jednak nie tylko to zwraca uwagę na markę KLUDI. Możemy też liczyć na ciekawą stylistykę opartą na innowacyjnych rozwiązaniach odpowiadających aktualnie panującym trendom. Produkty KLUDI są projektowane w sposób, który gwarantuje jednak, że ich atrakcyjność nie przeminie wraz z mijającą modą.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Baterie Kludi – najwyższy poziom jakości

Kludi to producent, którego korzenie sięgają niemieckiej miejscowości Menden. Rodzinna firma działa w branży sanitarnej od 1926 roku i od początku swojego istnienia na rynku orientuje się na innowacyjne rozwiązania, które podnoszą jakość życia. W ofercie producenta znajdują się baterie łazienkowe, baterie zlewozmywakowe, armatura kliniczna, a także natryski, akcesoria i dodatki, stanowiące kompleksowe wyposażenie łazienek, kuchni oraz pomieszczeń o charakterze higienicznym. Katalog Kludi zawiera baterie, które wyróżnia ponadprzeciętna jakość. Producent wykorzystuje najlepsze materiały wytwórcze i korzysta z nowatorskiego parku maszynowego, na który składają się trzy zakłady produkcyjne Kludi. Opinie Użytkowników potwierdzają to, że baterie Kludi to prestiżowa propozycja do wnętrz urządzonych z troską o każdy detal. Estetyka i precyzja wykonania poszczególnych pozycji podparte są funkcjonalnością i najlepszymi walorami użytkowymi materiału bazowego, dzięki czemu armatura Kludi stanowi symbol niezawodności. Dziś Kludi tworzy sztab ponad 1000 pracowników, 16 przedstawicielstw handlowych oraz lista podmiotów dystrybucyjnych, dzięki czemu producent jest jednym z czołowych dostawców armatury na świecie.

 • Kludi to przedsiębiorstwo rodzinne założone w 1926 roku,
 • Armatura Kludi uchodzi za symbol wysokiej jakości i funkcjonalności,
 • Baterie Kludi to połączenie estetyki oraz innowacji.

Kompleksowe wyposażenie łazienek i kuchni

Armatura Kludi to zróżnicowana oferta obejmująca baterie do łazienki oraz kuchni, dzięki czemu strefa mycia w każdym z tych pomieszczeń wyposażona jest w niebanalny design oraz doskonałą praktyczność. Baterie łazienkowe Kludi to m.in. bateria umywalkowa Kludi, bateria wannowa lub nawannowa 3 otworowa Kludi, bidetta Kludi czy bateria podtynkowa (tzw. ścienna) Kludi. Producent oferuje też asortyment przeznaczony pod prysznic, przez co kabina natryskowa termostatyczna może być wzbogacona o produkty takie jak: deszczownica Kludi, bateria prysznicowa Kludi, słuchawka prysznicowa Kludi, zestaw prysznicowy Kludi czy uniwersalny moduł podtynkowy Kludi Flexx.Boxx 88011. W celu zapewnienia komfortowej eksploatacji fabrykant wytwarza także części zamienne. W rozwiązaniach do kuchni Kludi również wyznacza trendy, oferując modne krany kuchenne o ciekawej formie i maksymalnej użyteczności. Bateria kuchenna Kludi jest więc nie tyle obowiązkowym elementem aranżacji, ile jej fenomenalną ozdobą! Produkty marki Kludi wyróżniają się też trwałością, dzięki zastosowaniu użytecznych komponentów. Mowa chociażby o perlatorze czy ceramicznej głowy z ogranicznikiem przepływu.

 • Kludi oferuje baterie łazienkowe i kuchenne o ciekawym designie,
 • Producent w swoich bateriach stosuje m.in. perlator ograniczający przepływ czy ceramiczną głowicę gwarantującą niezawodne działanie armatury,
 • Baterie Kludi oznaczają trwałość i niezawodność! 

Armatura Kludi o zróżnicowanym stylu

Baterie Kludi są znakomitym połączeniem kunsztu tworzenia z niemiecką dokładnością, dlatego też armatura producenta cieszy się ogromną popularnością i jest wykorzystywana w wielu renomowanych obiektach na świecie. Za tym sukcesem stoi zróżnicowana oferta stylistyczna fabrykanta obejmująca rozwiązania pasujące do łazienek w każdym stylu. W myśl zasad urządzania wnętrza o organicznym charakterze Kludi opracował baterie Kludi Balance oraz Kludi Ambienta, których cechami charakterystycznymi są opływowe linie i kształty inspirowane naturalnością. Dla zwolenników klasycznego wzornictwa Kludi zaproponował modele Kludi Tercio, Kludi Objekta czy Kludi Logo Neo. Z kolei miłośnikom nowoczesnego trendu z pewnością do gustu przypadnie ekskluzywna linia Kludi Ameo, Kludi Bozz, Kludi E2 czy Kludi Zenta. Ciekawym pomysłem na dodanie łazience charakteru jest zastosowanie baterii w kolorze. Kludi Balance White czy Kludi Zenta czarna (Kludi Zenta Black) to recepta na wykreowanie unikalnej przestrzeni o niebanalnym klimacie!

 • Kludi od wielu lat wyznacza trendy w branży!
 • Producent oferuje rozwiązania zróżnicowane pod względem stylu,
 • Do najpopularniejszych modeli zaliczane są: Kludi Balance, Kludi Objekta, Kludi Fizz, Kludi Bozz, Kludi Zenta, Kludi Ambienta, Kludi Ameo i Kludi E2.

Popularne produkty:
 • Bateria wannowa wolnostojąca Kludi Ambienta i Balance
 • Deszczownica Kludi Fizz
 • Bateria Kludi Ambienta wysoka
 • Bateria Umywalkowa Kludi Bozz 
 • Kludi Zenta Black & White baterie wannowe i prysznicowe

Kludi: artykuły, opinie i porady

array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia