Bateria Kludi Ameo wyznacza trendy!

(16 głosów)


Świat ceramicznych rozwiązań co krok zachwyca czymś nowym, bardziej ciekawym, innowacyjnym i pięknym. Kludi, jako miłośnik doskonałych koncepcji, przestawia kolekcję, której synonimem jest luksus – Ameo. Zdaniem wielu – fenomenalna oraz zachwycająca. Po raz pierwszy ukazana na tegorocznych targach ISH we Frankfurcie wzbudziła zdumienie nie tylko formą i stylem, lecz także różnorodnością oraz funkcjonalnością. Seria Kludi Ameo to bogaty pakiet możliwości. Doskonały do każdego wnętrza – od mniejszych po większe. Tak wygląda wyrafinowanie w najlepszym wydaniu. Warto nadmienić, że seria Kludi Ameo otrzymała jedną z najważniejszych nagród – Red Dot Award.
 


Bateria Kludi Ameo luksusowym elementem łazienki

Armatura łazienkowa powinna prezentować się wspaniale, zwracać na siebie uwagę i przyciągać wzrok. Dlatego tak często spotykamy się z formami, które fascynują. Piękna połyskująca chromowana konstrukcja jest już nie tylko praktycznym elementem pokoju kąpielowego, lecz także jego dekoracją. W myśl tych zasad stworzono serię Kludi Ameo. To kolekcja baterii pełnych szyku i stylowego charakteru. Sekret tkwi w ich prostocie. Minimalizm uwydatniający się w połączeniu linii korpusu oraz uchwytu i wizualna spójność stanowią niezwykłą całość. 
  
  

Kludi Ameo – bateria umywalkowa i jej różne oblicza

Seria Ameo jest piękna i różnorodna. Kludi oferuje wymiarowy pluralizm. Od baterii z niższą wylewką, po te z wyższym rozwiązaniem (aż 27 cm!). Ponadto, kolekcja liczy także baterie ścienne, baterie wannowe trzy i cztero-otworowe, podtynkowe baterie natryskowe i wiele więcej. Wszystko to, wyposażone w innowacyjną technologię i wspaniały design, tworzy integralną całość. Bogaty asortyment umożliwia idealne dopasowanie produktu do posiadanych umywalek czy wanien i nie generuje żadnych problemów w eksploatacji. 

 
 
Bateria umywalkowa wysoka Kludi Ameo

Wanna z baterią wannową Kludi Ameo

Ciekawą propozycją są też baterie wannowe Kludi Ameo, pełne praktycznych udogodnień. Rozwiązania do wanny lub pod prysznic umożliwiają regulację natężenia wody, temperatury strumienia oraz posiadają intuicyjne i ergonomiczne przełączniki. Warto zwrócić też na jakość wykonania każdego elementu, bowiem ceramiczne głowice, termostaty zastosowane w systemach podtynkowych, ekonomiczne perlatory s-pointer to rozwiązania od Kludi, które łazienkę uczynią wspaniałym lokum, pełnym piękna i stylu, oszczędnym i ekologicznym. Kludi Ameo to technologiczny majstersztyk!
 
 
 

 
  

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia