Kludi Bozz i nowoczesna łazienka, czyli kwintesencja minimalizmu

(11 głosów)
Kludi Bozz umywalka podtynkowa umywalkowa nowoczesna łazienka Lazienkarium

Prostota, oszczędność i perfekcja. Czystość, elegancja oraz spokój. Ograniczenie nadmiernych ozdób i dekoracyjnego chaosu. Kształty pozbawione skomplikowanych przejść i wymyślnych dodatków. Barwy klasyczne i ponadczasowe. Kontrasty, geometria, harmonia, umiar. Minimalizm! Styl, który swoje apogeum osiągnął w XX wieku, dziś nadal zasiada wśród najchętniej wybieranych kierunków. Tkwi w nim coś intrygującego, coś co – mimo oszczędnego konceptu – nadal potrafi zaskoczyć i zachwycić. To sztuka aranżacji, zabawa czystą formą bez przerostu treści. W myśl w tych zasad powstała seria Kludi Bozz – esencja minimalizmu. 
 

Kludi Bozz i nowoczesna łazienka: industrialna, minimalistyczna, stylowa

Kludi Bozz to seria, która stanowi esencję minimalizmu. Cylindryczny kształt baterii, zwieńczony precyzyjnie wykończoną i starannie przemyślaną wylewką, nie odwraca uwagi od krystalicznego strumienia, gwarantuje aranżacyjną czystość i wnosi do wnętrza odrobinę luksusu. Bez pardonu i sztampy – to elegancja w najlepszym wydaniu. Armatura łazienkowa Kludi Bozz to kolekcja stworzona po to, by łazienka nowoczesna, łazienka industrialna, łazienka minimalistyczna i wnętrza w stylu loftowym oraz post-fabrycznym stały się doskonałe – milimetr po milimetrze. Konstrukcyjna prostota i oszczędność formy są dewizą serii, która mimo braku nadmiernych dekoracji, skrywa bogactwo technologicznych udogodnień, wnoszących do przestrzeni sporo komfortu, wygody, przyjemności i ekologii. 

Kludi Bozz bateria wannowa nowoczesna łazienka Lazienkarium
 

Bateria umywalkowa Kludi Bozz i zalety armatury Kludi

Funkcjonalizm jest wyznacznikiem nowoczesnych aranżacji, a Kludi Bozz jest przykładem tego, że nie trzeba koncentrować się na kształtach, by stworzyć armaturę, która pozwala oszczędnie gospodarować zasobami wody, a także uławiać codzienną eksploatację. Bateria umywalkowa Kludi Bozz została wyposażona w ekonomiczny perlator s-pointer eco, który redukuje przepływ do 6 l/min, a także umożliwia ustawienie kąta strumienia wody, co pozwala na idealne dopasowanie baterii do wszystkich rodzajów umywalek. 

Kludi Bozz bateria umywalkowa nowoczesna łazienka Lazienkarium
 

Kludi Bozz 382450576bateria podtynkowa umywalkowa

Bateria podtynkowa umywalkowa to najczęściej wybierane rozwiązanie, gdy aranżujemy łazienkę industrialną. Kludi Bozz 382450576 doskonale podkreśla chęć zerwania z natłokiem wnętrzarskich detali – smukła, precyzyjna konstrukcja harmonijnie koresponduje z ceramiką o geometrycznych, wyważonych kształtach. Prosta, minimalistyczna bateria do ściennego montażu Kludi Bozz 380180530 zachwyca nienagnaną linią oraz możliwością uruchamiania strumienia wody w wylewce, co znacząco podnosi jej komfort użytkowania. 

Kludi Bozz bateria umywalkowa nowoczesna łazienka Lazienkarium
  

Bateria z termostatemKludi Bozz i gwarancja bezpieczeństwa!

W serii Kludi Bozz znajduje się także praktyczna bateria natryskowa z termostatem, który umożliwia blokadę temperatury powyżej 38°C. Dzięki temu unikniemy przykrych konsekwencji oparzeń zbyt gorącą wodą, a przede wszystkim zagwarantujemy sobie i bliskim – zwłaszcza dzieciom oraz osobom starszym – komfortową kąpiel. Ta funkcjonalność to obowiązkowy wymóg współczesnych trendów – symbol bezpieczeństwa i ograniczenie ciągłej regulacji temperatury wody. 

bateria natryskowa Kludi Bozz
  

Kludi Bozz pod prysznicem czy w wannie?

Minimalizm w łazience nie oznacza rezygnacji z wanny na rzecz efektownej tafli szkła, za którą zamkniemy wodospad kropel wypływający z oryginalnej deszczownicy – choć i dla fanów orzeźwiającego prysznica Kludi ma propozycję. Jest nią podtynkowa bateria wannowo-natryskowa Kludi Bozz 386500576. W serii znajduje się też oszczędna w formie czterootworowa bateria wannowo-natryskowa z dwoma rodzajami uchwytów – prostymi lub krzyżowymi. Aby dopełnić oszczędny koncept w strefie wanny, możemy zrezygnować ze standardowej wylewki i skorzystać z nowoczesnego rozwiązania – Kludi Rotexa Multi, umożliwiającego napełnienie misy przez przelew. 

Kludi Bozz bateria umywalkowa nowoczesna łazienka Lazienkarium
  

Kompletna łazienka nowoczesna z Kludi Bozz!

Bateria umywalkowa, bateria wannowo-natryskowa czy bateria podtynkowa umywalkowa to nie wszystko! Kludi Bozz to także praktyczny zestaw higieniczny, który można zamontować obok bidetu i korzystać z ergonomicznej rączki natrysku, by zapewnić sobie maksimum czystości. Jeśli chcecie mieć gwarancję perfekcyjnego dopasowania, sięgnijcie po ceramikę Villeroy&Boch Loop&Friends – ten duet to kwintesencja nowoczesności. 

bateria umywalkowa + umywalka nablatowa Kludi Bozz V&B
  
  

Skomentuj

1 komentarz

  • Franciszek
    Świetnie, że Państwo zwróciliście uwagę na producenta Kludi. Bardzo dobra jakość, baterie czyści się łatwo przy tym wszystkim są ciche w użytkowaniu no i wyglądają wspaniale. Warto zainteresować się tym producentem. Sami użytkujemy modele z serii Bozz.

Rekomendacje i wyróżnienia