Kludi Bozz i nowoczesna łazienka, czyli kwintesencja minimalizmu

(11 głosów)
Kludi Bozz umywalka podtynkowa umywalkowa nowoczesna łazienka Lazienkarium
Bateria umywalkowa ścienna jednouchwytowa Kludi Bozz

Prostota, oszczędność i perfekcja. Czystość, elegancja oraz spokój. Ograniczenie nadmiernych ozdób i dekoracyjnego chaosu. Kształty pozbawione skomplikowanych przejść i wymyślnych dodatków. Barwy klasyczne i ponadczasowe. Kontrasty, geometria, harmonia, umiar. Minimalizm! Styl, który swoje apogeum osiągnął w XX wieku, dziś nadal zasiada wśród najchętniej wybieranych kierunków. Tkwi w nim coś intrygującego, coś co – mimo oszczędnego konceptu – nadal potrafi zaskoczyć i zachwycić. To sztuka aranżacji, zabawa czystą formą bez przerostu treści. W myśl w tych zasad powstała seria Kludi Bozz – esencja minimalizmu. 

Kludi Bozz i nowoczesna łazienka: industrialna, minimalistyczna, stylowa

Kludi Bozz to seria, która stanowi esencję minimalizmu. Cylindryczny kształt baterii, zwieńczony precyzyjnie wykończoną i starannie przemyślaną wylewką, nie odwraca uwagi od krystalicznego strumienia, gwarantuje aranżacyjną czystość i wnosi do wnętrza odrobinę luksusu. Bez pardonu i sztampy – to elegancja w najlepszym wydaniu. Armatura łazienkowa Kludi Bozz to kolekcja stworzona po to, by łazienka nowoczesna, łazienka industrialna, łazienka minimalistyczna i wnętrza w stylu loftowym oraz post-fabrycznym stały się doskonałe – milimetr po milimetrze. Konstrukcyjna prostota i oszczędność formy są dewizą serii, która mimo braku nadmiernych dekoracji, skrywa bogactwo technologicznych udogodnień, wnoszących do przestrzeni sporo komfortu, wygody, przyjemności i ekologii. 

Kludi Bozz bateria wannowa nowoczesna łazienka Lazienkarium
 

Bateria umywalkowa Kludi Bozz i zalety armatury Kludi

Funkcjonalizm jest wyznacznikiem nowoczesnych aranżacji, a Kludi Bozz jest przykładem tego, że nie trzeba koncentrować się na kształtach, by stworzyć armaturę, która pozwala oszczędnie gospodarować zasobami wody, a także uławiać codzienną eksploatację. Bateria umywalkowa Kludi Bozz została wyposażona w ekonomiczny perlator s-pointer eco, który redukuje przepływ do 6 l/min, a także umożliwia ustawienie kąta strumienia wody, co pozwala na idealne dopasowanie baterii do wszystkich rodzajów umywalek. 

Kludi Bozz bateria umywalkowa nowoczesna łazienka Lazienkarium
 

Kludi Bozz 382450576 – bateria umywalkowa ścienna

Bateria ścienna umywalkowa to najczęściej wybierane rozwiązanie, gdy aranżujemy łazienkę industrialną. Bateria Kludi Bozz 382450576 doskonale podkreśla chęć zerwania z natłokiem wnętrzarskich detali – smukła, precyzyjna konstrukcja harmonijnie koresponduje z ceramiką o geometrycznych, wyważonych kształtach. Prosta, minimalistyczna bateria do ściennego montażu Kludi Bozz 380180530 zachwyca nienagnaną linią oraz możliwością uruchamiania strumienia wody w wylewce, co znacząco podnosi jej komfort użytkowania. 

Kludi Bozz bateria umywalkowa nowoczesna łazienka Lazienkarium
  

Bateria z termostatem – Kludi Bozz i gwarancja bezpieczeństwa!

W serii Kludi Bozz znajduje się także praktyczna bateria natryskowa z termostatem, który umożliwia blokadę temperatury powyżej 38°C. Dzięki temu unikniemy przykrych konsekwencji oparzeń zbyt gorącą wodą, a przede wszystkim zagwarantujemy sobie i bliskim – zwłaszcza dzieciom oraz osobom starszym – komfortową kąpiel. Ta funkcjonalność to obowiązkowy wymóg współczesnych trendów – symbol bezpieczeństwa i ograniczenie ciągłej regulacji temperatury wody. 

bateria natryskowa Kludi Bozz
  

Kludi Bozz pod prysznicem czy w wannie?

Minimalizm w łazience nie oznacza rezygnacji z wanny na rzecz efektownej tafli szkła, za którą zamkniemy wodospad kropel wypływający z oryginalnej deszczownicy – choć i dla fanów orzeźwiającego prysznica Kludi ma propozycję. Jest nią podtynkowa bateria wannowo-natryskowa Kludi Bozz 386500576. W serii znajduje się też oszczędna w formie czterootworowa bateria wannowo-natryskowa z dwoma rodzajami uchwytów – prostymi lub krzyżowymi. Aby dopełnić oszczędny koncept w strefie wanny, możemy zrezygnować ze standardowej wylewki i skorzystać z nowoczesnego rozwiązania – Kludi Rotexa Multi, umożliwiającego napełnienie misy przez przelew. 

Kludi Bozz bateria umywalkowa nowoczesna łazienka Lazienkarium

Kompletna łazienka nowoczesna z Kludi Bozz!

Bateria umywalkowa stojąca, bateria wannowo-natryskowa czy bateria podtynkowa umywalkowa to nie wszystko! Kludi Bozz to także praktyczny zestaw higieniczny, który można zamontować obok bidetu i korzystać z ergonomicznej rączki natrysku, by zapewnić sobie maksimum czystości. Jeśli chcecie mieć gwarancję perfekcyjnego dopasowania, sięgnijcie po ceramikę Villeroy&Boch Loop&Friends – ten duet to kwintesencja nowoczesności. 

bateria umywalkowa + umywalka nablatowa Kludi Bozz V&B
 Bateria umywalkowa wysoka Kludi Bozz
  

Skomentuj

1 komentarz

  • Franciszek
    Świetnie, że Państwo zwróciliście uwagę na producenta Kludi. Bardzo dobra jakość, baterie czyści się łatwo przy tym wszystkim są ciche w użytkowaniu no i wyglądają wspaniale. Warto zainteresować się tym producentem. Sami użytkujemy modele z serii Bozz.

Rekomendacje i wyróżnienia