Hansgrohe - Logis

(82 produkty)
Dostępność: dostępny
(195 opinii)
456 zł
Dostępność: dostępny
(18 opinii)
547 zł
Dostępność: dostępny
(36 opinii)
1167 zł
Dostępność: dostępny
(77 opinii)
484 zł
Dostępność: dostępny
(9 opinii)
709 zł
Dostępność: dostępny
(191 opinii)
285 zł
Dostępność: dostępny
(10 opinii)
515 zł
Dostępność: dostępny
(148 opinii)
510 zł
Dostępność: dostępny
(122 opinie)
362 zł
Dostępność: dostępny
(19 opinii)
508 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
514 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
454 zł
Dostępność: dostępny
(9 opinii)
530 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
544 zł
Dostępność: dostępny
(6 opinii)
492 zł
Dostępność: dostępny
(31 opinii)
330 zł
Dostępność: dostępny
380 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
538 zł
Dostępność: dostępny
(6 opinii)
435 zł
Dostępność: dostępny
465 zł
Dostępność: dostępny
363 zł
Dostępność: dostępny
466 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
305 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2004 zł
Dostępność: dostępny
864 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
603 zł

Zobacz również:

Hansgrohe Logis Opinie i test
Hansgrohe Logis Bateria Umywalkowa

Baterie Hansgrohe Logis, czyli klasyczne wzornictwo

Hansgrohe Logis to linia armatury do łazienki, która wyróżnia się ciekawym, klasycznym designem. Koncepcja stanowi scalenie rozmaitych form – od subtelnych i łagodnych krągłości, po wyraźnie ścięte elementy, takie jak płaski uchwyt oraz profilowana wylewka. Całość stanowi symbiozę modnych trendów i funkcjonalności, co gwarantuje zadowolenie z eksploatacji oraz umożliwia zaaranżowanie wnętrza o ponadczasowym charakterze. Na kolekcję Hansgrohe Logis składają się baterie umywalkowe, bidetowe, prysznicowe i wannowe, a także rozwiązania przeznaczone do strefy zlewozmywaka w kuchni. Klasyczna forma kolekcji stanie się znakomitym zwieńczeniem projektu podporządkowanego tradycyjnym inspiracjom, choć prostota kształtów, jaka cechuje baterie Hansgrohe Logis, pozwoli też na swobodę aranżacyjną w duchu nowoczesności. Wyraziste kontury wylewki oraz wykończenie w kolorze chrom idealnie podkreślą wystrój scandi, modernistyczny, industrialny albo loftowy. Harmonijna koncepcja wniesie do pomieszczenia nutkę przytulności i złagodzi ascetyczny design aranżacji. Co więcej, efektowny połysk powierzchni zamieni się nie tylko w atrybut praktyczny, który ułatwia utrzymanie czystości, ile będzie jej dekoracją – doda całości bardzo eleganckiego sznytu i przesądzi o unikatowym charakterze miejsca.
 
  • Baterie Hansgrohe Logis to połączenie klasycznego designu z elementami nowoczesności.
  • Baterie łazienkowe Hansgrohe Logis to rozbudowany asortyment zawierający rozwiązania do każdej ze stref mycia.
  • Hansgrohe Logis wyróżni się na tle łazienki urządzonej w stylu nowoczesnym, klasycznym, industrialnym czy skandynawskim.
 Hansgrohe Logis Kran do Umywalki

Oszczędności z Serią Hansgrohe Logis

Bateria Hansgrohe Logis innowacyjnością stoi! Nowatorskie funkcje AirPower oraz EcoSmart pozwolą zaoszczędzać pieniądze, dzięki możliwości ograniczenia przepływu wody. Działanie technologii AirPower polega na wzbogaceniu strumienia o pęcherzyki powietrza, które powodują że jest on bardziej miękki i przyjemny, a także zdecydowanie obfitszy oraz wydajniejszy. Z AirPower wiąże się również kolejna, niezastąpiona w łazience XXI wieku technologia – EcoSmart. Dzięki niej wszystkie armatura Hansgrohe Logis wykazują zużycie wody aż o 60% mniejsze w porównaniu do standardowych rozwiązań tego typu. Zasługą tego są specjalnie opracowane perlatory znajdujące się na końcu wylewki, a także ogranicznik przepływu. Ich zadaniem jest zmniejszenie zużycia wody zimnej oraz ciepłej (co bezpośrednio związane jest z redukcją poboru energii), obniżenie emisji CO2, a także stała wielkość przepływu bez względu na skoki ciśnienia w instalacji. Armatura sanitarna Hansgrohe Logis to więc realny wpływ na wysokość rachunków i dowód na to, że ekologia w łazience jest możliwa!
 
  • Baterie łazienkowe Hansgrohe Logis wyposażone są w funkcje AirPower i EcoSmart, dzięki którym będziesz jeszcze bardziej eko!
  • Funkcja AirPower bazuje na mieszaniu wody z powietrzem. Efektem tego jest wydajny, przyjemny i obfity strumień.
  • Funkcja EcoSmart ograniczy zużycie wody aż o 60%, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze, wodę i energię.
Logis Hansgrohe bateria

Bateria umywalkowa Hansgrohe Logis dopasowana do Twojej umywalki

Wybierając baterie umywalkowe Hansgrohe Logis, decydujesz się na komfort! Niemiecki producent, specjalista w dziedzinie projektowania rozwiązań do łazienki, poszedł o krok dalej w kreowaniu ergonomicznej strefy mycia, oferując innowacyjne udogodnienie ComfortZone. W teorii jest to możliwość perfekcyjnego dopasowania baterii do umywalki każdego typu – począwszy od nablatowej, po wiszącą, małą, a nawet wbudowaną w linię blatu. Wiąże się to z dostępnością armatury w różnych wariantach wysokości. W praktyce ComfortZone od Hansgrohe oznacza optymalną ilość miejsca pomiędzy wylewką a ceramiką, gwarantuje swobodę mycia dłoni, napełniania wysokich naczyń czy nawet mycia włosów. Mniejsze warianty Hansgrohe Logis wypełnią przestrzeń w małej łazience dla gości, z kolei wersje średnie i większe celująco zdadzą egzamin w przestronniejszych wnętrzach – toaletach małżeńskich, pokojach kąpielowych czy standardowych łazienkach. Dzięki korzyściom, jakie gwarantuje ComfortZone marki Hansgrohe, każdy znajdzie opcję w pełni dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb, tworząc tym samym idealną strefę mycia.
 
  • ComfortZone od Hansgrohe to baterie umywalkowe Hansgrohe Logis w różnych wariantach wysokości.
  • Dzięki ComfortZone stworzysz strefę mycia z idealną ilością miejsca pomiędzy wylewką a umywalką.
  • ComfortZone to komfort mycia dłoni, napełniania wysokich naczyń czy nawet mycia włosów.
Hansgrohe Logis Bateria Umywalkowa Wysoka
array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia