Hansgrohe Logis – bateria łazienkowa dla wymagających. Zobacz opinię, zdjęcia i zdecyduj, czy warto!

(46 głosów)
Bateria Hansgrohe Logis, Bateria Umywalkowa Hansgrohe Logis, Bateria Wannowa Hansgrohe Logis, Armatura Hansgrohe Logis, Armatura Hansgrohe,Opinie Jakość Wymiary Pomysły Porady Galerie Technologie Katalog - lazienkarium.pl
Na zdjęciu: bateria umywalkowa Hansgrohe Logis


Hansgrohe Logisłazienka inspiracje, aranżacje i opinie

 
Logis to harmonijna strefa komfortu w Twojej łazience. Hansgrohe po raz kolejny udowadnia, że jest znakomitym producentem, nie tylko dbającym o zróżnicowane potrzeby swoich Klientów, lecz także świadomie podchodzącym do procesów produkcji oraz troski o środowisko naturalne. Idealnie wyprofilowana armatura Hansgrohe Logis to odpowiedź na dzisiejsze potrzeby Użytkowników. Uniwersalny design w połączeniu z jakością i funkcjonalnością baterii umywalkowej sprawiają, że Hansgrohe Logis znajduje się na topie najlepszych wyrobów sanitarnych. Przeczytajcie dlaczego!


 

 

  Jakość

 

 

Jakość od Hansgrohe (+)

Hansgrohe to światowy potentat, który w łazienkowej branży jest mistrzem godnym naśladowania. Marka od przeszło 100 lat udowadnia, że o łazienkach wie wszystko. Łączy współczesny design z funkcjonalnymi projektami. O jakości armatury łazienkowej świadczy już sam proces produkcyjny: doskonale wyselekcjonowane materiały, troska o środowisko naturalne i innowacyjne technologie.
 

Popularność serii Hansgrohe Logis (+)

Słupki sprzedaży armatury Hansgrohe Logis mówią same za siebie. Ta wysoka wartość to zmienna wielu czynników. Składową sukcesu są renoma wypracowana na bazie doświadczenia i profesjonalizmu, a także różnorodność wzornictwa i wysoka jakość, które sprawiły, że producent posiada rzesze zwolenników na całym świecie. Wśród rosnącej liczby fabrykantów Hansgrohe nadal wiedzie prym. Wróżymy, że ten zaszczytny tytuł na długo z nim pozostanie. 
 

Gwarancja producenta (+)

Obecnie, nabywając produkty, często pytamy o gwarancję – i słusznie! Przeświadczeni, że lepiej mieć zabezpieczenie ze strony producenta w razie jakichkolwiek problemów, wolimy sięgnąć po sprawdzone rozwiązania. Pewnie nie jeden raz mieliście również tak, że to właśnie gwarancja przeważyła szalę nad zakupem – w przypadku Hansgrohe Logis, to kolejny atut na liście produktu. Długi, 5-letni okres ochronny stanowi potwierdzenie tego, że kupimy najlepszy towar! Bateria Hansgrohe Logis, Bateria Umywalkowa Hansgrohe Logis, Bateria Wannowa Hansgrohe Logis, Armatura Hansgrohe Logis, Armatura Hansgrohe,Opinie Jakość Wymiary Pomysły Porady Galerie Technologie Katalog - lazienkarium.pl

 

 

  Design

 

Łazienka nowoczesna (+)

Współczesne trendy w urządzaniu dyktuje styl nowoczesny – miks wyrazistości z subtelnością, kompozycja praktycznych atrybutów przepleciona nutą designerskiego sznytu. Wraz z Hansgrohe Logis stworzymy taką właśnie przestrzeń: intrygującą, harmonijną i modną. To uniwersalne, stonowane i eleganckie wzornictwo – w żadnym wypadku nie przesadzone, pasujące do wielu rozwiązań ceramicznych. Aranżacje łazienki z Hansgrohe Logis to inspirujące doświadczenie i zabawa formą!
 


Najlepsze wzornictwo (+)

Prostota jest najlepszym rozwiązaniem. Zawsze! Wzór i design produktów Hansgrohe Logis określić można jako ponadczasowy: sięga tradycyjnego podejścia, jednak nie rezygnuje ze współczesnych akcentów. Klasyka nigdy nie wychodzi z mody, zwłaszcza jeśli doda się do niej nieco nowoczesnych detali. Warto postawić na serię pełną prostoty i nonszalancji. Nie znajdziecie w niej nic, co za jakiś czas będzie wnętrzarskim "faux pas"! Funkcjonalny minimalizm propozycji sprawi, że aranżacja nigdy się nie znudzi.Różnorodność (+/–)

Seria Hansgrohe Logis składa się z dwóch podserii – Hansgrohe Logis i Hansgrohe Logis Classic. Logis składa się z około 54 elementów, Classic to dodatek około 6 produktów, głównie baterii umywalkowych. W kolekcji znajdują się jednouchwytowe baterie Hansgrohe, wylewki wannowe Hansgrohe, baterie bidetowe Hansgrohe Logis, zestawy wannowe czy nawet baterie kuchenne Hansgrohe Logis. W propozycji nie znajdziemy jedynie baterii wolnostojącej. Bateria Hansgrohe Logis, Bateria Umywalkowa Hansgrohe Logis, Bateria Wannowa Hansgrohe Logis, Armatura Hansgrohe Logis, Armatura Hansgrohe,Opinie Jakość Wymiary Pomysły Porady Galerie Technologie Katalog - lazienkarium.pl
 

 

 

  Funkcjonalność

 

Innowacje Hansgrohe (+)

Hansgrohe – bezapelacyjnie – jest liderem innowacji. To jeden z producentów, który dzierży w dziedzinie nowatorskich technologii palmę pierwszeństwa. Świadczy o tym lista wszystkich sanitarnych udogodnień: ComfortZone, QuickClean, EcoSmart, Air Power, CoolStart i wiele, wiele innych. To praktyczne sposoby na zmniejszone zużycie wody, większy komfort obsługi i wygodę. Sami podzielcie z nami Waszą opinią – jak sprawdzają się rozwiązania Hansgrohe w Waszych łazienkach? Jesteśmy przekonani, że znakomicie!
 


Test ComfortZone(+)

Często ceramika i armatura są do siebie źle dobrane, co powoduje rozchlapywanie się wody poza obręb umywalki lub problemy z myciem rąk. Hansgrohe wychodzi z pomocą tym, którym zależy na wygodzie! ComfortZone to więcej przestrzeni i komfortu w łazience, a przede wszystkim możliwość doskonałego dopasowania produktów. Hansgrohe Logis Comfort Zone to więc aranżacja w oparciu o zindywidualizowane potrzeby, swoboda w korzystaniu ze strumienia i perfekcyjny zestaw łazienkowy w jednym!
 


Hansgrohe EcoSmart i oszczędności (+)

Dziś bycie "eko" jest w modzie. Jednak coraz bardziej hasło utożsamiane jest nie tylko z podążaniem za trendami, ale i wyraża świadomą postawę, dlatego większość producentów stara się, by ich produkty były ekonomiczne, ekologiczne i stylowe! To inwestycja w wygodę, mniejsze zużycie, a co za tym idzie – obniżone rachunki i więcej pieniędzy w portfelu. Funkcja hansgrohe EcoSmart pozwala Wam na połączenie tych wszystkich elementów. 


AirPower, czyli korzyści, jakie daje perlator(+)

AirPower łączy się z funkcjonalnością EcoSmart. Technologia AirPower zastosowana w Hansgrohe Logis polega na mieszaniu ze sobą wody i powietrza. Napowietrzony strumień, wydostając się na zewnątrz, zyskuje na objętości i miękkości, a nasze rachunki nie rosną już w tak szybkim tempie! Specjalna nakładka umieszczona na końcu wylewki odpowiada za ograniczenie przepływu, gdzie na litr wody przypada około 3 litry powietrza. 
 


CoolStart – ekonomia i ekologia w jednym (+)

CoolStart to kolejne ekologiczne rozwiązanie. Zmniejsza ono zapotrzebowanie na energię, ponieważ uchwyt, który pozostawimy w środkowej pozycji, spowoduje, że po ponownym uruchomieniu będziemy korzystać z zimnej wody. W standardowych bateriach umywalkowych centralna pozycja pokrętła sprawia, że zaraz po otworzeniu przepływu mieszamy zimną i gorącą wodę, angażując przy tym energię do jej podgrzania. To nowy trend godny naśladowania. Dowodzi to jedynie temu, że Hansgrohe jest królem w poszukiwaniu oszczędności!

 

Baterie do umywalki, bidetu, prysznica czy wanny (+)

Hansgrohe Logis to około 50-elementowa seria, w której znajdziemy wszystko, co potrzebne jest do łazienki. Baterie Hansgrohe to nie tylko różnorodność, lecz także wspominana jakość i ekologia. Na serie Logis składają się baterie umywalkowe jednouchwytowe i dwuchwytowe, baterie bidetowe, baterie prysznicowe oraz baterie wannowe Hansgrohe Logis. Kolekcja liczy także baterie kuchenną Hansgrohe Logis i różne zestawy prysznicowe. Krótko mówiąc – jest w czym wybierać!

 
 Bateria Hansgrohe Logis, Bateria Umywalkowa Hansgrohe Logis, Bateria Wannowa Hansgrohe Logis, Armatura Hansgrohe Logis, Armatura Hansgrohe,Opinie Jakość Wymiary Pomysły Porady Galerie Technologie Katalog - lazienkarium.pl

 
 

  Hansgrohe Logis cena

 

 

Cena adekwatna do jakości (+)

Zalety, o których dziś mowa, wpływają na wartość Hansgrohe Logis. Produkty nie należą do najtańszych, ale biorąc pod uwagę jakość, renomę marki i wszystkie towarzyszące bateriom plusy, cena jest warta wszystkiego. Rekomendacje i wyróżnienia serii to kolejny czynnik przemawiający za zakupem. To inwestycja zwracająca się w postaci pięknej, funkcjonalnej i ekologicznej łazienki. 
 


Bateria Hansgrohe Logis, Bateria Umywalkowa Hansgrohe Logis, Bateria Wannowa Hansgrohe Logis, Armatura Hansgrohe Logis, Armatura Hansgrohe,Opinie Jakość Wymiary Pomysły Porady Galerie Technologie Katalog - lazienkarium.pl

 

 

   Pielęgnacja i czyszczenie

 

 

Na błysk (+)

Błysk to podstawa pięknej, chromowanej armatury łazienkowej. Żeby osiągnąć go w przypadku Hansgrohe Logis, pamiętajmy, by stosować produkty, które zaleca producent. To ważne, nawet z punktu widzenia późniejszych reklamacji. Używajcie rekomendowanych środków, zrezygnujcie ze prepartaów z kwasami chlorowodorowymi, mrówkowym czy wybielaczem, korzystajcie z miękkich gąbek i szmatek, a także nigdy nie nakładajcie detergentu bezpośrednio na armaturę! Ten podstawowy błąd obniży walory estetyczne produktu!


 
 

 

 Zalety i wady Hansgrohe Logis

 


 

+ znany producent,

+ różnorodna oferta,
+ ekologiczne technologie i rozwiązania AirPower, EcoSmart, CoolStart,
+ uniwersalny design,
+ korzystna cena, adekwatna do jakośc– brak baterii wolnostojącej,
 
 Bateria Hansgrohe Logis, Bateria Umywalkowa Hansgrohe Logis, Bateria Wannowa Hansgrohe Logis, Armatura Hansgrohe Logis, Armatura Hansgrohe,Opinie Jakość Wymiary Pomysły Porady Galerie Technologie Katalog - lazienkarium.pl
 
 

 

 
 
 

Skomentuj

1 komentarz

Rekomendacje i wyróżnienia