Axor Starck Organic - Łazienka inspiracje, aranżacje i opinie ceny

(44 głosów)

Hansgrohe Axor Starck Organic

Hansgrohe Axor Starck Organic - Łazienka inspiracje, aranżacje i opinie

 
Seria Axor Starck Organic uwodzi swoją linią i nienagannym wykończeniem. Kolekcja inspirowana naturą, to odniesienie do niczym niezmąconego świata przyrody, gdzie kreatorem jej elementów jesteśmy my sami. Hansgrohe Axor Starck Organic to połączenie ekologii, ekonomii i niezwykłego designu, który zachwyci każdego. Funkcjonalne rozwiązania i innowacyjne podejście do produkcji czyni propozycję wyjątkową. Daj się uwieść przyrodzie i zrelaksuj się w swojej łazience. Hansgrohe Axor Starck Organic to zmysłowe baterie umywalkowe, prysznicowe, bidetowe. Przeglądnij koniecznie i napawaj się siła natury!
 

 

Jakość

 


Troska o naturę (+)

Wybierając baterie umywalkowe Axor mamy pewność, że stworzymy nowoczesne wnętrze łazienki. To, co jest najważniejsze w procesach produkcji marki Hansgrohe Axor to przede wszystkim zrównoważony rozwój i ochrona  klimatu. Hansgrohe Axor wybiera miejsca produkcji w taki sposób, by dbać o przyrodę. Ich produkty redukują emisję CO2, a także zmniejszają zużycie wody, co znacznie wpływa na nasze wydatki. Jako odpowiedzialny Konsument miejmy świadomość, że proces produkcji, a także eksploatacji tej baterii nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne. Kto by pomyślał, że wybierając serie Axor, ratujemy planetę
 

Jakość produkcji i serwisu (+)

Siła marki to wykorzystanie bezpiecznych i ekologicznych produktów, a zaawansowana technologia i systemy produkcji, precyzja wykonania i funkcjonalność są wyznacznikami sukcesu na rynku. Starannie dobrane materiały, łatwość montażu sprawiają, że wszystkie baterie Axor to wyroby idealne pod wieloma względami. Śmiało można rzec, że mimo wysokiej ceny, zyskujemy towar z najwyższej półki. Warto zainwestować i cieszyć się długoletnim użytkowaniem baterii. Pozytywne opinie i komentarze mówią same za siebie!
 

Długoletnia tradycja (+)

Marka Axor zrodziła się pod skrzydłami Hansgrohe, a wieloletni staż w branży jest najlepszą lekcją. Ciągła potrzeba innowacji i udoskonalania produktu spowodowały, że ciężko doścignąć do sanitarnego mistrza. Długoletnie doświadczenie daje nam pewność, że produkt nas nie zawiedzie. Lata praktyki w produkcji elementów wyposażenia łazienki i innowacyjne podejście do wytwarzania jest gwarancją najwyższej jakości i długoletniej żywotności produktów.
Hansgrohe Axor Starck Organic
 

Design


Umiłowanie przyrody (+)

Siła marki Axor opiera się na przywiązaniu do tradycji i pasji do natury. Połączenie tych elementów daje fascynujące efekty, jakimi są baterie Hansgrohe i baterie Axor. To marki, których synonimami stają się jakość i harmonia. Kolekcja Baterie Axor Starck Oragnic to żywioł zamknięty w pięknej formie, a krystaliczny strumień płynący z baterii daje upust jego mocy. To pomysł na inspirujące łazienki.

Nowoczesne kształty (+/-)

Axor Starck Organic swoim futurystycznym kształtem nawołuje do piękna świata, który nas otacza, jest odniesieniem do sił przyrody, które nim rządzą. Prostota i minimalizm inspirują, dodają energii. Miękka linia każdego detalu czyni serię lekką i niezwykle płynną. Połączenie organicznych i geometrycznych kształtów potrafi uczynić wnętrze łazienki wyjątkowym i zmysłowym. Produkty serii Axor Starck Organic idealnie komponować się będą w nowoczesnych, skandynawskich łazienkach. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy kochają proste kształty, nieskomplikowane formy, ład i harmonię.
 

Bateria umywalkowa a uniwersalizm (+/-)

Zaletą serii Axor Starck Organic jest jej uniwersalność. Miękkie kształty współgrają z szeroką gamą innych produktów – umywalkami wiszącymi, nablatowymi etc. o różnych kształtach i wymiarach. Znaleźć idealnego towarzysza wystroju łazienki nie jest łatwo, dlatego w tym przypadku proponujemy serię Duravit Starck 1, stanowi ona idealne dopełnienie produktów Axor. 
 

Różnorodność i kolorystyka pasując do Twojej umywalki (+/-)

Seria Axor Starck Organic liczy w sobie ponad 40 produktów, z przewagą baterii wanno prysznicowych podtynkowych, wannowych natynkowych, prysznicowych natynkowychbidetowych, umywalkowych, wolnostojących, tych z korkiem lub bez, o różnej wysokości, w wersjach niższych lub wyższych, czy ściennych. Nie ma wątpliwości, że producent zadbał o swojego Klienta, oferując mu pełen wachlarz możliwości. Baterie prysznicowe podtynkowe, baterie umywalkowe etc mogą także współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody. Fabrykant znalazł rozwiązanie także dla wymagającej grupy Klientów, ponieważ seria Axor oferuje możliwość indywidualnej modyfikacji produktu jak np. osobisty grawer, specjalny kolor powierzchni, optymalizacja długości. Wszystko oczywiście za odpowiednią cenę i w określonym terminie, zarówno pierwszy, jak i drugi czynnik to aspekt na minus.

Hansgrohe Axor Starck Organic seria 

 

Funkcjonalność


„Odkręć kurek”(-)

Funkcjonalne, przemyślane odpowiednio elementy czynią kolekcję wyjątkową. Seria wyposażona jest w dwuchwytową baterię, której niewątpliwie wadą jest to, że regulacja temperatury oraz szerokości strumienia wymaga wykonania dwóch, osobnych czynności, co często wprowadza Użytkownika w dezorientację. Czasem konieczny jest wcześniejszy instruktaż przed użyciem. Działa to na zasadzie baterii termostatycznej, gdzie możemy określić stałą temperaturę i korzystać z jednego pokrętła. To ciekawe rozwiązanie gdy użytkownikami baterii są też małe dzieci.
 

Dwa typy regulacji strumienia (+)

Producenci serii Organic okiełznali żywioł!☺ Do dyspozycji mamy dwie pozycje kontroli objętości strumienia – typ Normal, umożliwiający zagwarantowanie oszczędnego poziomu 3,5l/min lub pozycji Booster o zużyciu 5l/min. Sam decydujesz, jaką wersje dostosować zarówno do danej chwili, jak i kwoty, jaką chcesz zobaczyć na rachunku za wodę. Dzięki temu możesz świadomie kontrolować Twoje wydatki. Baterie mogą także współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody.
 

Technologia AirPower  (+)

Co to jest AirPower? Producent objaśnia to w ten sposób: „zasada jest prosta: powietrze zasysane jest obficie na całej powierzchni tarczy prysznicowej i mieszane z napływającą wodą". Krótko mówiąc – czysta oszczędność! To jednak świetne rozwiązanie nie tylko dla oszczędnych, bo rachunki rzeczywiście są niższe, ale i dla tych, którzy wiedzą, jak cennym zasobem jest woda. Ciekawostka: strumień wody wypływa z 90 oddzielnych mikrodysz – nie wierzycie? Policzcie sami!
 

System EcoSmart – czysta oszczędność (+)

Armatura Hansgrohe Axor wyposażone są także w technologie EcoSmart. Ich funkcja generowania oszczędności polega na tym, że produkty te zużywają około 60% mniej wody od pozostałych produktów sanitarnych. Pociąga to za sobą lawinę oszczędności w postaci zmniejszenia zapotrzebowania na energię, redukcji emisji CO2, a przede wszystkim gwarantuje niższe koszty eksploatacji. Producent dba nie tylko o walory estetyczne, ale także ma na celu zminimalizowanie niekorzystnych czynników eksploatacji. Wielki plus!
 

Jak usunąć kamień? - to dziecinnie proste! (+)

Ciekawym rozwiązaniem wpływającym na oszczędność nie tylko w portfelu, jest funkcja QuickClean, która usuwa kamień i zabrudzania poprzez jedno przesunięcie palcem. W ten sposób mamy szybko (quick), czystą (clean) baterię!☺ To zdecydowanie ułatwi nam czyszczenie łazienki, a dzięki temu bateria umywalkowa będzie nam służyć na lata.
 

 Axor Starck Organic


 

 

Axor Starck Organic cena


Wysoka jakość za wysoką cenę (-)

Cena katalogowa baterii łazienkowej Hansgrohe Axor Starck Organic jest dość wysoka. Jednak w przypadku niemal wszystkich produktów wychodzących spod skrzydeł Hansgrohe i Axor pod tą wartością kryje się najlepsza jakość. Tutaj nie ma wątpliwości, że produkt to ogrom funkcji, więc musi kosztować. W naszym sklepie znajdziecie go w promocyjnych cenach, obniżki sięgają 50%! Naprawdę warto!


 

 Hansgrohe Axor Pielęgnacja i czyszczenie


Lidl W5 Kalk - Reiniger (+)

Do czyszczenia baterii polecam środek powszechnie dostępny w supermarketach LIDL. To przykład tego, że nie musimy jakoś specjalnie szukać specyfików do pielęgnacji. Płyn nie pozostawia smug, brud nie osadza się szybko, jest mało inwazyjny. Jest polecany przez Panie Domu! Taki społeczny dowód słuszności to najlepsza rekomendacja. W5 Kalk - Reiniger sprawdza się znakomicie. Do tego, jego zapach nie jest zbyt intensywny.


 

Zalety i wady Axor Starck Organic 

 


Zalety

+ Ergonomia i funkcjonalność,
+ System oszczędzający wodę EcoSmart, AirPower
+ System QuickClean ułatwiający czyszczenie,
+ Szeroka oferta modeli,
+ Możliwość połączenia z innymi seriami i modelami,
+ Wyprodukowany z bezpiecznych materiałów, w zgodzie z naturą,
+ Modele wyposażone w perlator,
 

Wady

- Wysoka cena, jednak warto zapłacić za ten najwyższej klasy produkt!
- Brak możliwości jednoczesnej regulacji temperatury i strumienia.
 
+ / - Nowoczesny design, zależy co się komu podoba ;)

 

 

 

 
  Bateria Umywalkowa Axor Starck Organic wysoka 12012000
 

 

 Bateria Umywalkowa Axor Starck Organic wysoka 12012000


Bateria Umywalkowa Axor Starck Organic tap armaturen wysoka 12012000


 
 

 Bateria Umywalkowa Axor Starck Organic wysoka 12012000

  Axor Starck Organic wysoka 12012000

 
 

 Bateria Umywalkowa Axor Starck Organic wysoka 12012000


Bateria Umywalkowa Axor Starck Organic wysoka 12012000 
 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia