Bateria Zucchetti Isystick – umywalkowa, wannowa i prysznicowa różnorodność!

(9 głosów)
 

bateria Zucchetti Isystick


Zucchetti Isystick otwiera drzwi do świata łazienkowej prostoty i minimalizmu. Kolekcja baterii umywalkowych, wannowych i rozwiązań prysznicowych jest bowiem inspiracją, by pokój kąpielowy stał się oazą harmonii i miejscem, w którym nic, oprócz relaksu i odprężenia się nie liczy. Seria emanuje wdziękiem i subtelnie podkreśla tańczący wir wody – bo to ona jest najważniejsza. Krystaliczny strumień, otulony armaturą najwyższej klasy, pobudza i orzeźwia. Baterie Zucchetti Isystick to łatwy sposób na to, by wnętrze uczynić jeszcze bardziej stylowym. 


Zucchetti Isystick umywalkowa bateria


Baterie Zucchetti Isystick, czyli prostota i minimalizm, które rozbudzają myśli, podkreślają siłę krystalicznego strumienia i kreują w łazience ciekawy klimat. Ten konstrukcyjny majstersztyk to sposób na to, by przestrzeń nabrała cech nowoczesnego lokum, gdzie rządzą harmonia i styl. Kolekcja włoskiej marki Zucchetti jest symbiozą innowacji i dobrego designu, to połączenie rewolucyjnych technologii z ciekawym konceptem. Taka hybryda zawsze zaowocuje doskonałością – sanitarną perfekcją Isystick. Zobaczcie, jak natura i minimalizm tworzą zgrany duet. 


Zucchetti, czyli marka dla wymagających!

Marka Zucchetti to firma z włoskimi korzeniami. W słonecznej Italii zrodziła się koncepcja stworzenia łazienkowej tradycji, która z pokolenia na pokolenie będzie udoskonalana i tym samym, zaprowadzi ją na szczyt. Zucchetti bazuje na doświadczeniu i wiedzy, a także talencie projektantów, którzy inspirując się naturą i prostymi formami, tworzą niepowtarzalne dzieła. Zucchetti Isystick, opisywana przez nas Zucchetti Pan (tutaj znajdziecie jej szczegółowy opis), Zucchetti Faraway, Zucchetti Closer (opisywana tutaj)Zucchetti Him (także przez nas opisywana, link tutaj), Zucchetti Sun, Zuccetti Soft to zaledwie niewielka część fenomenalnego portfolio Zucchetti
 


 

Bateria umywalkowa Zucchetti Isystick wysoka czy niska?

Zucchetti Isystick jest królową minimalizmu, bowiem cała koncepcja opiera się na prostych kształtach i pozbawiona jest zbędnych detali, które odwracają wzrok od tego, co najważniejsze – wody wypływającej ze smukłej wylewki. Seria zawiera rozwiązanie dedykowane do mis nablatowych, jak i umywalek wiszących czy stojących. Baterie umywalkowe Zucchetti Isystick to nie tylko jakość wykonania i ciekawy design, lecz także ekologia i oszczędność. Produkty zaopatrzone w perlator gwarantują mniejsze zużycie cennego zasobu. Oprócz rozwiązań w postaci jednouchwytowej baterii umywalkowej niskiej, w kolekcji znajdziemy baterie jednouchwytowe wysokie oraz baterie umywalkowe podtynkowe oraz baterie wolnostojące.


    

Baterie Zucchetti –  umywalkowa, wannowa czy prysznicowa?

Seria Zucchetti Isystick jest bardzo różnorodna. Na kartach katalogu zobaczymy baterie umywalkowe, które opisaliśmy wyżej, a także baterie bidetowe, wannowo-natryskowe, baterie wannowe 4-otworowe montowane na brzegu wanny, baterie termostatyczne czy baterie wannowe wolnostojące. Różnorodność oferty pozwala na pełną swobodę aranżacyjną, niezależnie od tego czy urządzamy małą łazienkę z kabiną prysznicową, czy pokój kąpielowy z monumentalną wanną usytuowaną w jej centralnym miejscu.
 
 
zucchetti isystick wannowa
 

Bateria Zucchetti Isystick Black? Kolorowy świat Zucchetti Isystick!

Kolorowa armatura to coraz częstszy wybór Klientów, którzy – znudzeni chromem – poszukują czegoś, co odmieni projekt łazienki i wyróżni go na tle pozostałych. Baterie Zuchetti Isystick odnajdziemy w ciekawych wersjach kolorystycznych (biała, czarna, stal szczotkowana, chrom oraz czerwona) co gwarantuje możliwość zaprojektowania oryginalnej przestrzeni! 


             

                         

Skomentuj

1 komentarz

  • Bartek
    Cieszę się, że wspominacie Państwo nt. powyższego producenta baterii. Mój ulubiony. Klasyka i elegancja, do tego dołączona funkcja oszczędzająca zużycie wody w baterii - coś co lubię. Nadmienię tylko iż wzrusza mnie fakt podejścia ludzi do ekologii, nie tylko przez producentów ale również przez Państwa. Świetna sprawa.

Rekomendacje i wyróżnienia