Zucchetti Him - świat łazienek doskonałych!

(3 głosów)

 

zucchetti him bateria

 

Prosta forma, świetna jakość i znakomity efekt! Wszystko o Zucchetti HIM. Jeśli szukasz inspiracji, zajrzyj koniecznie i zobacz wodospad emocji i doznań w Twojej łazience zamknięty w prostokącie. Innowacyjny pomysł i piękny design! Gwarantujemy, że każdy będzie chciał mieć taką baterię u siebie w domu!
 Zuchetti HIM – pomysł na łazienkę doskonałą!


Zucchetti Him to armatura łazienkowa stworzona przez Ludovicę i Roberto Palomba. Ten prosty kształt ma w sobie magię, która przyciąga i fascynuje. Kaskadowy strumień dodaje tajemniczej siły wodzie płynącej z płaskiej wylewki. To projekt, w którym wszystko jest wyważone, bez dodatkowych urozmaiceń, gdzie całkowitą ozdobą jest żywioł! Przesuwając delikatny uchwyt, wprawiamy w ruch kaskadę wody, pozwalamy na swobodny taniec fali.


zucchetti him bateria
 

Zucchetti HIM stanowi pomysł na łazienkę, w której żywioł rządzi! Harmonia, jaką wypełniony jest świat Matki Natury, Zucchetti zamknęło w kolekcji HIM. To minimalizm i precyzja, szyk i klasa, jakość i ergonomia. Nic dodać, nic ująć. Zachwycająca seria Zucchetti HIM podbija świat aranżacji!


zucchetti him Lazienkarium
 

Zucchetti HIM – w skrócie – oznacza jakość na piątkę z plusem, design przyciągający wzrok, ergonomię i funkcjonalność ułatwiające życie! Brawo Zucchetti!
 

zucchetti him

 
 
 
 
 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia