Zucchetti

(1365 produktów)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(58 opinii)
1547 zł
Dostępność: dostępny
(134 opinie)
1705 zł
Dostępność: dostępny
(35 opinii)
1206 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
2177 zł
Dostępność: dostępny
(29 opinii)
1285 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
1705 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
4222 zł
Dostępność: dostępny
(10 opinii)
5848 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
5533 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1390 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
1547 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
1783 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
9755 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
2388 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1705 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
865 zł
Dostępność: dostępny
1521 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
7211 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
3252 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2360 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1705 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1600 zł

O producencie Zucchetti

Kraj pochodzenia: Włochy

Gwarancja producenta:
- Armatura: 2 lata

Produkty firmy Zucchetti są wnikliwie testowane by zagwarantować jak najlepszą jakość produktu końcowego trafiającego do klienta. Wszystkie produkty z wykończeniem chromowanym obejmuje gwarancja pięcioletnia natomiast pozostałe dwuletnia.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Strona producenta: www.zucchettikos.it

Armatura Zucchetti i włoskie korzenie firmy

Firma Zucchetti została założona w 1929 roku. Z małej odlewni zlokalizowanej w niewielkiej prowincji Vercelli, kierowanej przez Alfredo Zucchetti, przedsiębiorstwo przeistoczyło się w potężną fabrykę, którą dziś zarządza kolejne pokolenie rodu Zucchetti – Elena i Carlo oraz Marco i Paolo Zucchetti. Obecnie Grupa Zucchetti, na którą składają się Zucchetti Kos oraz Zucchetti Spa, to rozbudowane struktury, do których należą 4 fabryki, 3 oddziały handlowe na świecie i centrum logistyczne o powierzchni aż 72 000 m2. Od ponad 85 lat marka Zucchetti tworzy funkcjonalne i stylowe rozwiązania dla kuchni i łazienki, zajmując czołowe miejsce w rankingu najlepiej prosperujących producentów. Misją firmy jest kultywowanie rodzinnych wartości w porozumieniu z duchem zmian, jaki charakteryzuje branżę designu. Przedsiębiorstwo uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach świata sanitarnego – targach w Mediolanie, ISH we Frankfurcie czy Cersaie we Włoszech – i wciąż zaskakuje szerokie grono odbiorców nie tylko formą oferowanych rozwiązań, lecz także ich funkcjonalnością.

 • Zucchetti to rodzinne przedsiębiorstwo kierowane od pokoleń przez ród Zucchettich. Założycielem firmy był Alfredo Zucchetti,
 • Obecnie firmą kierują Elena i Carlo wraz z kuzynami: Marco i Paolo Zucchetti,
 • W skład Grupy Zucchetti wchodzą Zucchetti Kos oraz Zucchetti Spa,
 • Zucchetti zatrudnia ponad 400 osób, posiada 4 fabryki, 3 oddziały handlowe i rozbudowane centrum logistyczne,
 • Baterie Zucchetti rozpoznawalne są na całym świecie.

Czym baterie Zucchetti wyróżniają się na rynku?

Armatura Zucchetti to symbioza dwóch elementarnych cech, jakie powinny wyróżniać baterie łazienkowe i kuchenne – maksymalna funkcjonalność i wysoka estetyka. Producent stawia przede wszystkim na jakość, związaną z wykorzystaniem solidnych komponentów. Zanim trafią one do produkcji, poddawane są testom oraz analizom. Podobne procesy odbywają się na etapie weryfikacji gotowego wyrobu. Dzięki temu wszystkie baterie Zucchetti spełniają wymagania rygorystycznych norm ISO EN 14064, a ich jakość potwierdzona jest licznymi certyfikatami, takimi jak m.in. DVGW, SVGW/SSIGE, WRAS Approved Product, Kiwa, SINTEF czy LEED. Marka tworzy w oparciu o poszanowanie środowiska naturalnego, optymalizuje prowadzone działania, wdrażając w struktury przedsiębiorstwa systemy związane z recyklingiem odpadów czy filtracją i oczyszczaniem wody. Efektem tego są solidnie wykonane, perfekcyjnie odlane, ekologiczne i zaawansowane technologicznie baterie Zucchetti.

 • Baterie Zucchetti to połączenie designu z maksymalną użytecznością,
 • Wszystkie procesy produkcyjne Zucchetti odbywają się w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju środowiska,
 • Artykuły sanitarne Zucchetti spełniają wymagania norm (m.in. ISO EN 14064) oraz posiadają liczne certyfikaty (m.in. LEED, DVGW, Kiwa czy SINTEF).

Bateria Zucchetti to inwestycja w dobry styl!

Każda bateria Zucchetti to odpowiedź na trendy i potrzeby współczesnego Konsumenta, który chce nie tylko zainwestować w dobry design oraz jakość, ale oczekuje funkcjonalności oraz dąży do ekologicznego zużycia wody. Wzornictwo „made in Italy” określa styl, który nie podlega wahaniom branżowych tendencji, oraz oznacza współpracę z wybitnymi projektantami, takimi jak Ludovica+Roberto Polomba. W licznych realizacjach łazienkowych oraz kuchennych dostrzec można symbiozę prostoty z elegancją, dzięki czemu baterie Zucchetti umiejętnie podkreślą wystrój przestrzeni, stając się nie tylko praktycznym uzupełnieniem wnętrza, lecz także jego ponadczasową dekoracją. Dowodem na ten kunszt tworzenia są prestiżowe nagrody, wyróżnienia i tytuły: Red Dot Design Award, Design Plus, NYC For Design Award, Designex Comfia, Good Design Award czy Compasso d'Oro ADI przyznane seriom takim jak Zucchetti Pan, Zucchetti Isy, Zucchetti Him czy Zucchetti Soft.

 • Baterie Zucchetti tworzone są we współpracy z utalentowanymi projektantami, takimi jak Ludovica+Roberto Polomba,
 • Serie Zucchetti były wielokrotnie nagradzane prestiżowymi odznaczeniami w dziedzinie designu. Na koncie Zucchetti znajdują się tytuły Red Dot Design Award, Design Plus, NYC For Design Award, Designex Comfia, Good Design Award czy Compasso d'Oro ADI,
 • Najpopularniejsze kolekcje producenta to: baterie Zucchetti Pan, armatura Zucchetti Isy czy Zucchetti Him.

Zucchetti: artykuły, opinie i porady

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia