Oryginalne rozwiązanie pod prysznic - Zucchetti Closer

(3 głosów)

 

zucchetti closer
 
Deszczownica inna niż wszystkie. Tak można opisać koncept Diego Grandi - projektanta przedstawianego dziś produktu. Zucchetti Closer, czyli lampa pod prysznicem! Brzmi ciekawie? Z pewnością! Ciekawie też wygląda. W świecie łazienek także znajdziecie miejsce dla ludzi kreatywnych i pełnych pasji, bo nie wątpliwie seria Zucchetti Closer do oryginalnych należy. Z Zucchetti Closer stworzysz unikatowy projekt łazienki, gdzie - gwarantuję - każdy zapyta po co Ci lampa pod prysznicem?;)
 
Zucchetti Closer dostępna jest w dwóch wersjach. Pierwsza jest nazywaną przez producenta opcją standardową - stanowi ją głowica natryskowa na ramieniu z przegubem, z możliwością regulacji bocznej - od prawej do lewej. Wariant poszerzony to już pełna  dowolność. Sterujecie nią w każdą możliwą stronę. Co ciekawe - dostępne są dwie wersje kolorystyczne  - chromowana i czarna, uwaga! Wersja czarna jest miękka w dotyku! Aż chce się ją obejrzeć i organoleptycznie sprawdzić ! :) 
 
Design zaliczymy do nowoczesnych, oryginalnych, pełnych dynamizmu, niebanalnego wdzięku. To taki swoisty kuszący gadżet do łazienki, który poprzez swoje cechy ergonomiczne sprawdza się znakomicie! Możliwość modyfikacji "lampy", dowolnego przesuwania sprawia, że jest łatwa w obsłudze. Dzięki niej niczym promieniem światła kierujemy strumieniem wody. Rozwiązanie dla tych, którzy oprócz funkcjonalności szukają ciekawych inspiracji. Zucchetti Closer wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom.
 
 
Produkty Zucchetti Closer są ciekawą alternatywą dla produktów Axor Showers by front.  

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia