TOP 10 najlepsze wanny dwuosobowe z hydromasażem. RANKING!

(15 głosów)
wanna do hotelu, wanna do salonu spa, wanna z masażem kaldewei conoduo
Wanna jacuzzi Kaldewei Conoduo

Urządzając łazienkę, z reguły skupiamy się na doborze odpowiednich płytek, maksymalnym zagospodarowaniu miejsca i praktyczności. Za atmosferę odprężenia i relaksu odpowiadają miękkie tekstylia, odpowiednie kolory i umiejętnie dopasowane dekoracje. Gdy w dylemacie wanna czy prysznic, zwycięża pierwsze rozwiązanie, głowę raczej zaprzątają pytania dotyczące kształtu, materiału czy zakupu dodatkowego parawanu, a nie opcji takich jak hydromasaż. Ten jednak ma mnóstwo zalet, dlatego warto poświęcić mu nieco uwagi. Jaki model wanny wybrać, zwłaszcza jeśli przyjemność chcemy dzielić na dwoje? W tym celu opracowaliśmy ranking: najlepsze dwuosobowe wanny z hydromasażem, poszerzony też o warianty pojedyncze w dużych rozmiarach.

Czy wanna z masażem to dobry pomysł?

Do pozytywnych aspektów posiadania wanny z hydromasażem zaliczamy przede wszystkim te związane z oddziaływaniem na organizm człowieka. Taka kąpiel pozwala pozbyć się stresu oraz napięć, wpływa korzystnie na samopoczucie, układ nerwowy, oddechowy oraz trawienny, pomaga w leczeniu wielu urazów kręgosłupa oraz mięśni, wspomaga rehabilitację, oczyszcza organizm z toksyn. Jest zalecana osobom borykających się ze schorzeniami reumatologicznymi, nadciśnieniem tętniczym czy bezsennością, pomaga kobietom złagodzić bóle menstruacyjne, skutecznie walczy z cellulitem, żylakami i częstymi skurczami.

Zalety kąpieli w wannie z hydromasażem:

 • Działanie relaksujące i odprężające,
 • Łagodzenie stresu oraz napięć,
 • Wspomaganie rehabilitacji i leczeniu urazów,
 • Łagodzenie bólów menstruacyjnych,
 • Korzystny wpływ na trawienie, krążenie, układ oddechowy i nerwowy,
 • Pomoc z walce z cellulitem i żylakami.
novellini divina dual wanna z masażem, wanna masująca, wanna z hydromasażem
Luksusowa wanna z hydromasażem Novellini Divina Dual

novellini dream plus hydromasaż, novellini dream plus opis dysz, novellini dream plus opcje
System hydromasażu Novellini Dream Plus

Jakie są rodzaje wanien z hydromasażem?

Zarówno wanna dwuosobowa z hydromasażem, jak i ta pojedyncza powinna być dopasowana do wnętrza łazienki. Z tego względu podstawowy podział produktów uwzględnia ich kształt. Są to modele owalne, okrągłe, kwadratowe, pięciokątne, sześcio lub ośmiokątne. Do najbardziej popularnych zaliczane są prostokątne wanny z hydromasażem. Ich uniwersalna forma pozwala na dopasowanie do niemal każdej przestrzeni, zagospodarowanie narożników. Można je obudować, a także skomponować z pozostałą ceramiką.

Poza kształtem istotnym kryterium wyboru jest także rozmieszczenie wanny. W niedużych lub trudnych do adaptacji łazienkach (np. wąskich, ze skosami) najlepiej sprawdzają się narożne wanny z hydromasażem (asymetryczne o nieregularnym kształcie, jak i symetryczne o dwóch bokach tej samej długości) oraz wanny przyścienne do instalacji przy ścianie, co pozwala w pełni wykorzystać dostępną powierzchnię. Dużą popularnością wyróżniają się także wanny do zabudowy, które można wkomponować w wystrój łazienki za pomocą płytek, drewna lub innych materiałów wykończeniowych. W przestronnych pokojach kąpielowych idealnym rozwiązaniem okaże się wanna wolnostojąca z hydromasażem. Stanowi nie tyle funkcjonalny element wyposażenia pomieszczenia, ile jego dekorację. Często jest też obowiązkowym atrybutem łazienki w stylu spa.

Tym, co rozróżnia ofertę wanien tego typu, jest także materiał. Wanny mogą być produkowane z akrylu (litego lub wzmocnionego włóknem szklanym), czyli tworzywa, które wpływa na ich wysoką odporność na zarysowania, stłuczenia czy środki chemiczne. Powierzchnia dna jest przyjemna w dotyku, zachowuje ciepło, co pozwala długo korzystać z odżywczej mocy strumieni. Alternatywą dla wanny z akrylu są wanny ze stali emaliowanej, które – wbrew powszechnie panującym mitom – dobrze przewodzą ciepło i utrzymują pożądaną temperaturę. Produkty te są trwałe, nie blakną i nie ulegają matowaniu pod wpływem intensywnej eksploatacji. Łatwo jest je utrzymać w czystości.

ruben wanna spa, duża wanna masująca, wanna z masażem
Ruben Dharpa wanna do łazienki SPA

Na co zwrócić uwagę, wybierać wanny z hydromasażem?

Wybierając wanny z hydromasażem, warto zapoznać się z oferowanymi systemami masażu oraz rodzajem dysz. Pierwsze kryterium obejmuje masaż powietrzny, zwany perełkowym, którego działanie bazuje na wykorzystaniu bąbelków powietrza rozprowadzonych za pomocą dysz oraz specjalnych otworów. Jest to bardzo relaksująca i łagodna forma kąpieli. Kolejny rodzaj to masaż wodny (bicze wodne) z użyciem dysz zlokalizowanych w ścianach wanny lub na jej dnie. Siłę masażu w takiej wersji (niekiedy nawet kierunek strumienia) można regulować, dostosowując ją do własnych potrzeb. Ostatni rodzaj to masaż wodno-powietrzny, będący hybrydą dwóch wspomnianych wcześniej rozwiązań.

Rodzaje masaży:

 • Masaż wodny, zwany perełkowym,
 • Masaż powietrzny, tzw. bicze wodne,
 • Masaż wodno-powietrzny.

Ważny z punktu widzenia użytkowania wanny z hydromasażem jest również rodzaj dysz. Dzielą się one na ruchome (kierunkowe lub obrotowe, które pozwalają na zmianę kierunku, dają możliwość regulacji i obrotu), nieruchome, dysze do masażu Shiatsu (wzorowane na japońskiej technice masażu, których efektem jest ucisk za pomocą strumieni) oraz dysze szampańskie, z których woda o większym ciśnieniu wypływa pod kątem 45°.

Kształt i rodzaj wanny, a także liczba i rodzaj dysz to jednak nie wszystko. Zwróćmy uwagę na moc pompy i związany z nią generowany hałas, pojemność wanny, system dezynfekcji (automatyczny lub ręczny) czy chociażby systemy podgrzewania na wypadek, gdy preferujemy bardzo długie kąpiele i nie chcemy, by woda zbyt szybko wystygła.

duravit paiova 5 masaż, wanna do łazienki w stylu spa, wanna z systemem hydromasażu
Wanna narożna Duravit Paiova 5 z hydromasażem

Ile kosztuje domowe jacuzzi?

Mitem jest to, że posiadanie wanny z hydromasażem to rarytas, na który pozwalają sobie nieliczni. Ceny wahają się od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych – w zależności od wybranego modelu. Te podstawowe kosztować będą około 3000 do 4000 zł. Wartość ta będzie wzrastać wraz z ilością dodatkowych funkcji, liczbą dysz, zakupem paneli osłonowych (zabudowy), rozmiarem czy wariantem sterowania. Niektóre alternatywy mogą być również wzbogacone o lampy LED, będące częścią chromoterapii (czyli terapii leczenia światłem), aromaterapię czy odbiorniki muzyczne. Dodatkowo do wanny z hydromasażem można dokupić zagłówki i inne akcesoria, które będą potęgować przyjemność kąpieli. W rezultacie wartość najdroższych propozycji osiągnąć może nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych.

podświetlany hydromasaż, kaldewei hydromasaż led, hydromasaż z chromoterapią
Kaldewei Vivo Turbo wanna z podświetlanymi dyszami hydromasażu

RANKING TOP 10 – NAJLEPSZE WANNY DWUOSOBOWE Z HYDROMASAŻEM

Wanna dwuosobowa z hydromasażem Ruben Ego

Wanna z hydromasażem Ruben Ego to prostokątna wanna o wymiarach 195x135 cm i głębokości 45 cm, wyposażona opcjonalnie w systemy Maxus Champagne, Maxus, Rexus Champagne i Rexus. Na warianty Maxus Champagne składają się 16 dysz szampańskich w dnie wanny, 2 masaże Shiatsu pleców, 2 wirujące dysze do masażu stóp Max-dysze oraz 4 zamykane dysze boczne Max-dysze. Produkt dodatkowo wzbogacony jest o 14 punktów świetlnych chromoterapii, a także innowacyjny system sterowania z wyświetlaczem programów PROwellness, informujący m.in. o temperaturze wody. Wersja Maxus to kombinacja dysz bocznych Max, Shiatsu oraz Powietrznych. Rexus to Super dysze boczne, Shiatsu i powietrzne w dnie wanny, a Rexus Champagne tworzą Super dysze boczne, Shiatsu oraz Szampańskie. Więcej informacji na karcie produktu: Wanna Ruben Ego.

Wanna Ruben Ego:

 • Wanna wolnostojąca,
 • Cztery opcje systemów masażu Maxus Chamagne, Maxus, Rexus i Rexus Champagne,
 • Pojemność 420 l,
 • Wymiary: 195x135 cm, głębokość 45 cm,
 • Polski producent, co oznacza nie tylko jakość, ale i łatwą dostępność części zamiennych i serwisantów,
 • Płaskie rury doprowadzające hydromasaż, które pozwalają na higieniczną, wolną od bakterii pracę przez długie lata,
 • Automatyczne osuszanie, co prowadzi do wyeliminowania wilgoci z rur, a tym samym redukuje możliwość powstawania nieprzyjemnych zapachów i rozmnażania się groźnych bakterii,
 • Niezawodne pompy produkcji niemieckiej (Spatech lub Koller) o wysokiej wydajności,
 • Atestowany akryl, co oznacza bezpieczną kąpiel dla całej rodziny,
 • Chromoterapia zawierająca pierwiastki chemiczne, które znajdziemy w prawdziwych kamieniach szlachetnych. Dzięki temu kąpiel będzie jeszcze bogatsza w dobroczynne właściwości dla ciała,
 • Aluminiowy stelaż, który nie rdzewieje pod wpływem kontaktu z wodą i pozwala cieszyć się systemem przez wiele lat,
 • Generator ozonu jako element zapewniający higienę hydromasażu.
Link do Producenta: Ruben

Link do Serii: Ruben Ego
wanna ruben ego, ruben ego maxus champagne, ruben ego wanna podwójna z masażem
Ruben Ego z systemem Maxus Champagne

ruben ego wanna do spa, ruben ego hydromasaż, ruben ego wanna z systemem hydromasażu
Ruben Ego wanna z hydromasażem do łazienki SPA

Wanny z hydromasażem Novellini Sense Dual Hydro Plus

Novellini Sense Dual to wanna dwuosobowa z hydromasażem wyprodukowana z odpornego i trwałego akrylu, wzbogacona o komfortowe skórzane zagłówki, system nagłośnienia z RDS i Bleutooth oraz grzałkę. Produkt ma 193 cm długości, 140 cm szerokości i 64 cm głębokości. Na system masażu Hydro Plus składają się 14 dysz do masażu powietrznego, 10 dysz do masażu wodnego, a także grzałka, która podtrzymuje temperaturę wody. Ponadto Novellni Sense Dual Hydro Plus to także możliwość korzystania z walorów światłoterapii, praktyczne zalety innowacyjnego systemu dezynfekcji oraz dodatkowy pilot sterujący. Więcej informacji na karcie produktu: Novellini Sense Dual Hydro Plus.

Wanna Novellini Sense Dual Hydro Plus:

 • Wanna prostokątna,
 • System hydromasażu Hydro Plus,
 • Pojemność 430 l,
 • Wymiary 193x140cm, głębokość 64 cm,
 • Wanny spełniające europejskie standardy w zakresie jakości, bezpieczeństwa i przyjazności dla środowiska (oznaczone m.in. znakiem bezpieczeństwa CE, znakiem TUV),
 • Włoski producent, przywiązujący wagę do designu oraz jakości,
 • Płaskie rury doprowadzające wzbogacone o powłokę, która usuwa aż 99,9% bakterii. Masz pewność higieny dla Ciebie i Twoich bliskich,
 • Łatwość utrzymania w czystości,
 • Renomowana marka, która gwarantuje pewność serwisu i dostępność części zamiennych,
 • Możliwość zamówienia baterii kaskadowej idealnie pasującej do designu wanny,
 • Chromoterapia, czyli leczenie światłem. Efektowny miraż świateł spotęguje przyjemność kąpieli, a na dodatek może też – w zależności od potrzeb – pobudzić, uspokoić czy rozluźnić,
 • Dotykowy panel sterowania w rancie wanny powoduje, że obsługa systemów jest dziecinnie prosta,
 • Podgrzewana woda pozwoli na znacznie dłuższy relaks.
Link do Producenta: Novellini

Link do Serii: Novellini Sense Dual Hydro Plus
wanna novellini sense dual hydro plus, novellini sense dual hydromasaż, wanna z hydromasażem novellini sense dual
Novellini Sense Dual wanna dwuosobowa z systemem hydromasażu oraz bateria nawannowa

novellini sense dual wanna spa, podwójna wanna spa novellini sense dual, novellini sense dual wanna z systemem hydromasażu
Duża wanna z systemem hydromasażu Novellini Sense Dual

Wanna z masażem Duravit Paiova 5

Duravit Paiova 5 to wanna projektu biura EOOS. Model posiada ukośne oparcia, które gwarantują komfort podczas relaksującej kąpieli i dostępny jest w wariancie narożnym w wersji lewej lub prawej, w wymiarach 177x130 cm lub 190x140 cm. Wyposażyć go można w jeden z pięciu dostępnych systemów hydromasażu: Air-System (12 płaskich dysz w dnie wanny), Jet-System (8 płaskich, regulowanych dysz powietrzno-wodnych), Combi-System P (8 płaskich dysz powietrzno-wodnych, 12 płaskich dysz powietrznych), Combi-system E (8 płaskich dysz do masażu pleców, 12 płaskich dysz powietrznych na dnie wanny, 2 punkty światła LED, 2 płaskie dysze do masażu stóp). Combi-System L (4 płaskie dysze wychylne powietrzne, 4 płaskie regulowane dysze do masażu pleców, 12 płaskich dysz Durapearl, 2 punkty światła LED i 2 płaskie dysze do masażu stóp). Więcej informacji na karcie produktu: Duravit Paiova 5.

Wanna Duravit Paiova 5:

 • Wanna narożna,
 • 5 możliwych systemów hydromasażu: Air-System, Jet-System, Combi-System E, Combi-System L, Combi-System P,
 • Wymiary: 190x140 cm, głębokość 44 cm lub 177x130 cm, głębokość 44 cm,
 • Wysokiej jakości akryl będący gwarancją komfortu i bezpieczeństwa,
 • Niemiecki producent kładący nacisk na innowacje, jakość oraz ergonomię,
 • Wygodna, profilowana konstrukcja zapewniająca optymalne podparcie pleców, co sprzyja relaksowi i odprężeniu – zarówno w pozycji leżącej, jak i siedzącej,
 • Zabezpieczenie przed suchobiegiem jako standardowe wyposażenie wanny z hydromasażem,
 • Wszystkie systemy hydromasażu spełniają normy w zakresie ochrony przed hałasem, co potęguje przyjemność kąpieli,
 • Dystrybutorzy i serwisanci dostępni na terenie całej Polski, co zapewnia szybkie ewentualne naprawy i dostępność części zamiennych.
Link do Producenta: Duravit

Link do Serii: Duravit Paiova 5
duravit paiova 5 hydromasaż, duravit paiova 5 wanna narożna do spa, duravit paiova 5 wanna narożna z hydromasażem
Duravit Paiova 5 wanna pentagonalna z hydromasażem

wanna z hydromasażem duravit paiova 5, duravit hydromasaż, duravit wanna z masażem
Duravit Paiova 5 wanna pięciokątna narożna z systemem hydromasażu

Wanna z masażem Riho Sobek

Wanna Riho Sobek to model prostokątny o wymiarach 180x115 cm i głębokości 47,5 cm. Rozwiązanie zostało wyprodukowane z akrylu sanitarnego, czym zawdzięcza swoje wysokie parametry użytkowe. Produkt dostępny w wersji lewostronnej lub prawostronnej z aż kilkoma wariantami systemów hydromasażu do wyboru. Każdy z nich różni się ilością oraz rodzajem dysz. Są to: AIR, FLOW, JOY oraz BLISS. Wannę Riho Sobek można za dopłatą poszerzyć o elementy chromoterapii, a także akcesoria, jak zagłówki, uchwyty czy parawan. Więcej informacji na karcie produktu: Riho Sobek.

Wanna Riho Sobek:

 • Wanna prostokątna,
 • Systemy hydromasażu do wyboru: AIR, FLOW, JOY oraz BLISS,
 • Wymiary: 180x115 cm, objętość 325 l,
 • Autoryzowani serwisanci dostępni na terenie całej Polski,
 • Bezpieczny i higieniczny akryl, co daje gwarancję długoletniego użytkowania,
 • Dno wanny usztywnione laminowaną płytą wiórową, co daje doskonałą stabilność,
 • Nieporowata powierzchnia wanny jest łatwa do utrzymania w czystości,
 • Wanna wzmocniona od zewnątrz włóknem szklanym z domieszką poliestru = odporność na urazy mechaniczne. http://www.riho.com/produkty.html?line=177
Link do Producenta: Riho

Link do Serii: Riho Sobek
wanna riho sobek, wanna prostokątna riho sobek, riho wanna prostokątna
Riho Sobek prostokątna wanna z opcją hydromasażu

riho sobek wanna z hydromasażem, riho sobek wanna typu spa, riho sobek hydromasaż
Riho Sobek wanna do łazienki SPA oraz bateria wannowa stojąca

Wanna masażowa Roca Poolspa Francja

Roca Poolspa Francja to wanna narożna symetryczna wykonana z akrylu sanitarnego wzmocnionego włóknem szklanym. Dzięki temu powierzchnia produktu gwarantuje wysoką wytrzymałość na uderzenia i urazy mechaniczne, a także jest łatwa w utrzymaniu czystości. W zestawie do wanny dołączony jest stelaż. To produkt o wymiarach 150x150 cm, pojemności około 300 litrów i głębokości 48 cm. Rozwiązanie dostępne jest w opcji z systemem hydromasażu SMART 1, SMART 2 i SMART 2+. Wszystkie z oferowanych wariantów wyposażone są w węże o podwyższonej antybakteryjności. Więcej informacji na karcie produktu: Roca Poolspa Francja.

Wanna Roca Poolspa Francja:

 • Wanna narożna symetryczna,
 • Trzy opcjonalne systemy hydromasażu: SMART 1, SMART 2 i SMART 2+,
 • Wymiary: 150x150 cm, wysokość 48 cm,
 • Pojemność: około 300 l,
 • Wanna z wysokiej jakości akrylu, który potęguje przyjemność kąpieli – jest miły w dotyki i długo utrzymuje ciepło,
 • Dno wanny wzmocnione włóknem szklanym, dzięki czemu produkt gwarantuje długą eksploatację i stabilność,
 • Znany i ceniony producent zapewniający dostępność serwisantów i części zamiennych.
Link do Producenta: Roca Poolspa

Link do Serii: Roca Poolspa Francja
wanna roca poolspa francja, roca poolspa francja wanna spa, roca poolspa francja wanna smart 2
Roca Poolspa Francja Smart 2

roca poolspa francja wanna z hydromasażem, wanna do spa roca poolspa francja, roca poolspa francja hydromasaż
Roca Poolspa Francja XL wanna z systemem hydromasażu

Wanna dwuosobowa z hydromasażem Kaldewei Conoduo

Wanna Kaldewei Conoduo to klasyczna wanna prostokątna zaprojektowana przez Sottsass Associati. Model, dzięki dwóm identycznym podparciom pleców oraz odpływowi znajdującemu się na środku, umożliwia komfortową kąpiel dla dwojga. Uzupełnieniem purystycznego designu wariantu jest emaliowana pokrywa odpływu i pokrętło syfonu. Tym, co wyróżnia Kaldewei Conoduo, jest materiał, z którego wanna została wykonana. Stal emaliowana, powstała w wyniku łączenia stali i szlachetnego szkliwa, jest odporna na czynniki mechaniczne, wytrzymała i trwała. Produkt można wzbogacić o systemy hydromasażu: Vivi Turbo, Vivo Turbo Plus, Vivo Vita, Vivo Aqua, Vivo Vario Eco, Vivo Vario Plus, a także innowacyjne systemu Skin Touch i Skin Touch Emotion. Wanna dostępna jest w rozmiarach: 170x75 cm, 180x80 cm, 190x90 cm, 200x100 cm. Wysokość wariantów wynosi 43 cm. Więcej informacji na karcie produktu: Kaldewei Conoduo.

Wanna Kaldewei Conoduo:

 • Wanna prostokątna,
 • Opcjonalne systemy hydromasażu Vivi Turbo, Vivo Turbo Plus, Vivo Vita, Vivo Aqua, Vivo Vario Eco, Vivo Vario Plus, a także innowacyjne systemy Skin Touch i Skin Touch Emotion,
 • Wymiary: 170x75 cm, 180x80 cm, 190x90 cm, 200x100 cm, wysokość: 43 cm,
 • Wanna w rozmiarze 200x100 cm będzie się nadawać do kąpieli we dwoje,
 • Niemiecki producent zapewniający solidne wykonanie i wysoką jakość,
 • Maksymalna trwałość stali emaliowanej Kaldewei. To materiał twardszy niż akryl, odporny na uderzenia i działanie światła,
 • Wanna nie blaknie i nie żółknie, zachowując pierwotny kolor przez cały czas eksploatacji,
 • Profilowane podparcie pleców dające wygodę w każdej pozycji,
 • Dystrybutorzy i serwisanci dostępni na terenie całej Polski, co zapewnia szybkie ewentualne naprawy i dostępność części zamiennych.
Link do Producenta: Kaldewei

Link do Serii: Kaldewei Conoduo
kaldewei conoduo wanna prostokątna, wanna kaldewei conoduo, kaldewei wanna do spa
Kaldewei Conoduo wanna prostokątna z opcją montażu hydromasażu

kaldewei conoduo wanna z hydromasażem, kaldewei conoduo wanna z systemem hydromasażu, kaldewei conoduo skin touch
Kaldewei Conoduo wanna z hydromasażem

Wanny z systemem hydromasażu Sanplast WTL Free Line

Wanna trapezowa Sanplast WTL Free Line to ciekawa propozycja marki Sanplast. Wyróżniają ją niebanalny kształt oraz duży potencjał stylistyczny. Specyficzna forma gwarantuje optymalną ilość miejsca wewnątrz misy, co wpływa na komfort kąpieli także dla dwóch osób. Propozycja dostępna jest w dwóch wymiarach do wyboru: 135x175 cm oraz 120x175 cm, w kolorach biały, manhattan, pergamon, bahama beżowy. Obydwa warianty mają głębokość 45 cm oraz wyposażone są w stelaż. Produkt można skonfigurować, wybierając jeden z trzech systemów hydromasażu: system powietrzny Air, system wodny AQUA oraz system mieszany MIX. Model można również poszerzyć o dodatkowe udogodnienia, takie jak aromaterapia, dezynfekcja, przepływowy podgrzewacz o mocy 200 W, napełnianie wanny przez dysze i akcesoria (zagłówek oraz uchwyty). Więcej informacji na karcie produktu: Sanplast WTL Free Line.

Wanna Sanplast WTL Free Line:

 • Wanna narożna asymetryczna,
 • Trzy systemy hydromasażu: AIR, AQUA i MIX,
 • Dwa rozmiary do wyboru: 120x175 cm oraz 135x175 cm,
 • Głębokość 45 cm,
 • Firma z polskimi korzeniami nastawiona na wysoką jakość, bezpieczeństwo użytkowania i modny design,
 • Dostęp do części zamiennych i wyszkolonych serwisantów.
Link do Producenta: Sanplast

Link do Serii: Sanplast WTL Free Line
sanplast wtl free line wanna spa, wanna narożna spa sanplast wtl free line, wanna narożna z hydromasażem
Sanplast WTL Free Line wanna narożna z możliwością montażu hydromasażu

sanplast wtl free line wanna, sanplast wtl free line hydromasaż, sanplast wtl free line wanny z hydromasażem
Sanplast WTL Free Line wanny z hydromasażem w wersji lewej i prawej

Wanna z hydromasażem Novellini Divina Dual

 

Novellini Divina Dual to wanna dwuosobowa wykonana z akrylu. Materiał wyróżnia się wysokimi właściwościami użytkowymi, jest trwały, odporny na urazy mechaniczne oraz ciepły w dotyku, czym potęguje przyjemność zażywanej kąpieli. Produkt ma pojemność 600 l, 140 cm szerokości oraz 190 cm długości. Jego wysokość to 63 cm. System hydromasażu dedykowany do Novellini Divinia Dual to połączenie masażu powietrznego Natural Air wraz z 8 dyszami masażu wodnego. Zaletami rozwiązania jest chromoterapia, dotykowy panel sterowania montowany na rancie wanny, Bluetooth, a także możliwość podgrzewania. Za praktyczną stronę użytkowania wanny odpowiada system dezynfekcji. Więcej informacji na karcie produktu: Novellini Divina Dual.

Wanna Novellini Divinia Dual:

 • Dwuosobowa wanna prostokątna,
 • System masażu powietrznego i wodnego,
 • Pojemność 600 l,
 • Wymiary 140x190 cm, głębokość 47 cm, wysokość 64 cm,
 • Specjalne płaskie rury doprowadzające wodę, które ograniczają rozwój bakterii aż o 99,9%,
 • Producent z Włoch łączący pasję do piękna z wysoką jakością,
 • Bezpieczeństwo użytkowania potwierdzone znakiem CE,
 • Systemy i materiały przyjazne dla środowiska – m.in. akryl, z którego wanna została wykonana, nie posiada chemicznych dodatków groźnych dla zdrowia,
 • Dezynfekcja – zapewni usuwanie bakterii i grzybów, gwarantując całkowitą higieniczność hydromasażu,
 • Możliwość zamówienia baterii kaskadowej. Dzięki temu strefę kąpieli wyróżniać będzie spójność stylistyczna,
 • Dotykowy panel sterowania montowany w rancie wanny, co ułatwi wybór preferowanych parametrów,
 • Podgrzewana, stale ciepła woda przez cały okres kąpieli,
 • Bluetooth dający możliwość podłączenia z urządzeniami mobilnymi,
 • Natural Air, czyli system mikropęcherzyków uwalnianych do wody w celu uzyskania efektu białej piany. Zwiększa dotlenienie skóry i potęguje przyjemność kąpieli,
 • Dostęp do części zamiennych i serwisantów, którzy naprawią ewentualne usterki,
 • Powierzchnie wanny i dysz nie stwarzają problemu z utrzymaniem czystości – zyskasz więc gwarancję higieny i bezpieczeństwa.
 • Możliwość zamówienia obudowy wykonanej z materiału HPL.
Link do Producenta: Novellini

Link do Serii: Novellini Divinia Dual
novellini divina dual podwójna wanna, wanna z hydromasażem dla dwóch osób, novellini divina dual wanna podwójna
Podwójna wanna z systemem hydromasażu Novellini Divina Dual

novellini divina dual wanna spa, łazienka spa, aranżacja z wanną novellini divina dual
Novellini Divina Dual wanna podwójna z hydromasażem

Duża wanna z hydromasażem Ruben Dharpa

Wanna Ruben Dharpa to wygodna, ekskluzywna wanna z hydromasażem o wymiarach 180x155 cm i wysokości 48 cm. Produkt można wzbogacić o jeden z czterech wariantów hydromasażu: Maxus, Maxus Champagne, Rexus oraz Rexus Champagne. Na wariant Maxus składają dysze Max boczne, dysze Shiatsu oraz dysze powietrzne ulokowane w dnie wanny, wersja Maxus Champagne to kombinacja dysz bocznych Max, Shiatsu oraz szampańskich. Elementami systemów Maxus są również wpisane programy Wellnes, chromoterapii, aromaterapii, system dezynfekcji oraz sterownik stojący. System Rexus tworzą dysze Super boczne, Shiatsu oraz powietrzne na dwie wanny, a Rexus Champagne jest dodatkowo wzbogacony o dysze szampańskie. Elementami systemów Rexus jest również chromoterapia. Opcjonalnie modele można poszerzyć o układ podtrzymania temperatury oraz aromaterapię. Więcej informacji na karcie produktu: Ruben Dharpa.

Wanna Ruben Dharpa:

 • Wanna wolnostojąca,
 • Cztery systemy masażu do wyboru: Maxus, Maxus Champagne, Raxus i Rexus Champagne,
 • Bardzo wygodna wanna do korzystania przez dwie osoby ze względu na swoją szerokość,
 • Polecana do dużych łazienek i pokojów kąpielowych,
 • Wymiary: 180x155 cm, wysokość 48 cm,
 • Producent z Polski, gwarantujący łatwą dostępność części zamiennych oraz serwisantów,
 • Bezpieczny i higieniczny akryl pozbawiony chemicznych dodatków,
 • Dłuższa żywotność produktu, dzięki wysokiej jakości komponentom, takim jak np. aluminiowy stelaż, który nie zardzewieje pod wpływem wody oraz płaskie, wydajne pompy Spatech lub Koller,
 • Koniec z nieprzyjemnymi zapachami i niewidocznymi bakteriami! Wanna wyposażona jest w automatyczny osuszacz, który usuwa resztki wody znajdujące się w układzie systemu hydromasażu,
 • Dobroczynny wpływ chromoterapii zawierającej pierwiastki chemiczne (takie same jak w kamieniach szlachetnych), dzięki czemu poczujesz się jak w spa!
 • Możliwość zamówienia wanny z ozonatorem.
Link do Producenta: Ruben

Link do Serii: Ruben Dharpa
ruben dharpa hydromasaż, ruben wanna z hydromasażem, wanna z systemem hydromasażu ruben dharpa
Podwójna wanna z hydromasażem Ruben Dharpa

wanna ruben dharpa, wanna do spa ruben dharpa, ruben dharpa duża wanna z hydromasażem
Ruben Dharpa panel do sterowania wanną z hydromasażem

Wanny z hydromasażem Novellini Divina C

Novellini Divina C to narożna akrylowa wanna symetryczna o wymiarach 140x140 cm i głębokości 63 cm, do której dedykowane są dwa systemy hydromasażu – Hydro Air oraz Hydro Plus. Komfort w wariancie Novellini Divina C Hydro Air gwarantuje 16 dysz powietrznych, miękki zagłówek oraz intuicyjny panel dotykowy zamontowany na wannie. W wersji Hydro Plus poza 16 dyszami powietrznymi, zagłówkiem oraz panelem dotykowym znajdziemy też 6 dysz wodnych ze światłoterapią. 8 dostępnych kolorów pozwala na całkowite odprężenie. Więcej informacji na karcie produktu: Novellini Divina C.

Wanna Novellini Divina C:

 • Wanna narożna symetryczna,
 • Systemy hydromasażu: Hydro Plus i Hydro Air,
 • Wymiary 140x140 cm, głębokość 40 cm, wysokość 63 cm,
 • Wanna bezpieczna w użytkowaniu i higieniczna, co potwierdzają certyfikaty i atesty, m.in. znak bezpieczeństwa CE,
 • Płaskie rury doprowadzające wodę z dodatkową powłoką hamują rozprzestrzenianie się bakterii, co oznacza gwarancję bezpieczeństwa zdrowia dla Twojej rodziny,
 • Włoski producent łączący design z funkcjonalnością,
 • Higieniczny akryl pozbawiony niebezpiecznych komponentów,
 • Gwarancja dostępności części zamiennych,
 • Stały dostęp do porad i pomocy rzetelnych i wykwalifikowanych serwisantów.
Link do Producenta: Novellini

Link do Serii: Novellini Divina C
novellini divina c wanna, novellini wanna z hydromasażem, novellini wanna narożna do spa
Novellini Divina C wanna symetryczna z systemem hydromasażu narożna

novellini divina c wanna spa, wanna narożna spa novellini divina c, novellini divina c wanna hydro
Łazienka z wanną z hydromasażem Novellini Divina C

Jeżeli nie wiesz, jaką wannę wybrać albo poszukujesz konkretnego systemu hydromasażu, napisz do nas na , wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń.

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia