Poolspa

(3 produkty)

O producencie Poolspa

Kraj pochodzenia: Hiszpania

Gwarancja Producenta:
- Wanna akrylowa (powierzchnia akrylu): 7 lat
- Wanna z hydromasażem (powierzchnia akrylu): 7 lat
- Przenośna wanna SPA (powierzchnia akrylu): 7 lat
- Wanna SPA (powierzchnia akrylu): 7 lat
- Kabina masażowo-parowa (powierzchnia akrylu): 7 lat
- Brodzik prysznicowy (powierzchnia akrylu): 7 lat
- Kabina prysznicowa i parawan nawannowy: 2 lata
- Panel masażowy: 2 lata
- Pokrywa termiczna: 2 lata
- Pozostałe Akcesoria: 2 lata

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Poolspa – idealny przepis na relaks

Poolspa to marka, której synonimem jest relaks! Ten czołowy producent rozwiązań do kąpieli jest częścią grupy ROCA. Ta z kolei jest liderem, jeśli chodzi o urządzenia przeznaczone do łazienki spa – oferuje rozwiązania, które zamienią zwyczajny pokój kąpielowy w oazę odprężenia. Produkty sygnowane logo Poolspa także stanowią konsekwentną realizacją idei wellness w Polsce. Każda wanna z hydromasażem Poolspa jest w 100% doskonała, umywalka zapewnia potężną dawkę komfortu, a baterie dopełniają oryginalną aranżację. Zróżnicowany asortyment marki Poolspa obejmuje wanny Poolspa (w tym wanny prostokątne, z hydromasażem, przyścienne czy wolnostojące), umywalki, baterie wolnostojące, systemy hydromasażu wodnego wodno-powietrznego, a także parawany nawannowe i akcesoria, takie jak przelewy czy poduszki pozwalające na przyjęcie wygodnej pozycji. Główna siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Gliwicach, natomiast oddział produkcyjny – w Gryficach. Poolspa Gryfice każdego miesiąca dostarcza setki innowacyjnych rozwiązań sanitarnych.

  • Poolspa to przedsiębiorstwo założone w 1991 roku, będące częścią grypy ROCA,
  • Siedziba Roca Poolspa znajduje się w Gliwicach,
  • Każda wanna Poolspa, umywalka czy akcesoria producenta to połączenie jakości oraz modnego designu.

Wanny Poolspa słyną z jakości!

Oferowane przez Poolspa wanny to gwarancja trwałości przez długie lata. Dowodem na to są wszystkie znalezione i zasłyszane o Poolspa opinie zadowolonych użytkowników. Odpowiedzialne za to są wyselekcjonowane materiały oraz innowacyjne procesy technologiczne, które bazują na nowoczesnych systemach i urządzeniach. Producent korzysta m.in. z wytrzymałego akrylu sanitarnego, który jest lekki, ale i zarazem odporny na chemikalia oraz promienie UV. Akrylowa powierzchnia jest przyjemna w dotyku i nie zżółknie pod wpływem słońca. Innym surowcem stosowanym do produkcji wanny Poolspa jest kompozyt, który długo utrzymuje temperaturę wody, jest łatwy do utrzymania w czystości i higieniczny. Jego nieporowata struktura ogranicza przywieranie brudu. Marka stawia także na mieszankę minerałów oraz żywic, czyli Solid Surface. Wykazuje ona znakomite parametry użytkowe, chemiczne oraz antybakteryjne, stanowiąc niebanalną alternatywę dla wanien akrylowych czy stalowych. Każda z wanien Poolspa to przykład najlepszego zespolenia formy i funkcji – to więc inwestycja w to, co niezawodne!

  • Oferowane przez Poolspa wanny produkowane są z wysokiej jakości materiałów: akrylu, kompozytu lub mieszanki żywic i minerałów Solid Surface,
  • Akrylowa wanna Poolspa jest odporna i wytrzymała, lekka i długo utrzymuje temperaturę wody,
  • Wanny Poolspa z kompozytu są higieniczne. Ich nieporowata powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości.
  • Wanna Poolspa wykonana z materiału SolidSurface wykazuje doskonałe parametry użytkowe, mechaniczne i antybakteryjne.

Baterie, parawany, umywalki i wanny Poolspa

Różnorodność to słowo, którym można opisać ofertę Poolspa. Wanna nie stanowi jedynego rodzaju asortymentu. Poza ergonomicznymi misami producent oferuje również umywalki, baterie wolnostojące oraz parawany nawannowe, które są stylową barierą chroniącą łazienkę przed zachlapaniem. Ich praktyczności dorównuje estetyka – producent postawił bowiem na eleganckie i purystyczne wzornictwo, które dopasuje się do każdej aranżacji. Tym, z czego jeszcze słynie producent, są systemy hydromasażu. Każda wanna z hydromasażem Poolspa uchodzi za najprzyjemniejszą z dostępnych form relaksu! Odprężenie to można spotęgować, sięgając po przydatne rozwiązania, takie jak poduszki czy schodki. W katalogu marki Poolspa znajduje się też rozbudowana kategoria elementów montażowych. Są nimi m.in. nóżki do wanny czy przelewy wannowe z funkcją napełnienia lub standardowe. Katalog Poolspa zawiera więc szereg produktów niezbędnych do kompleksowego urządzenia pomieszczenia.

  • Poolspa – oprócz wanien – oferuje parawany, baterie wolnostojące czy akcesoria,
  • W ofercie Poolspa znajdują się także wanny z hydromasażem,
  • Najpopularniejsze rozwiązania marki Poolspa to wanny Poolspa Linea oraz wanna Poolspa Klio.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia