Ruben

(118 produktów)

O producencie Ruben

Kraj pochodzenia: Polska

Gwarancja producenta: 2 lata

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Wanna Ruben to pasja do odprężającej kąpieli

Ruben jest polską marką oferującą wanny, kabiny parowe i masażowe oraz sauny parowe i natryski do prywatnych łazienek, salonów kąpielowych, a także miejsc wellness oraz spa. Firma działająca od wielu lat na rynku zdobyła miano lidera branży, zwłaszcza w segmencie systemów hydromasażu. To przedsiębiorstwo tworzone przez grono specjalistów oraz inżynierów, którzy w znakomity sposób łączą pasję do kreowania rzeczy pięknych z maksymalną funkcjonalnością oraz niezawodnością. Poza popularnymi jacuzzi Ruben oferuje również zestawy do chromoterapii, czyli terapii leczenia kolorami. Ta innowacyjna metoda polega na pobudzeniu receptorów wzroku przy użyciu odpowiednio dobranych odcieni. Koloroterapia tego typu może uspakajać, relaksować czy nawet motywować, stając się doskonałą odskocznią i alternatywą dla innych rozwiązań sprzyjających odprężeniu. Wanny Ruben dostępne są w różnych kształtach (wanna prostokątna, wanna owalna czy wanna ośmiokątna) i rodzajach (m.in. wanna narożna, wanna wolnostojąca, wanna symetryczna czy wanna asymetryczna).

  • Ruben to polska firma zajmująca się projektowaniem i wytwarzaniem rozwiązań do strefy kąpieli,
  • Wanna Ruben dostępna jest w wielu kształtach i rodzajach,
  • Oferowane przez Ruben wanny to połączenie niezawodności i stylu.

Wanny Ruben to jakość, jakość i jeszcze raz jakość

Tym, co wyróżnia wanny Ruben i inne rozwiązania z oferty polskiego producenta, jest nie tylko niebanalny design. To przede wszystkim jakość bazująca na solidnych komponentach będących gwarancją długoletniej trwałości oraz zadowolenia. Każda wanna z hydromasażem Ruben złożona jest z podzespołów niemieckiej marki Spatech oraz austriackiej firmy Koller. Ostatnia jest też głównym dostawcą części, takich jak rozdzielacze strumienia wody, dysze czy przewody. Dzięki temu produkty, jakie zawiera katalog Ruben, gwarantują maksymalną szczelność, bezawaryjność oraz są bezpieczne w użytkowaniu i nie stanowią zagrożenia dla osób biorących w nich kąpiel. Korzystne właściwości wykazuje również sam materiał zastosowany do produkcji asortymentu – akryl. Wszystkie te parametry składają się na asortyment, który bez względu na intensywność eksploatacji oraz wnętrzarskie trendy będzie przykładem ponadczasowego wzornictwa zamkniętego w solidnej, wytrzymałej i odpornej na wszystko formie.

  • Wanny Ruben tworzone są z najlepszych podzespołów,
  • Producent korzysta m.in. z komponentów austriackiej firmy Koller oraz niemieckiej marki Spatech,
  • Proponowane przez Ruben wanny są niezwodnym elementem wyposażenia każdej łazienki.

Wanna z hydromasażem Ruben sposobem na relaks

Nie od dziś wiadomo, że wanny masażowe to jeden z najlepszych sposobów na to, by się całkowicie odprężyć. Tańczący, wodny wir działa zbawiennie na kręgosłup, pomaga w leczeniu zwyrodnień, wpływa na stan skóry, a nawet przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz redukuje cellulit. Z wszystkich tych pozytywnych właściwości można korzystać, wybierając wanny z hydromasażem Ruben! Producent posiada rozbudowaną ofertę systemów masażowych, składających się m.in. z dysz bocznych, dysz Shiatsu, dysz płaskich czy dysz klasycznych (powietrznych). Ich uzupełnieniem może być Ruben Chromoterpia, Reflexoterapia czy Aromaterapia, czyli nowoczesny system aromaterapii, którego bazą jest lecznicza moc olejków. Rozprzestrzeniający się przy pomocy dmuchawy i dysz zapach – w zależności od wybranego akordu – doda energii, będzie stymulował do działania, udrożni drogi oddechowe albo ułatwi zasypianie. Krótko mówiąc, wanna Ruben to pomysł na relaks w pełnym znaczeniu tego słowa!

  • Wanny z hydromasażem Ruben to rozbudowana oferta systemów masażu,
  • W wannach masażowych Ruben dostępne są także układy dysz Shiatsu,
  • Uzupełnieniem wanny z hydromasażem Ruben może być aromaterapia, reflexoterapia lub chromoterapia.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia