Duravit - Paiova 5

Cofnij do: Duravit
Filtry
Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

O producencie Paiova 5

Seria Paiova 5 to kontynuacja znakomitego projektu wanien Paiova od Duravit. Wanny stanowiące urzeczywistnienie idealnej wanny nie tylko dla jednej osoby. Wyposażone w innowacyjne systemy oferują maksimum przyjemności a piękny design nie tylko cieszy ciało ale zaspokaja potrzeby estetyczne naszych zmysłów.

Wanny Paiova 5 to wyraz najwyższej jakości i nowoczesnego stylu. Kolekcja wanien to dobry wybór dla tych, którzy uwielbiają kąpiele we dwoje, dla których woda jest źródłem radości i życia.

Wanny Paiova 5 Duravit pozwalają łapać piękne chwile.


Duravit Paiova 5 - Wanna i maksymalny komfort kąpieli!

Wanna bywa namiastką domowego SPA, jest źródłem przyjemności i sposobem na oderwanie się od codziennej rutyny. Zatopieni w morzu aromatycznej pianki, zapominamy o tym, co było i nie myślimy o tym, co przed nami. Duravit za sprawą wanny Paiova 5 tworzy iście doskonałe warunki kąpieli we dwoje lub w pojedynkę. Nietypowa forma zjednana z maksymalną dozą komfortu staną się preludium do wspaniałych chwil w akompaniamencie taktownej melodii i ożywczej siły wody. Koncept grupy projektowej EOOS – w skład której wchodzą Martin Bergmann, Gernot Bohmann i Harald Grundl – opierał się na połączeniu atutów rozwiązań wolnostojących z zaletami wariantów narożnych. Taka hybryda – urzeczywistniona w modelu Paiova 5 – owocuje niebanalną stylistyką i aranżacyjną dowolnością, bowiem dopasuje się do każdej przestrzeni. Synteza dwóch kształtów zrodziła także większą ergonomię, służącą do przyjęcia wygodnej pozycji – pod kątem 40⁰ oraz 46⁰. Duravit Paiova 5 to elegancja i komfort, swoboda oraz lekkość. Różnorodna oferta Duravit Paiova zawiera wanny do zabudowy, w wersji narożnej lewej oraz prawej, dostępne w różnych rozmiarach. Łącznie to aż 8 modeli, dzięki którym lokum kąpielowe stanie się kwintesencją piękna. A gdy chcemy zaznać jeszcze większej przyjemności, możemy za dodatkową opłatą wyposażyć produkty w systemy hydromasażu, by wodny wir subtelnie pieścił ciało i pozwolił zmysłom odpłynąć razem z nurtem dysz.

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk