Riho

(1207 produktów)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(158 opinii)
1000 zł
Dostępność: dostępny
(52 opinie)
1396 zł
Dostępność: dostępny
(75 opinii)
1195 zł
Dostępność: dostępny
(28 opinii)
1765 zł
Dostępność: dostępny
(20 opinii)
1330 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
98 zł
Dostępność: dostępny
(13 opinii)
1562 zł
Dostępność: dostępny
(39 opinii)
1343 zł
Dostępność: dostępny
(33 opinie)
2814 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
1354 zł
Dostępność: dostępny
(10 opinii)
1760 zł
Dostępność: dostępny
(31 opinii)
6689 zł
Dostępność: dostępny
(9 opinii)
1899 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1189 zł
Dostępność: dostępny
(9 opinii)
1409 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
881 zł
Dostępność: dostępny
(12 opinii)
1695 zł
Dostępność: dostępny
(14 opinii)
2693 zł
Dostępność: dostępny
(6 opinii)
1765 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
1100 zł
Dostępność: dostępny
(10 opinii)
1206 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1867 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
1421 zł

O producencie Riho

Kraj pochodzenia: Holandia

Gwarancja producenta:
- wanny akrylowe, brodziki (na trwałość koloru i kształtu) - 10 lat
- wanny z hydromasażem (na poprawne działenie i powierzchnię widocznych elementów) - 2 lata
- kabiny masażowo-parowe (na poprawne działanie i powierzchnię widocznych elementów) - 2 lata
- kabiny natryskowe, parawany nawannowe (na dobre wykonanie i materiały) - 2 lata

W przypadku udokumentowanego montażu wanny z hydromasażem przez firmę lub osobę posiadającą certyfikat RIHO gwarancja zostaje przedłużona do 4 lat. W przypadku udokumentowanego montażu kabiny masażowo-parowej przez firmę lub osobę posiadającą certyfikat RIHO gwarancja zostaje przedłużona do 3 lat. Wydłużenie okresu gwarancji będzie ważne tylko wtedy, jeśli Użytkownik posiada dodatkowy załącznik do karty gwarancyjnej w postaci "protokółu z zainstalowania wanny/kabiny".

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Strona producenta: www.riho.cz

Riho i ponad 50 lat tradycji

Holenderskie przedsiębiorstwo Riho zostało założone ponad 50 lat temu i od tego czasu sukcesywnie toruje sobie drogę do osiągnięcia tytułu lidera branży sanitarnej, oferując modne wanny Riho, wanny z hydromasażem, umywalki, brodziki, meble łazienkowe oraz elementy wyposażenia strefy natrysku: kabiny, kabiny masażowo-parowe czy parawany nawannowe. Producent rozwija swoją działalność nie tylko w obrębie Holandii. Od 2000 roku firma stała się rozpoznawalną marką także poza granicami rodzimego kraju, docierając w rejony Polski, w której zlokalizowana jest jedna z fabryk Riho (w Łodzi). Oddziały produkcyjne Riho znajdują się również w Belgii, Niemczech, a także w Czechach oraz na Węgrzech. Misją firmy jest rozwój poprzez jakość, czego potwierdzeniem są wyroby odporne na codzienną eksploatację, środki chemiczne oraz urazy mechaniczne. Innowacyjna strona produkcji marki Riho owocuje również wieloma nowatorskimi rozwiązaniami, które nie tylko gwarantują maksymalny komfort, lecz także stają się pewnikiem stworzenia funkcjonalnego wnętrza. Dowodem na to, jest wykorzystanie asortymentu Riho w wielu renomowanych obiektach o charakterze rekreacyjnym i wypoczynkowym.

  • Riho to holenderskie przedsiębiorstwo założone ponad 50 lat temu,
  • Jedna z fabryk Riho zlokalizowana jest w Polce, w Łodzi,
  • Firma zajmuje się produkcją asortymentu do łazienki, oferując m.in. wanny, umywalki, parawany nawannowe czy kabiny masażowo-parowe.

Riho wanny – idealne do modnej łazienki

Jakość to coś, co wyróżnia asortyment marki Riho. Wanny producenta produkowane są z innowacyjnych tworzyw, takich jak polimerowe żywice akrylowe, które pod względem wytrzymałości na zarysowania i urazy mechaniczne dorównują niezniszczalnej stali. Zaletami materiału jest także to, że jest on odporny na odbarwienia, promieniowanie UV oraz działanie agresywnych środków chemicznych, a także kosmetyków używanych podczas codziennej pielęgnacji. Wszystko to powoduje, że warto sięgnąć po produkty takie jak Riho wanny. Opinie zadowolonych Użytkowników są najlepszym potwierdzeniem solidności oraz trwałości asortymentu. Oprócz atutów funkcjonalnych, wanny Riho cechuje duża różnorodność w zakresie kształtów oraz rozmiarów. W katalogu producenta dostępne są m.in. wanny prostokątne, owalne, narożne czy wolnostojące, które pasować będą zarówno do nowoczesnego salonu kąpielowego, jak i łazienki urządzonej pod dyktando klasycznego nurtu. Wśród najpopularniejszych modeli znajdują się Riho Lusso wanna, Riho Sobek czy Riho Lugo.

  • Materiały, z których produkowane są wanny Riho, są wysoce odporne i wytrzymałe na zarysowania, środki czyszczące oraz intensywną eksploatację,
  • Riho oferuje m.in. wanny prostokątne, narożne, owalne czy wolnostojące,
  • Najpopularniejsza wanna Riho to Riho Lusso. Dużym zainteresowaniem cieszą się również wanny Riho Sobek oraz wanna Riho Lugo.

Riho brodziki, umywalki i inne, czyli kompleksowość oferty Riho

Wanna Riho nie jest jedynym atutem oferty holenderskiego producenta wyrobów sanitarnych. W asortymencie znajdują się również umywalki Riho produkowane z mineralno-polimerowego materiału Solid Surface, kabiny prysznicowe, brodziki Riho dostępne w różnych kształtach (m.in. pięciokątne, prostokątne czy półokrągłe), parawany nawannowe, a także akcesoria; syfony, zagłówki wannowe czy uchwyty pozwalające na swobodę poruszania się i bezpieczeństwo, zwłaszcza dla osób starszych czy ograniczonych ruchowo. W katalogu producenta dostępne są także elementy niezbędne do prawidłowego montażu poszczególnych propozycji. Są to m.in.: nogi do wanny z regulacją wysokości. Dzięki nim instalacja produktu przebiegnie pomyślnie i bez zbędnych problemów. Tak zróżnicowana oferta gwarantuje możliwość stworzenia w pełni funkcjonalnego oraz modnego wnętrza, które nie tylko będzie zapewnieniem przyjemności w akompaniamencie odprężającej siły wody i spełni oczekiwania estetyczne, ile zapewni o technicznym dopasowaniu oraz bezawaryjności na lata.

  • W ofercie producenta znajdują się też umywalki Riho, brodziki i kabiny,
  • Riho oferuje kompleksowy asortyment zawierający również elementy montażowe i akcesoria potęgujące przyjemność kąpieli oraz gwarantujące bezpieczeństwo,
  • Riho produkuje także zagłówki, uchwyty czy nogi do wanny.

Riho: artykuły, opinie i porady

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia