Riho Miami, czyli idealna wanna do każdej łazienki

(1 głos)
Riho miami - idealna wanna do każdej łazienki - www.Gnsud.pl
Na Zdjęciu: Riho Miami Wanna prostokątna zabudowana

Riho Miami – piękno ukryte w harmonii

Marka Riho od ponad 50 lat z sukcesem wyposaża nasze domy w najwyższej jakości produkty łazienkowe. Bogaty asortyment wanien, systemów hydromasażu, kabin parowych i prysznicowych oraz mebli łazienkowych bazuje na najlepszych materiałach, zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych oraz niepowtarzalnej estetyce. Wanna Riho Miami została zaprojektowana w oparciu o niekwestionowany styl zgodny z dominującym współczesnym minimalizmem, dzięki czemu zadowoli wszystkich ceniących piękno i urzekającą formę.

Riho Miami - idealna wanna do każdej łazienki - www.Gnsud.pl
Na Zdjęciu: Riho Miami Wanna

Riho Miami i różne warianty aranżacyjne

Seria wanien Riho jest dostępna na rynku od dłuższego czasu i zyskała już sporą rzeszę fanów. Miłośnicy rozwiązań Riho doceniają w artykułach przede wszystkim fascynujący design oraz zadziwiającą funkcjonalność. Wanna Riho Miami to propozycja wanny 1-osobowej do subtelnego wkomponowania w każdą przestrzeń łazienkową. Dostępna jest w czterech różnych rozmiarach: 150 x70cm, 160 x70cm, 170 x70cm oraz 180 x80cm, co pozwala idealnie dostosować jej wielkość do rozmiarów pomieszczenia.

Riho miami - idealna wanna do każdej łazienki - www.Gnsud.pl
Na Zdjęciu: Riho Miami wanna prostokątna

Akrylowa powłoka Riho Miami

Wanna Riho Miami została wykonana w technologii zapewniającej najdłuższy możliwy okres eksploatacji. Użyty do jej stworzenia akryl sanitarny to materiał o wielu zaletach. Poza typowymi cechami, jak wytrzymałość oraz odporność na urazy mechaniczne, powłoka wanny ma właściwości antypoślizgowe, służące zachowaniu bezpieczeństwa podczas kąpieli. Co więcej, powierzchnia produktów z akrylu sanitarnego jest niezwykle gładka, co czyni urządzenie wyjątkowo łatwym w utrzymaniu czystości. Dla wszystkich kochających gorące kąpiele, do zachowania pełnej wygody i komfortu, materiał wyróżnia funkcja izolacyjna, która pozwala utrzymać ciepło wody na dłużej.

Riho Miami - idealna wanna do każdej łazienki - www.Gnsud.pl
Na Zdjęciu: Riho Miami Wanna

Wanna z hydromasażem – luksus w zaciszu domowym

W opcji akcesoryjnej wanna została wyposażona w liczne systemy hydromasażu: Hit 1, Hit 2, Top 1, Top 2 oraz Pro 6. Te zaawansowane technicznie rozwiązania różnią się od siebie liczbą i miejscem zlokalizowania dysz wodnych i powietrznych. Wersje o najwyższym standardzie oferują także oświetlenie oraz czyszczenie. W zależności od wariantu oraz indywidualnych potrzeb taki masaż pozostanie spersonalizowanym sposobem odprężenia i zadbania o ciało według własnych potrzeb bez konieczności wychodzenia z domu.

Riho Miami - idealna wanna do każdej łazienki - www.Gnsud.pl
Na Zdjęciu: Riho Miami wanna prostokatna biala i syfon wannowy

Wanny Riho Miami i lecznicza rola barw

Riho Miami w swej ofercie uzupełniającej wprowadza także chromoterapię, czyli jedną z najstarszych metod leczniczych medycyny alternatywnej, znanej już w starożytności wśród cywilizacji egipskiej, indyjskiej oraz chińskiej. Jest to zastosowanie terapeutyczne mające dobroczynny wpływ na samopoczucie i poprawiające nastrój, poprzez poddanie się tzw. kąpieli w kolorach, które uzyskuje się przez mieszanie odpowiednich udziałów światła czerwonego, żółtego i niebieskiego. Podstawowa zasada koloroterapii brzmi niezwykle prosto: „energia to barwa, zimne kolory ochładzają, a ciepłe rozgrzewają”. Warto dodać, iż obecnie również trwają badania nad znamiennym wpływem terapii kolorami na diagnostykę licznych zaburzeń organizmu, co w konsekwencji, być może w niedalekiej przyszłości pozytywnie wpłynie na nasze zdrowie. 

Riho Miami - idealna wanna do każdej łazienki - www.Gnsud.pl
Na Zdjęciu: Riho Miami Wanna 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia