Riho Still Square – wanna prostokątna

(1 głos)

 

Riho Still Square Wanna Prostokątna Do Zabudowy - lazienkarium.pl
Riho Still Square


Riho Still Squarewanna prostokątna i minimalizm

Cechą charakteryzującą styl minimalistyczny jest oszczędna ilość pozycji w pokoju. Kierunek wyróżnia też powściągliwość barw, kształtu. Pamiętajmy jednak, iż jakość wykonania produktu jest wyznacznikiem sukcesu trendu, który kochają prawie wszyscy. Odnajdujemy go w muzyce, malarstwie, architekturze. Adaptujemy na własne potrzeby, dążąc do stworzenia lokum nasyconego emocjami towarzyszącymi w dniu codziennym. Tworzymy osobiste kompozycje pomieszczeń, nadając im niepowtarzalną stylistykę obrazującą nasz indywidualizm.

Riho Still Square odzwierciedla dążenie do perfekcji. Produkt bez zbędnych form i obciążeń w sposób naturalny pokazuje piękno prostoty pomieszczenia. Model wanny wykonany jest z akrylu. To prostokątna konstrukcja przeznaczona pod zabudowę. Doskonale gładka powłoka nasuwa skojarzenia dotyczące spokoju, bezruchu oraz ciszy. Jedynymi ozdobnikami wanny prostokątnej są pokrywa odpływu z syfonem click-clack, a także przelew z chromowanym obrzeżem. Elegancka kwadratowa pokrywa tworzy subtelne dopełnienie ogółu dna wanny. Niewidoczna i dyskretna stoi na straży komfortu użytkowania Riho Still Square. Ciekawy i dość nietypowy zabieg udoskonalenia wanny zastosował fabrykant, opracowując konstrukcję przelewu. Otwór – wbijając się w trend minimalny – zachował ten sam charakter co omawiana wanna. Delikatny, podłużny w żadnym kontekście niezakłócający architektury. Każdy element składniowy jest inny, aczkolwiek całość stała się cudownie harmonijna. O nowoczesności wzoru wanien Riho Still Square świadczyć może symboliczny rant o grubości 2 cm! Prostota i urok są tym, co kochamy. Ta pozycja nie przytłacza, a wręcz akcentuje wnętrze łazienkowe.

Riho Still Square Wanna Prostokątna Do Zabudowy - lazienkarium.pl
wanna Riho Still Square

 

Riho Still Square Wanna Prostokątna Do Zabudowy - lazienkarium.pl
Wanny Riho

Riho Still Square i wyjątkowe akcesoria wannowe

Dla podkreślenia nastroju marka Riho oferuje możliwość wyboru wanny z oświetleniem LED. A jeśli jednak nadal szukamy dodatkowych udogodnień w trakcie relaksu, warto zwrócić uwagę na dodatki do wanien. Czas przeznaczony na odprężenie podczas kąpieli umili specjalny zagłówek magnetyczny w kolorze białym lub antracytowym. Mając na uwadze wygodę i komfort eksploatacji, możemy się zdecydować na bambusową półkę do wanny – szalenie pomocną, jeśli lubimy oddawać się lekturze w czasie wypoczynku. Cel, jaki przyświecał, projektantom został w pełni osiągnięty. Powstała wanna prostokątna, która zachwyca swą nowoczesnością, a co najważniejsze jest wyjątkowo wygodna dla Użytkownika. Nie da się pozostawić Riho Still Square w nieużytkowaniu przez dłuższy czas! 

Riho Still Square Wanna Prostokątna Do Zabudowy - lazienkarium.pl
Riho Still Square

 

Riho Still Square Wanna Prostokątna Do Zabudowy - lazienkarium.pl
Riho Still Square


Jeśli jednak Riho Still Square nie do końca Was przekonał, zapraszamy tutaj: RANKING - Prostokątne wanny do zabudowy 170x75 cm ✔ Zobacz 10 najlepszych modeli!  — na pewno coś znajdziecie.
 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia