Wanna Riho Lugo – atrakcyjne rozwiązanie do każdej łazienki

(11 głosów)
Wanny Riho Lugo - Atrakcyjne rozwiazanie do każdej łazienki - lazienkarium.pl
Na Zdjęciu: Riho Lugo Wanna Prostokątna Biała
 

Riho Lugo dla miłośników wygody

Kolekcja Riho Lugo w swej ofercie wychodzi naprzód oczekiwaniom Klientów, którzy w codziennym rytuale kąpieli doceniają harmonię i pełen komfort. W celu powiększenia grona zadowolonych Użytkowników marka Riho wciąż zaskakuje pomysłowością i rewelacyjnymi zastosowaniami praktycznymi. Wanny Riho Lugo zostały zaprojektowane w niestandardowych, dużych rozmiarach od 170x75 cm, przez 180x80 cm, 180x90 cm, 190x80 cm, 190x90 cm po 200x90 cm. Jest to niewątpliwie wyjątkowa opcja stworzona z myślą o osobach wysokich, które również doceniają możliwość kąpieli w pełnym zanurzeniu w wodzie. Dodatkowo tak okazałe wanny pokochają wszyscy miłośnicy zasłużonego odpoczynku, żyjący na co dzień w biegu. Dzięki Riho Lugo każdy odnajdzie dla siebie idealne rozwiązanie, które pozwoli zrelaksować się i naładować baterie.

Wanny Riho Lugo - Atrakcyjne rozwiazanie do każdej łazienki - lazienkarium.pl
Na Zdjęciu: Riho Lugo Wanna 180x80 Prostokątna Akrylowa

Riho Lugo i zjawiskowa perfekcja

Riho Lugo to nie tylko praktyczność i funkcjonalność. Nowa odsłona wanny prezentuje ponadprzeciętny, wyjątkowy design. Piękny, surowy i elegancki wygląd, idealnie wpasowuje się w trendy wnętrz minimalistycznych, w których staranność i precyzję zauważyć można w każdym najmniejszym detalu. Pomimo że sama wanna do małych nie należy, warto zwrócić uwagę na cienkie wykończenia ścianek rozszerzających się ku dołowi. Takie rozwiązanie sprawia, że całość urządzenia, nie tylko zyskuje niewymuszoną formę, ale przede wszystkim olśniewa estetyką i stylem.
 

Wanny Riho Lugo - Atrakcyjne rozwiazanie do każdej łazienki - lazienkarium.pl
Na Zdjęciu: Riho Lugo Wanna Prostokątna Zabudowana

Wanna z hydromasażem w domu dzięki Riho Lugo

Marzysz o chwili relaksu, na który możesz sobie pozwolić spontanicznie? Jeśli męczy Cię czasochłonne wyszukiwanie ofert i nie lubisz długotrwałego planowania przyjemności, mamy coś dla Ciebie! Riho Lugo została zaopatrzona w liczne i zróżnicowane systemy masażu wodnego, które stanowią ofertę specjalną serii. Zaawansowana technologia pozwala na korzystanie z dobrodziejstwa hydromasażu bez konieczności wychodzenia z domu. Specyfiką systemów HIT oraz TOP jest wybór między trzema wariantami. Pierwszy z nich wyposażony jest w 11 dysz powietrznych, drugi charakteryzuje się kompilacją dysz wodnych w rozłożeniu 6+4+2, natomiast ostatni stanowi syntezę obu wcześniejszych rozwiązań. Jednak to nie wszystko – dla amatorów ekskluzywnych rozwiązań towarzyszące tryby PRO oraz LUX wyposażają wannę dodatkowo w system oświetlenia barwami żółtą, niebieską i czerwoną (chromoterapia) lub LED oraz technikę samooczyszczania.

Wanny Riho Lugo - Atrakcyjne rozwiazanie do każdej łazienki - lazienkarium.pl
Na Zdjęciu: Riho Lugo Wanna 170 Prostokątna Akrylowa Do zabudowy

Wanny Riho Lugo - Atrakcyjne rozwiazanie do każdej łazienki - lazienkarium.pl
Na Zdjęciu: Riho Lugo Wanna Akrylowa i bateria nawannowa

Wanna Riho Lugo stworzona z najwyższej jakości materiału

Produkty Riho Lugo wykonane zostały z najlepszego surowca wykorzystywanego do produkcji wanien występującego obecnie na rynku łazienkowym – akrylu sanitarnego. Liczne zalety, takie jak zapewnienie gładkości powierzchni, trwały połysk oraz odporność na niekorzystne oddziaływanie gorącej i zimnej wody niewątpliwie wpływają pozytywnie na atrakcyjność produktu. Dodatkowo materiał nie odbarwia się i zachowuje jednolitą strukturę, dzięki czemu wanna zawsze wygląda na nową, z kolei jej powierzchnię bardzo łatwo utrzymać w czystości. To jeszcze nie wszystkie właściwości. Produkty akrylowe wzmacniane są włóknem szklanym, które zapewnia ich trwałość, a dzięki dźwiękochłonności nalewanie wody do wanny jest ciche i przyjemne dla uszu. Dalszych mocnych stron i korzyści jest jeszcze sporo, dlatego wypróbuj akrylową wannę Riho Lugo i przekonaj się sam. 

Wanny Riho Lugo - Atrakcyjne rozwiazanie do każdej łazienki - lazienkarium.pl
Na Zdjęciu: Riho Lugo Wanna Do zabudowy Akrylowa

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia