Riho Lyra, czyli asymetryczna wanna narożna łącząca piękno i komfort

(2 głosów)
Riho Lyra - Asymetryczna wanna narożna
Na Zdjęciu: Riho Lyra Wanna

Riho Lyra – najlepiej sprzedająca się wanna asymetryczna marki

Nietypowy wygląd, oryginalny kształt, niepowtarzalny design – te cechy charakterystyczne wanien asymetrycznych z pewnością przyciągają zainteresowanie Klientów. Ich popularność wzrasta, co potwierdza fakt, że takie rozwiązania jeszcze długo nie wyjdą z mody. Wanna Riho Lyra to najlepiej sprzedająca się asymetryczna wanna tej firmy. Co więc czyni ją bestsellerem i wyróżnia na tle licznych dostępnych modeli tego typu? Jakie są zalety wanien narożnych? Odpowiedź znajdziesz poniżej!
 

Riho Lyra - Asymetryczna wanna narożna
Na Zdjęciu: Riho Lyra Wanna Narożna Asymetryczna

 
Riho Lyra - Asymetryczna wanna narożna
Na Zdjęciu: Riho Lyra Wanna Narożna

Najważniejsze jest pierwsze wrażeni

Nadrzędną i kluczową cechą, która przyciąga spojrzenia Klientów na początku, jest niewątpliwie wygląd zewnętrzny wanny. W pierwszej chwili zainteresowanie budzą atrakcyjny kształt i jednolita struktura modelu. Piękną formę Riho Lyra uzyskano dzięki zastosowaniu opływowej konstrukcji i odpowiednich proporcji. Projekt tworzą miękkie linie i delikatnie zaokrąglone krawędzie, które oddziałują na jej subtelność i harmonijność. Całość dopełnia dyskretnie wkomponowane siedzisko, utrzymujące urządzenie w spójnej konfiguracji. Z tego powodu Riho Lyra sprawdzi się doskonale we wnętrzach, których wystrój został zaprojektowany z największą dbałością o detale.

Riho Lyra - Asymetryczna wanna narożna
Na Zdjęciu: Riho Lyra Wanna Akrylowa-Asymetryczna

Wanna Riho Lyra, czyli luksus i wygoda użytkowani

Codzienna kąpiel powinna być kojarzona przede wszystkim z komfortem i pełnym odprężeniem. Asymetryczna wanna Riho Lyra w wyniku ukośnie ułożonej misy wydaje się optycznie okazalsza, gdyż korzysta z większej przestrzeni, dzięki czemu jest w stanie zaoferować obszerniejsze i wygodniejsze miejsce kąpielowe. Co więcej, za pomocą przedłużonych rogów wanny dodatkowo zyskujemy powierzchnię, na przykład na niezbędne przybory łazienkowe. Takie drobiazgi być może nie są najistotniejsze przy doborze artykułów łazienkowych, jednak odgrywają ogromną rolę w samej aranżacji wnętrza, gdyż ukazują potencjał i funkcjonalność produktu. Wanna została stworzona z wysokiej jakości akrylu sanitarnego, który na dłużej utrzymuje wodę w stałej temperaturze. Dodatkowo istotne są dwie cechy: materiał jest dźwiękochłonny, to znaczy, że nalewanie wody będzie przebiegało cicho, bez zbędnego hałasu, z kolei dzięki gładkiej powłoce całość urządzenia łatwo zachować w nieskazitelnej czystości.

Riho Lyra - Asymetryczna wanna narożna
Na Zdjęciu: Riho Lyra Wanna Akrylowa Asymetryczna

Riho Lyra - Asymetryczna wanna narożna
Na Zdjęciu: Riho Lyra Wanna Akrylowa i bateria prysznicowa podtynkowa

Riho Lyra – inspirujący wybór i możliwości aranżacyjne

Niewątpliwie najistotniejszymi zaletami wanien narożnych są praktyczność i łatwość aranżacji. Bez względu na to, czy łazienka jest mała lub duża, o regularnym kształcie lub nadzwyczajnie wąska –  wannę Riho Lyra można wkomponować w każde, nawet najbardziej wymagające wnętrze. Riho Lyra dostępna jest w trzech rozmiarach 140x90 cm, 153x100 cm oraz 170x110 cm w wersji prawej lub lewej. Asymetria dodatkowo porządkuje przestrzeń, wprowadzając element estetyki oraz nadaje pomieszczeniu wyjątkowy charakter. Taki wybór to bez wątpienia odbicie pomysłowości oraz kreatywności twórców i architektów Riho Lyra, którzy sprawili, że odtąd wyposażenie łazienki pozostanie już tylko czystą przyjemnością.

Riho Lyra - Asymetryczna wanna narożna
Na Zdjęciu: Riho Lyra Wanna Asymetryczna i bateria nawannowa

Skomentuj

1 komentarz

  • Jagoda
    Jakoś ciężko przekonać się do tego typu wanien hmm, mój mąż je lubi i właśnie mamy konflikt. Ktoś pomoże?

Rekomendacje i wyróżnienia