Wanna Riho Lusso 180x80cm czy 170x75cm? Riho wanny opinie, wymiary i zdjęcia

(155 głosów)

 
Riho Lusso Wanna Prostokątna Do Zabudowy Akrylowa
Riho Lusso Wanna Prostokątna

Riho Lusso zaprasza w prywatny świat komfortu i wygody. Akrylowa konstrukcja zamknięta w ryzach prostokątnej formy jest źródłem odprężenia i relaksu oraz gwarancją tego, że kąpiel stanie się czymś więcej niż codziennym rytuałem. Zobacz jak łazienka staje się domową przestrzenią ociekającą w przyjemne doznania dla wszystkich zmysłów i poznaj producenta, który pozwoli celebrować każdą z uciekających chwil. Woda jeszcze nigdy nie była tak odprężająca, a wanna tak dostojna i piękna. Riho wyznacza standardy dla akrylowych rozwiązań. 


Wanny Riho i warunki gwarancji

Producent wanien Riho, jak sam twierdzi tworzy własną kulturę kąpieli. Wanny, systemy hydromasażu, kabiny prysznicowe, meble łazienkowe czy brodziki produkowane przez markę – pochodzącą z Holandii – są wyznacznikiem najnowszych trendów, kreowanych w oparciu o ogromny bagaż doświadczeń, będący kompilacją wiedzy i tradycji. Dziś, potężne fabryki funkcjonujące w Belgii, Niemczech, Polsce, Węgrzech czy w Czechach zaopatrują nas w najlepszej jakości produkty – takie jak wspominana Riho Lusso czy Riho Dorado, Riho Julia, wanna narożna Riho Lyra – i pozwalają poznać, czym może być prawdziwa przyjemność jaką możemy odnaleźć w pokoju kąpielowym.  Asortyment holenderskiej marki Riho objęty jest gwarancją producenta. Szczegółowe informacje o jej warunkach i okresach przeczytajcie na karcie producenta Riho, umieszczonej na naszej stronie. Ale przypomnijmy po krótce:  wanny akrylowe i brodziki to aż 10 lat, wanny z hydromasażem 2 lata, kabiny masażowo-parowe 2 lata, kabiny natryskowe i parawany nawannowe 2 lata. Jeśli chcecie znać szczegóły kliknijcie: Riho Gwarancja i pod listą serii Riho znajdziecie dokładny opis co obejmuje gwarancja producenta.Riho Lusso 180x80, 170x75, 180x90 i inne!

Teraz kolej na to co najlepsze – czyli wanna Riho Lusso BA18 170x75cm, wanna Riho Lusso BA98 180x80cm, wanna Riho Lusso BA77 180x90, wanna Riho Lusso BA99 190x90cm, prostokątna wanna Riho Lusso 190x80cm BA59 oraz wanna Riho Lusso 200x90cm BA60. Dostępna jest także wersja z odpływem przy krótszej krawędzi wanny  – Riho Lusso Plus o wymiarach 170x80cm. Uff... sami przyznacie, że jest tego naprawdę sporo!
Wanna Riho Lusso Prostokątna 170x75 180x80 180x90 190x90 Do Zabudowy Akrylowa - lazienkarium.pl
Wanna prostokątna do zabudowy Riho Lusso

Riho Lusso czyli wanna akrylowa

Wanny akrylowe wiodą prym wśród sanitarnych rozwiązań. Nie dziwi ten fakt, ponieważ mnogość zalet, które oferują to bogaty wachlarz. Pierwsze skrzypce gra wytrzymałość akrylu – jest odporny na starzenie się, promienie UV i czynniki mechaniczne, a w razie wystąpienia jakiejś szkody można go bardzo szybko naprawić. Wykorzystywany przez Riho akryl sanitarny jest dodatkowo wzmacniany od zewnątrz specjalnym włóknem z domieszką poliestru, więc urazy i zarysowania wannie z akrylu Riho Lusso są nie straszne.  Podobnie jest z dnem wanny akrylowej Riho. Laminowana płyta wiórowa na spodzie produktu gwarantuje stabilność i odpowiednią twardość bo jak wiadomo podłoże jest najbardziej narażone na liczne upadki produktów, cięższych przedmiotów czy też naprężenia generowane przez Użytkowników wanny.  Płyta służy również jako element konstrukcyjny do montażu nóg. Wanna akrylowa w kategorii wagi, także dominuje nad pozostałymi możliwościami – jest lekka, a  jej ściany długo utrzymują przyjemne ciepło wodnej tafli, więc kąpiel może trwać i trwać! Ponadto, warto zwrócić uwagę na utrzymanie czystości. Chyba nikt z nas nie lubi zmagań ze ściereczką, brudnymi osadami i wapiennymi pozostałościami – akryl to znakomity kompan czystości. Wanna akrylowa Riho Lusso jest niedroga w utrzymaniu porządku, zapewniając higienę i blask!  

Wanna z hydromasażem Riho Lusso

Kto marzy o domowej strefie relaksu, wzbogaconej wanną z hydromasażem? Chyba każdy! Wanna Riho Lusso może stać się wanną z hydromasażem. Systemów hydromasażu o które można wzbogacić produkt jest mnóstwo! Dysze Hydro, dysze Aero czy połączenie obydwu będą gwarancją maksymalnego odprężenia. Wanna z Hydromasażem Riho Lusso oferuje systemy Hit 1, Hit 2, Hit 3, Top 1, Top 2, Top 5, Pro 6, Pro 7, Pro 8 lub Lux 8 różniące się od siebie ilością dysz (która także zależy od rozmiarów wanny), dostępnymi funkcjami i innymi udogodnieniami wynikającymi z technologicznych atrybutów każdego z rozwiązań. Nowością w opcji z wanny z jacuzzi jest sterowanie sensorowe, dostępne w wersjach Pro 6, Pro 7, Pro 8 oraz Lux 8. Sterowanie to jest gwarancją nowoczesnego designu i dotykowej możliwości wyboru funkcji na wodoodpornym panelu. Domowa strefa SPA oferowana przez producenta może być wzbogacona licznymi akcesoriami jak zagłówki, uchwyty, wieszaki, a także światła LED, sterowniki TLCD  i dodatkowe systemy podgrzewania. Czego chcieć więcej ? :-)

Riho wanny opinie i ceny

Cena klasyfikuje wanny Riho Lusso wśród średniej kategorii. Produkt nie należy do najdroższych. Za jedną z najbardziej popularnych wanien – wanna prostokątna Riho Lusso 180x80cm (BA98) musicie zapłacić około 1000zł + polecane dla łatwiejszego montażu nóżki (ceny od 70zł do 350zł) oraz syfon do wanny (od  150 zł do 800 zł za model z  napuszczaniem wody przez przelew). Oczywiście w miarę poszerzania dostępnych opcji – jak systemy hydromasażu (ceny od 3580zł do nawet 9900zł), zagłówki (ceny od  100zł - 400zł), uchwyty i poręcze (ceny od 140zł - 280zł), oświetlenie (ceny od 500zł do 2400zł) – cena rośnie. Jak wiadomo, za wygodę trzeba dopłacić, ale czy przyjemność nie będzie rekompensatą? Dodajmy jeszcze jedno! Riho Lusso oferuje także zabudowy zarówno akrylowe, jak i drewnopodobne panele, by przestrzeń łazienki była doskonała pod każdym kątem. Wanny Riho Lusso to jeden z bestellerów łazienkowych. Bogactwo możliwości sprawia, że oferta znacząco się wyróżnia i daje pełne pole do popisu tym bardziej wymagającym Użytkownikom. Misja firmy – wspomniana na początku aktualności – jaką jest tworzenie kultury kąpieli uważamy za realizowaną w 100%! 

Skomentuj

2 komentarzy

  • Kasia
    To niesamowite ile fajnych pomysłów i inspiracji można znaleźć na Państwa blogu. Bo oprócz prezentowania produktów, zamieszczacie masę cudownych zdjęć, aranżacji...idzie się zakochać.
  • Patrycja
    Od 2 miesięcy jestem szczęśliwą posiadaczką wanny Riho Castello - jest super. Bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Przyjemna w użytkowaniu. Właśnie u Państwa na stronie znalazłam inspirację odnośnie asortymentu do mojej łazienki. Pięknie dziękuję.

Rekomendacje i wyróżnienia