Kaldewei

(1563 produkty)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(279 opinii)
689 zł
Dostępność: dostępny
(154 opinie)
713 zł
Dostępność: dostępny
(48 opinii)
3599 zł
Dostępność: dostępny
(110 opinii)
675 zł
Dostępność: dostępny
(80 opinii)
698 zł
Dostępność: dostępny
(70 opinii)
680 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
168 zł
Dostępność: dostępny
(18 opinii)
3700 zł
Dostępność: dostępny
(12 opinii)
3741 zł
Dostępność: dostępny
(24 opinie)
2883 zł
Dostępność: dostępny
(54 opinie)
1255 zł
Dostępność: dostępny
(25 opinii)
4793 zł
Dostępność: dostępny
(50 opinii)
697 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
3651 zł
Dostępność: dostępny
(66 opinii)
1157 zł
Dostępność: dostępny
(41 opinii)
4135 zł
Dostępność: dostępny
(134 opinie)
1645 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
2415 zł
Dostępność: dostępny
(18 opinii)
2083 zł
Dostępność: dostępny
(49 opinii)
3996 zł
Dostępność: dostępny
(61 opinii)
1149 zł
Dostępność: dostępny
(11 opinii)
206 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1593 zł

O producencie Kaldewei

Kraj pochodzenia: Niemcy

Gwarancja producenta:
- brodziki, wanny: 30 lat

Warunkiem otrzymania 30 letniej gwarancji jest montaż na specjalnej ramie montażowej lub, jak w przypadku brodzika na nośniku styropianowym.

Geneza firmy Kaldewei sięga 1918 roku, podczas gdy założyciel sanitarnej potęgi Franz Kaldewei stawiał pierwsze kroki w łazienkowej branży. Lata doświadczeń i doskonały kunszt tworzenia doprowadziły markę Kaldewei na szczyt. Innowacyjne technologie produkcji oparte na jasnych zasadach, związane z maksymalną troską o środowisko naturalne, jak i potrzeby Konsumenta sprawiły, że setki produktów Kaldewei to zupełne bestsellery.  Misją firmy Kaldewei jest nieustanny rozwój i doskonalenie warsztatu posiadanych umiejętności, by na końcu łańcucha produkcji wytworzyć dzieło sztuki. Emaliowana stal o grubości 3,5 milimetra, powłoka uszlachetniająca i liczne nagrody i wyróżnienia to tylko nieznaczna część dorobku niemieckiej marki. Ekskluzywne produkty Kaldewei do karta przetargowa i drabina po której firma wspięła się na szczyt. Producent wanien i brodzików jest synonimem jakości, niezawodności i prestiżu. To piękno, wykraczające poza standardowe ramy!

Wszystkie produkty są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.
 
Zobacz również:
 

Kaldewei – marka symbolizująca jakość

Kaldewei to firma, która funkcjonuje na rynku od 1918 roku. Pierwsza fabryka producenta, wytwarzająca wanny wolnostojące, została założona w niemieckim mieście Ahlen. Z czasem gama rozwiązań sanitarnych oferowanych przez Kaldewei się rozrastała, a zasięg działalności obejmował tereny wykraczające poza granice kraju – dziś sięga najdalszych zakątków globu.  Tym, co wyróżnia markę spośród innych działających w branży, jest materiał. Stal emaliowana używana do tworzenia arcyciekawych form jest kartą przetargową fabrykanta, przesądza o jego sile konkurencyjnej, a także stanowi dla Użytkowników dowód jakości oraz trwałości. Kaldewei skupia się na wyposażeniu łazienek w niezawodną praktyczność skrytą pod postacią estetycznych rozwiązań. W katalogu Kaldewei znajdują się wanny prostokątne, wanny owalne, wanny narożne oraz wanny sześciokątne i ośmiokątne, umywalki, brodziki, a także akcesoria do łazienki, czyli syfony, nogi do wanien, uchwyty oraz zestawy odpływowo-przelewowe. Ceny poszczególnych rozwiązań stanowią atrakcyjną ofertę dla ludzi poszukujących wysokogatunkowego asortymentu o niebanalnym wyglądzie. 
 
 • Kaldewei to przedsiębiorstwo działające na rynku od 1918 roku,
 • Producent dostarcza kompleksowe rozwiązania do łazienki: umywalki łazienkowe, wanny, brodziki i akcesoria łazienkowe,
 • Rozwiązania fabrykanta produkowane są z wysokiej jakości stali emaliowanej. 

Stal emaliowana Kaldewei – materiał wszechczasów idealny nawet do umywalek!

Do produkcji oferowanych przez Kaldewei rozwiązań wykorzystywana jest stal emaliowana, czyli połączenie stali i emalii. To materiał składający się z komponentów pochodzenia naturalnego, które poddawane są licznym zaawansowanym procesom wytwórczym. W wyniku wypalania surowiec zyskuje odpowiednie własności użytkowe i jest odporny na wszelkie czynniki mechaniczne oraz chemiczne. Efektem tego wanna stalowa Kaldewei jest wytrzymała na ścieranie i zadrapania, brodzik Kaldewei nie sprawia kłopotów w zakresie utrzymania go w czystości, a umywalka Kaldewei stanowi kompozycję solidności oraz estetyki. Powierzchnia produktów wykazuje optymalną twardość, nie blaknie pod wpływem promieni UV i przez cały czas eksploatacji zachowuje swój pierwotny wygląd. Pielęgnacja oraz ochrona wyrobów także nie generują trudności, bo do usuwania zabrudzeń wystarczą jedynie woda oraz łagodny detergent lub roztwór na bazie octu. Brodzik, umywalka czy wanny Kaldewei są więc świadomym wyborem jakości i gwarancji zadowolenia na lata!
 
 • Stal emaliowana Kaldewei to materiał pochodzenia naturalnego,
 • Powierzchnia produktów Kaldewei jest odporna na czynniki mechaniczne i chemiczne,
 • Wanny, umywalki i brodziki Kaldewei nie sprawiają trudności w utrzymaniu czystości.

Wanny i Brodziki Kaldewei

Wyposażenie łazienek firmy Kaldewei skoncentrowane jest wokół stylistycznej prostoty. Portfolio rozwiązań zawiera pozycje, które idealnie wtopią się w wystrój każdej przestrzeni – począwszy od nowoczesnej, a skończywszy na klasycznej. Producent, współpracując z najlepszymi projektantami branży, opracował m.in. Kaldewei Cayono, która jest symbiozą geometrii i naturalności, Kaldewei Conoflat czy Kaldewei Saniform Plus oraz Kaldewei Saniform. Wśród serii cieszących się największą popularnością znajdują się kolekcje Kaldewei Puro Duo, Kaldewei Puro, Kaldewei Classic Duo Oval, Kaldewei Silenio czy Kaldewei Asymmetric Duo. Marka oprócz deisgnerskiego zróżnicowania tworzy też produkty dostępne w różnych rozmiarach. To zarówno mniejsze modele, dedykowane do niewielkiej łazienki w bloku, czego przykładem może być wanna Kaldewei 140x70 cm, jak i warianty, które pozwolą na zagospodarowanie przestronnego pokoju kąpielowego – dostępne o wymiarach 150x70 cm, 160x70 cm, 170x70 cm, 170x75 cm i większych. Taki pluralizm gwarantuje pełne dopasowanie asortymentu do własnych oczekiwań, a tym samym stanowi przepis na idealną łazienkę. 
 
 • Kaldewei oferuje zróżnicowany asortyment dostępny w wielu wymiarach do wyboru,
 • Producent wytwarza także wanny, brodziki i umywalki (owalne i prostokątne )w kolorze, 
 • Najpopularniejsze serie wanien do zabudowy to: Kaldewei Cayono, Kaldewei Saniform, Kaldewei Puro, Kaldewei Silenio czy Kaldewei Classic Duo.

Popularne produkty:
 
 • Brodzik Kaldewei Silenio i Xertis
 • Wanna z stali Centro Duo Vaio
 • Kaldewei Superplan XXl - brodzik łazienkowy o wymiarach 80x80 i 90x90
 • Mała wanna do zabudowy Kaldewei Mini
 • Wanny wolnostojące z serii Meisterstuck
 • Kaldewei Saniform 160x75 170x80 

Kaldewei: artykuły, opinie i porady

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia