Jak zwiększyć funkcjonalność przestrzeni WC?
Jeśli masz już WC, warto pomyśleć o tym, by zwiększyć jego użyteczność i sprawić, by sedes spełniał też funkcję bidetu! Jak to możliwe? Pozwolą na to baterie umywalkowe z rączką typu Bidetta lub baterie bidetowe Oras. To rodzaj armatury wyposażonej w słuchawki natryskowe, które montowane są w przestrzeni toalety i pozwalają na utrzymaniue higieny po skorzystaniu z sedesu. Dzięki nim możesz dokładnie obmyć miejsca intymne, ograniczysz zużycie papieru toaletowego i zagwarantujesz sobie potężną dawkę świeżości. Baterie tego typu odgrywają takie same role, jak bidet, ale nie zajmują tak wiele cennego miejsca! Zdadzą więc egzamin w mniejszych łazienkach czy toaletach dla gości, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. Na tym jednak nie kończą się zalety baterii Bidette Oras. Z takiej alternatywy skorzystasz też w zupełnie innych prozaicznych czynnościach, takich jak chociażby obmycie butów czy opłukiwanie donic. Produkt sprawdzi się też w czasie sprzątania łazienki – np. do mycia brudnych płytek podłogowych.
- Jeśli chcesz zwiększyć funkcjonalność strefy WC, zainwestuj w baterie typu Bidetta Oras.
- Bidetka zastąpi w łazience bidet – bez zabieranie cennej powierzchni łazienki.
- Z pomocą bidetki nie tylko obmyjesz miejsca intymne, lecz także opłuczesz buty czy umyjesz płytki podłogowe.
- Jeśli szukasz najlepszej baterii bidetowej, sprawdź produkty Oras.
Warunki gwarancji na produkty LAUFEN
LAUFEN – jak przystało na firmę ze szwajcarskim rodowodem – to mistrz precyzji. Standardy produkcji uwzgledniające wnikliwą analizę każdego etapu procesu wytwórczego oraz kontrola gotowych już elementów prowadzą do ograniczenia występowania wad wyrobu, a co za tym idzie, przyczyniają się do wzrostu satysfakcji Klientów. Poza rygorystycznymi wymogami związanymi z powstawaniem towarów oraz rzetelną weryfikacją ich stanu przed dostarczeniem do Klienta LAUFEN oferuje dodatkowo korzystne warunki gwarancyjne. Te wydłużone okresy są formalnym potwierdzeniem jakości produktów z portfolio marki. Obejmują one 5 lat na ceramikę LAUFEN, baterie łazienkowe oraz powierzchnie akrylowe wanien i obudów, 2 lata na mechanizm spłukujący, deski, pokrywy i akcesoria oraz meble. Gwarancja LAUFEN nie obejmuje usterek wynikających z nieprawidłowego montażu oraz eksploatacji rozwiązań, dlatego należy pamiętać o tym, aby stosować się zaleceń instalacyjnych i pielęgnacyjnych określonych przez producenta. LAUFEN to technologia, funkcjonalność i styl, które zapewniają 100% zadowolenia!
Warunki gwarancji na produkty LAUFEN
- 5 lat na ceramikę LAUFEN,
- 2 lata na mechanizm spłukujący, deski, pokrywy,
- 5 lat na baterie łazienkowe, akrylowe wanny i obudowy,
- 2 lata na meble.
Jak powstaje ceramika LAUFEN?
Procesy produkcji marki LAUFEN łączą innowacyjne podejście z tradycyjnym rzemiosłem. Ceramiczna masa – wykorzystana do produkcji rozwiązań oferowanych przez producenta – od wielu lat jest niezmienna; tworzą ją kaolin, glina, kalcyt oraz piasek kwarcowy. Elementy te w wyniku mieszania, homogenizowania oraz kształtowania stanowią wytrzymałą i wysokojakościową kompozycję, która w dalszym etapie wytwórczym wypalana jest w piecach sięgających temperatury 1240°C. Dzięki temu rozwiązania LAUFEN wykazują optymalną twardość, a także spełniają rygorystyczne wymagania higieniczne związane z odpornością na światło i czynniki mechaniczne oraz chemiczne. Ich gładka, szkliwiona powierzchnia nie generuje trudności w zakresie utrzymania czystości, a także jest przyjemna w dotyku i nie wchodzi w reakcję z kwasami oraz środkami używanymi podczas sprzątania. Naturalne surowce i nowatorskie podejście do produkcji, obejmujące działania związane z propagowaniem ekologicznej postawy, sprawiają, że ceramika LAUFEN może być w 100% poddawana recyklingowi i wykorzystywana do ponownej obróbki. Dzięki temu produkty LAUFEN uchodzą z jedne z najlepszych dostępnych rozwiązań na rynku.
Jak powstaje ceramika LAUFEN?
- Dzięki naturalnym surowcowym ceramika w 100% podlega recyklingowi.
- Bazą wyrobów jest mieszanka naturalnych surowców: kaolinu, gliny, kalcytu oraz piasku kwarcowego,
- To następujące po sobie procesy mieszania, homogenizowania, kształtowania i wypalania,
- Staranna selekcja materiałów i analiza gotowych wyrobów prowadzą do zminimalizowania wad wyrobu,
Uszczelka do izolacji akustycznej i montaż toalety podwieszanej
Uszczelka akustyczna – określane też jako mata wygłuszająca, mata do izolacji akustycznej oraz uszczelka redukująca hałas – są ważnym, ale często zapominanym elementem pomocnym w montażu toalety wiszącej. Jest to specjalnie wyprofilowana elastyczna pianka, dopasowana kształtem do toalety WC oraz bidetów, którą należy zamontować pomiędzy miską WC podwieszaną lub bidetem a stelażem podtynkowym np. Geberit, Viega, Tece, Grohe. Dlaczego warto kupić uszczelkę akustyczną i jak przebiega montaż Geberitu? Jednym z powodów jest redukcja hałasów generowanych przez wodę spływającą ze stelaża podtynkowego do WC, a kolejny odnosi się do jej zalet technicznych związanych z montażem. Bardzo często podczas dokręcania śrub mocujących lub w przypadku nieprawidłowo położonych płytek, pod wpływem wysokich naprężeń oddziałujących na ceramikę, dochodzi do pęknięcia toalety lub bidetu. Dzięki zastosowaniu wspominanej uszczelki wyeliminujemy ryzyko zniszczenia montowanego sanitariatu, dlatego warto zainwestować kilkadziesiąt złotych i zyskać pewność, że nic nie stanie się z zakupionym produktem! Pamiętaj, jeśli chcesz zainstalować w Twojej łazience ceramikę podwieszaną (umywalka, bidet, wc podwieszane) zawsze sięgaj po uszczelkę do izolacji akustycznej, a unikniesz niemiłych niespodzianek! Firma Łazienkarium poleca sprawdzoną matę do izolacji akustycznej Legersen.
Zalety:
- Ciche spłukiwanie wody,
- Bezpieczny montaż,
- Pasuje do każdego stelaża i miski wc,
- Niska cena.
link do produktu: Uszczelka wygłuszająca Legersen