Enix

(1196 produktów)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(58 opinii)
1079 zł
Dostępność: dostępny
(14 opinii)
2038 zł
Dostępność: dostępny
(17 opinii)
1602 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
3238 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1010 zł
Dostępność: dostępny
(9 opinii)
1785 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1484 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1269 zł

O producencie Enix

Kraj pochodzenia: Polska

Gwarancja producenta: 5 lat

Enix jest Polską firmą, wprowadzającą na rynek grzejniki od 1992 roku.

Produkty nowoczesne, ekskluzywne, bezawaryjne, wysokiej jakości, przedstawiające ciekawe formy. Klientowi oferują kwalifikowany serwis, ciągły rozwój technologii oraz fachowa obsługa kadry handlowców. Luksusowe, klasyczne, elektryczne grzejniki łazienkowe oraz pokojowe.

Firma stosuje najnowocześniejszy system lutowania miedzią stali w piecu tunelowym w temperaturze 1100stopni C, a do chromowania grzejników wytypował najlepsze galwanizernie.

Lakiery i preparaty do chemicznej obróbki antykorozyjnej sprowadzają od najlepszych niemieckich producentów a stal z Włoch i Austrii.

Produkty eksportowane są do wielu krajów m.in do: Anglii, Austrii, Belgi, Czech, Dani, Francji, Grecji, Holandii, Irlandii, Litwy, Niemiec, Portugali, Słowacji oraz Szwajcarii.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Enix – producent grzejników, które gwarantują satysfakcję

Enix sp. z o.o. to gwarancja jakości sygnowanej logo polskiej marki, która w świecie ogrzewania nie ma sobie równych. Oferowane przez Enix grzejniki są wypadkową modnego designu, który wychodzi naprzeciw trendom, materiałów wysokiej jakości, a także maksymalnej użyteczności, która sprawia, że pomieszczenie zamienia się w perfekcyjną przestrzeń. Kaloryfery producenta produkowane są z troską o nawet najmniejszy detal, a materiały wybierane do wytwarzania poddawane są rygorystycznym testom oraz kontrolom. Podlega jej również każdy gotowy już wyrób, co potwierdza jedynie temu, że grzejniki Enix to rozwiązanie warte uwagi! Dzięki takiej staranności o zadowolenie Klienta, wszystkie znalezione o Enix opinie są pozytywne, a wszyscy ci, którzy postawili na design Enix są usatysfakcjonowani z zakupu. W ofercie marki znajdują się zarówno grzejniki łazienkowe Enix, jak i grzejniki dekoracyjne, które będą ozdobą wielu pomieszczeń – od reprezentacyjnych salonów, po klimatyczne sypialnie czy niepowtarzalne pokoje dziecięce.

  • Enix to polska marka oferująca grzejniki,
  • Każdy grzejnik Enix to połączenie stylu oraz bardzo wysokiej jakości,
  • Enix oferuje grzejniki łazienkowe, grzejniki pokojowe, a także akcesoria niezbędne do ich montażu.

Grzejniki Enix dekoracją każdego wnętrza

Oferowane przez Enix grzejniki zachwycają starannością wykonania i pięknem, które zamieni się w ozdobę każdego wnętrza. Marka, tworząc we współpracy z wybitnymi designerami, proponuje alternatywy, których nie można chować pod parapetem czy firanką – te arcydzieła sztuki użytkowej wymagają ekspozycji, przez co staną się jedną z kluczowych dekoracji aranżacji. Pomysłowość projektantów Enix zdumiewa, czego przykładem są grzejnik łazienkowy Enix Boston, który poza tym, że ogrzeje, spełni również funkcję praktycznego wieszaka na ręczniki, kaloryfer Enix Quadro o geometrycznej linii i minimalistycznym sznycie czy grzejnik dekoracyjny Enix Libra o kwadratowym kształcie. Proponowane przez Enix grzejniki dostępne są nie tylko w ciekawych formach, lecz także wykończeniach kolorystycznych. Stylowe czernie i grafity świetnie wyróżnią się na tle pudrowych ścian, a uniwersalne biele i jasne wersje beżów umiejętnie wtopią się w klimat romantycznej scenerii. Każdy z wariantów może stać się albo dyskretnym uzupełnieniem wnętrza, albo jego dominantą.

  • Grzejniki Enix dostępne są w różnych stylach – od nowoczesnego, po klasyczny,
  • Enix oferuje również kaloryfery w ciekawych wariantach kolorystycznych, np. czarnym, grafitowym czy czerwonym,
  • Najpopularniejsze serie Enix to: grzejnik dekoracyjny Enix Boston, grzejnik drabinkowy Enix Dalis czy grzejnik z lustrem Enix Mirror.

Enix: artykuły, opinie i porady

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia