Enix Sotti – grzejnik dekoracyjny

(3 głosów)
 
Enix Sotti
Na zdjeciu: grzejnik dekoracyjny Enix Sotti

Enix Sotti – grzejnik ozdobny i jego nowe oblicze

Niezaprzeczalnie grzejniki dekoracyjne zwracają uwagę Klientów poszukujących rozwiązań na miarę naszych czasów. Kaloryfer dekoracyjny spełnia funkcję ogrzania wnętrza oraz stwarza perspektywę wykorzystania jako waloru upiększającego lokum. Najnowszy zamysł Enix Sotti to propozycja – jak określa producent –„najcieńszego grzejnika na świecie”. Ta nowoczesna forma odzwierciedla motyw „puszystej poduszki”. Decydując się na model grzejnika w oferowanej przez fabrykanta gamie odcieni, lekkość wzoru zostaje w pełni zachowana. Enix stworzył możliwość wyprodukowania rozwiązania w prawie wszystkich barwach z palety kolorów RAL. Doskonałą oprawą Enix Sotti będzie prawidłowy dobór zaworu oraz głowicy termostatycznej.
 
Enix Sotti
Na zdjęciu: grzejnik łazienkowy Enix Sotti
    

Enix Sotti – grzejnik dekoracyjny pionowy 

Kaloryfer ozdobny możemy wybrać spośród czterech dostępnych wariantów:

- 450 × 1168 mm,
- 450 × 1368 mm,
- 450 × 1568 mm,
- 450 × 1768 mm.

Reflektując się na zakup któregokolwiek z modeli, bez trudu znajdziemy ulokowanie dla pozycji, we własnej przestrzeni mieszkalnej. Poprzez swoją racjonalną szerokość Enix Sotti nie wymaga zbyt dużej powierzchni. Przemyślana struktura modelu charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością cieplną przy dziesięciokrotnie mniejszym zużyciu wody. Aby funkcjonalność grzejnika ozdobnego była maksymalnie wykorzystana, Enix Sotti dostarcza dwa wieszaki w kolorze chromu. Jest to fenomenalne dopełnienie mające na uwadze wprowadzenie elementu użytkowego w sposób estetyczny, będący równocześnie przydatnym akcentem podnoszącym walory wyrobu. 

Enix Sotti
Na zdjęciu: kaloryfer łazienkowy Enix Sotti oraz zawory grzejnikowe

Enix Sotti – kaloryfer do wnętrz nowoczesnych

Właściwy komfort cieplny, jak i wysoki standard reprezentacyjny grzejników to koncepcja Enix. Elastyczność pod kątem rozmiarowym, a także niezawodność produktu warunkują dopasowanie do każdego pomieszczenia. Enix Sotti to grzejnik płytowy, który spełni wymogi grzejnika pokojowego lub znajdzie miejsce pośród asortymentu łazienki, zważywszy, że posiada zestaw relingów w komplecie. Grzejniki łazienkowe z racji swojej budowy wyposażone są w drabinkowe szczebelki i z reguły służą za suszarkę dla wilgotnych ręczników. W przypadku Enix Sotti tę rolę  będą spełniać wspomniane wcześniej akcesoria dołączone w zestawie.  

Enix Sotti
Na zdjęciu: grzejnik dekoracyjny Enix Sotti

 

Skomentuj

1 komentarz

  • Adi
    Nie da się nie zwrócić uwagi na ten model grzejnika, podoba mi się, że relingi są w cenie, fajna opcja.

Rekomendacje i wyróżnienia