Enix Mango – oryginalny grzejnik dekoracyjny do nowoczesnych wnętrz

(3 głosów)
enix mango aranżacje, enix mango grzejnik, enix mango aranżacja z grzejnikiem
Enix Mango aranżacja pomieszczenia z grzejnikiem dekoracyjnym

Enix Mango, czyli zachwycająca konstrukcja o imponujących parametrach

Niepowtarzalny kształt i futurystyczna forma kaloryfera Enix Mango kolejny raz dowodzą, że polska marka jest kreatorem współczesnego i przyszłościowego designu na rynku rozwiązań w zakresie techniki grzewczej. Poza jakością i doskonałymi właściwościami firma inspiruje wzornictwem o światowych standardach. W przypadku modelu Enix Mango uzyskano esencję estetyki i funkcjonalności, które przyobleczone zostały w oryginalną kompozycję. Piękno i niezawodność zyskały nowy wymiar, który z sukcesem zagości w domach miłośników niebanalnych propozycji.

enix mango czerwony grzejnik, enix mango grzejnik dekoracyjny, enix mango czerwony
Enix Mango grzejnik dekoracyjny w kolorze czerwonym

Enix Mango i ozdoba do każdej przestrzeni

Strzelistość i nowoczesna architektura to cechy, które wyróżniają model na tle innych. Pionowe profile wykorzystane do konstrukcji grzejnika Enix Mango wysmuklają całość kompozycji, która zyskuje na lekkości i delikatności. Z uwagi na szczególną budowę i drobiazgowe wykończenie kaloryfer zasługuje na zupełnie wyjątkowe miejsce w naszym domu. Dzięki licznym rozwiązaniom technicznym Enix Mango sprawdzi się zarówno w małych, jak i większych powierzchniach. W celu spersonalizowania możliwości aranżacyjnych producent udostępnił artykuł w trzech wielkościach: 34 × 160 cm, 34 × 180 cm oraz 34 × 200 cm. Dodatkowo Enix Mango występuje w dowolnym kolorze z podstawowej palety barw Enix.

enix mango grzejnik ozdobny, enix mango ozdobny grzejnik, ozdobny grzejnik enix mango
Enix Mango aranżacja salonu z czerwonym grzejnikiem

Enix Mango oraz nacisk na zrównoważoną technikę grzewczą

Nieszablonowy wzór Enix Mango z mocnym akcentem kolorystycznym odgrywa rolę dekoracyjną. Warto jednak zwrócić uwagę także na trwałość i stabilność wykonania, które idą w parze z funkcjonalnością kaloryfera. Producent szczególny nacisk położył na zaprojektowanie wydajnego i spełniającego podstawowe właściwości artykułu. Ciśnienie robocze grzejnika wynosi 6 barów, z kolei jego maksymalna temperatura to 120°C. Oferując wysokojakościowe materiały, fabrykant udzielił gwarancji na model na 10 lat. Warto dodać, że wytwarzanie asortymentu Enix jest zgodne z polityką zrównoważonego rozwoju, a procesy technologiczne odpowiadają standardom ekologicznym i są bezpieczne dla środowiska.

czerwony grzejnik dekoracyjny enix mango, czerwony grzejnik enix mango, grzejnik dekoracyjny enix mango
Czerwony grzejnik Enix Mango

Enix Mango z zastosowaniem oświetlenia LED

Piękna i funkcjonalna dekoracja to niedoścignione marzenie twórców wyposażenia wnętrz. Enix od lat pracuje nad udoskonalaniem i wdrażaniem w projekty innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które zachwycają solidnością i niezawodnością. Produkty Enix Mango wzbogacono w oświetlenie LED, które pozwala subtelnie podkreślić symetrię i strzelistość formy kaloryfera. W modelu zastosowano trzy żarówki o mocy 1,2W, których kąt rozsyłu wynosi 15°. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji barwy światła od ciepłej (3000 K) do zimnej (5400K). Propozycja wykorzystania iluminacji w Enix Mango nie tylko pozwala rozświetlić pomieszczenie, ale również uwydatnia walory artykułu poprzez uwypuklenie linii profili i ich fantazyjnej budowy, czym zachwyca wszystkich Użytkowników.

enix mango grzejnik led, enix mango grzejnik z oświetleniem, grzejnik z led enix mango, grzejnik ze światłem
Żółty grzejnik Enix Mango z oświetleniem LED

Skomentuj

1 komentarz

  • tymkowaW.
    Świetny pomysł na ożywienie wnętrza za pomocą koloru, formy i światła. Żółty Enix jest rewelacyjny, wręcz marzę o takim samym modelu!

Rekomendacje i wyróżnienia