Enix Rama Mirror – grzejnik dekoracyjny z funkcją lustra

(4 głosów)
enix rama mirror grzejnik, enix rama mirror grzejnik ozdobny, czerwony grzejnik enix rama mirror
Enix Rama Mirror grzejnik ozdobny w kolorze czerwonym

Enix Rama Mirror, czyli synteza estetyki i stylu

Polska firma Enix, zajmująca się kompleksową produkcją grzejników dekoracyjnych, w swoich działaniach zawsze zachwyca świeżością i pomysłowością. Enix opiera design asortymentu na esencji nowoczesności i praktyczności. Ostatni koncept, czyli fuzja kaloryfera i lustra, jest na to najlepszym przykładem. Model Enix Rama Mirror stanowi obramowanie w kształcie prostokąta, które wypełniono taflą. Ciekawa koncepcja łączy niestandardową formę i funkcję w harmonijną i spójną całość. Artykuł doskonale sprawdzi się we wszystkich rodzajach wnętrz, jednak najpełniej dopełni projekt łazienki urządzonej w stylu fantazyjnym.

grzejnik dekoracyjny enix rama mirror, enix rama mirror grzejnik dekoracyjny, grzejnik enix rama mirror
Grzejnik dekoracyjny Enix Rama Mirror

Kaloryfer jako inspiracja – Enix Rama Mirror

Przeistoczenie wyobraźni i nietypowej aranżacji w gotowy projekt to niemałe wyzwanie dla producentów współczesnego wyposażenia przestrzeni. Marka Enix zyskała popularność dzięki oryginalności i niesłabnącemu zapałowi do tworzenia funkcjonalnych i spójnych modeli. Grzejnik Enix Rama Mirror stanowi istotę filozofii marki, w której rządzą praktyczność i piękny wygląd. Poza oczywistymi walorami wizualnymi warto zwrócić uwagę, że konstrukcję udostępniono w dwóch wielkościach, umożliwiając dopasowanie artykułu do indywidualnych potrzeb przyszłych Klientów. Mniejszy produkt mierzy 59,5 × 94,4 cm, z kolei drugi występuje w wymiarach 59,5 × 144,8 cm i idealnie sprawdzi się w większych pomieszczeniach.

enix rama mirror kaloryfer, enix rama mirror kaloryfer ozdobny, enix rama mirror kaloryfer dekoracyjny, kaloryfer enix rama mirror
Kaloryfer ozdobny Enix Rama Mirror

Enix Rama Mirror i parametry grzewcze

Imponująca i niestandardowa budowa Enix Rama Mirror stanowi istotny atut tego szczególnego projektu. Warto jednak zwrócić uwagę na elementarny cel modelu, jakim jest ogrzanie pomieszczenia, w którym go zainstalujemy. Producent Enix poza jakością i stabilnością wykonania ceni zaawansowane techniki grzewcze w różnych zastosowaniach. Enix Rama Mirror cechuje się ciśnieniem roboczym w wysokości 4 barów oraz osiąga temperaturę nawet 95°C. Urządzenie charakteryzuje również maksymalna moc o wartości 300W. Zaskakujące jest, że przy tak niewielkim udziale grzałki względem całego artykułu jego właściwości jednocześnie pozwolą na dostarczenie odpowiedniej ilości ciepła do wnętrza. Zatem Enix Rama Mirror poza efektami wizualno-dekoracyjnymi w pełni spełni swoją istotną funkcję grzewczą.

dekoracyjny grzejnik enix rama mirror, dekoracyjny grzejnik do mieszkania, enix rama mirror grzejnik dekoracyjny
Dekoracyjny grzejnik Enix Rama Mirror

Enix Rama Mirror, czyli praktyczność i wiele propozycji zastosowania

Jak pokazał projektant Enix, synteza lustra i kaloryfera w jedno stylowe urządzenie jest możliwa. Jednak producent poza tak oryginalną propozycją udostępnił również szeroką ofertę powierzchni i kolorów wykończenia ramy z palety Enix. Modele występują w wariancie jasnym lub ciemnym, błyszczącym oraz matowym, a także w stonowanych i wyrazistych zestawieniach. Takie rozwiązanie niewątpliwie daje pełne pole do popisu w wykorzystaniu grzejnika Enix Rama Mirror do niemal każdej przestrzeni. Ponadto Enix wprowadził opcję wyboru lustra z fazą lub bez, co wpłynie na zwiększenie indywidualności zastosowania według gustu Użytkowników. Kolejnym atutem jest bezsprzecznie połączenie dwóch właściwości w jeden produkt, dzięki czemu zastąpiliśmy lustro bądź kaloryfer ich skompresowaną wersją.

enix rama mirror grzejnik z lustrem, enix rama mirror szary, grzejnik ozdobny enix rama mirror
Enix Rama Mirror grzejnik z lustrem

Skomentuj

1 komentarz

Rekomendacje i wyróżnienia