Enix Boston B – grzejnik dekoracyjny łączący nowoczesną budowę z wydajnością

(3 głosów)
enix boston b aranżacje, enix boston b aranżacja, enix boston aranżacja z grzejnikiem
Aranżacja łazienki z grzejnikiem Enix Boston B

Enix Boston B, czyli ogrzewanie na miarę XXI wieku

Rozwiązania w zakresie techniki grzewczej w ostatnich latach przeżyły niemałą rewolucję. Większość Użytkowników porzuciła ciężkie i przytłaczające kaloryfery żeliwne, które ustąpiły miejsca filigranowym modelom stalowym. Aktualne technologie w produkcji przyniosły sławę polskiej firmie Enix, która z sukcesem wprowadza grzejniki ozdobne o imponującej wydajności. Zwolenników ciekawego i nowoczesnego designu zainteresuje model Enix Boston B, który dzięki minimalistycznej budowie idealnie sprawdzi się szczególnie w pomieszczeniach o industrialnym wykończeniu.

enix boston b grzejnik dekoracyjny, grzejnik dekoracyjny, grzejnik dekoracyjny do łazienki
Grzejnik dekoracyjny Enix Boston B

Enix Boston B i konstrukcja do każdego wnętrza

Oryginalność i minimalizm towarzyszą stylom aranżacyjnym od kilku sezonów. W tym czasie powstały rozwiązania i systemy, które zachwycają wzornictwem i wydajnością. Do takich należy grzejnik dekoracyjny Enix Boston B, który dzięki geometrycznej budowie i surowej formie współgra z innowacyjnym modelem wyposażenia wnętrz. Zaakcentowana symetria i dostępność w kolorze graphite strukturalny sprawiają, że kaloryfer doda charakteru przestrzeni, a także spełni funkcję ozdobną. W celu zwiększenia możliwości zastosowania producent udostępnił artykuł w trzech wariantach rozmiarowych: 55,5 cm × 90,4 cm, 55,5 cm × 112 cm oraz 55,5 cm × 133,6 cm.

enix boston b czarny grzejnik, czarny grzejnik enix boston b, czarny grzejnik do łazienki
Enix Boston B czarny grzejnik do łazienki

Enix Boston B – efektywność i wydajność projektu

Od kilku lat w naszych domach panuje moda na minimalistyczne rozwiązania wzornicze, delikatne akcenty i niewymuszone kompozycje. W przypadku kaloryfera Enix Boston B producent postawił na wyrazistą i jednocześnie subtelną formę, która dyskretnie dopasowuje się do całości wyposażenia. Dzięki modułowej konstrukcji i szerokiemu rozstawowi poziomych elementów osiągnięty został estetyczny i przemyślany projekt. Niespotykana budowa i wprowadzone nowoczesne systemy grzewcze sprawiły, że model zyskał także na wydajności. Ciśnienie robocze urządzenia wynosi 8 barów i pozwala na uzyskanie temperatury do 120°C, co bezpośrednio przekłada się na właściwości cieplne.

enix boston b grzejnik ozdobny, ozdobny grzejnik enix boston b, ozdobny grzejnik do łazienki
Kaloryfer na ręczniki Enix Boston B

Enix Boston B, czyli grzejnik stworzony w trosce o zrównoważony rozwój

Marka Enix poza wysokimi standardami wytwarzania, jakością i efektywną produkcją charakteryzuje się polityką, która sprzyja środowisku naturalnemu. Podczas procesów fabrycznych przedsiębiorstwo dba o racjonalne gospodarowanie wodą i energią, czerpiąc z alternatywnych i naturalnych źródeł. Dodatkowo firma uczestniczy w selekcji i wtórnym wykorzystaniu odpadów, a także minimalizuje emitowanie zanieczyszczeń w postaci monitorowania pyłów i gazów odprowadzanych do atmosfery oraz ogranicza zużycie surowców i paliw. Troska o otoczenie niewątpliwie jest istotnym aspektem, który coraz częściej przesądza o wyborze producenta. Dlatego kaloryfer Enix Boston B to doskonały wybór dla ceniących solidność wykonania oraz ekologię.

enix boston b grzejnik ozdobny, ozdobny grzejnik enix boston b, ozdobny grzejnik do łazienki
Ozdobny grzejnik łazienkowy Enix Boston B

enix boston b czarny grzejnik, czarny grzejnik enix boston b, czarny grzejnik do łazienki
Enix Boston B czarny grzejnik do łazienki

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia