Enix Libra – grzejnik dekoracyjny jako dzieło sztuki

(4 głosów)
enix libra grzejnik dekoracyjny czarny, czarny grzejnik enix libra, czarny grzejnik dekoracyjny
Enix Libra grzejnik dekoracyjny do czarnej łazienki

Enix Libra z wykorzystaniem sztuki barwienia tkanin

Prześcigając się w projektach nowoczesnych grzejników dekoracyjnych, producenci niejednokrotnie skupiają się na niestandardowych rozwiązaniach. W przypadku marki Enix rezultat wykorzystania oryginalnego designu i wysokiej jakości materiałów jest niezwykle imponujący. Model Enix Libra łączy w sobie ciepło i światło, podkreślając efekt dziełem sztuki. Artykuł stanowi swoistą ramę dla specjalnie wykonanych obrazów tworzonych metodą batiku. Z kolei stworzona przez Enix iluminacja Led pozwala na równomierne podświetlenie płótna oraz uzyskanie przyjemnego i nastrojowego klimatu.

enix libra aranżacja łazienki, enix libra aranżacje, enix libra zdjęcia, enix libra łazienka z grzejnikiem ozdobnym
Aranżacja łazienki z grzejnikiem dekoracyjnym Enix Libra (projekt Gabriela Zabagło-Ignatowicz)

Enix Libra, czyli o korzeniach sztuki batiku

Dziedzina malarstwa, w której tkanina jest barwiona za pomocą wosku, pochodzi z egzotycznej indonezyjskiej wyspy Jawy. Właśnie tam zrodziła się technika, którą wykorzystała marka Enix do stworzenia niepowtarzalnego konceptu grzejnika, który otacza obraz. Autorką dzieł jest Martha Mulawa – artystka zajmująca się sztuką użytkową. Najnowszy projekt stanowią kompozycje wykonane ręcznie metodą batiku, które zalaminowano próżniowo pomiędzy taflami szkła Optiwhite. Model daje spektakularny efekt i najlepiej sprawdzi się w nieszablonowych wnętrzach, dodając im wyrafinowanego charakteru.

grzejnik ozdobny enix libra, enix libra grzejnik ozdobny, grzejnik ozdobny do łazienki, enix libra grzejnik ozdobny do łazienki
Enix Libra grzejnik ozdobny w kolorze grafitowym

Enix Libra i ciekawe pomysły na zastosowanie kaloryfera ozdobnego

Poza nieoczywistą formą projekt Enix Libra wyróżnia się także dużą uniwersalnością. W celu zwiększenia sposobów aranżacji grzejnik dostępny jest w trzech wariantach w opcji złożonej z jednego, dwóch lub trzech modułów o wymiarach odpowiednio 60 cm x 60 cm, 60 cm x 110 cm oraz 60 cm x 162 cm. Co więcej, w celu uatrakcyjnienia oferty producent umożliwił zamówienie artykułu we wszystkich kolorach z palety Enix. Model doskonale współgra z ręcznie malowanymi motywami zamawianymi według uznania w kilku kompozycjach z katalogu Enix. Należy zaznaczyć, że ze względu na szczególny charakter zamówienia, czas oczekiwania wynosi około 30 dni. Całość instalacji podkreśla klimatyczne podświetlenie Led, którego dotykowy i wbudowany włącznik występuje z dodatkową opcją ze ściemniaczem.

enix libra grzejnik dekoracyjny, grzejnik dekoracyjny enix libra, enix libra grzejnik dekoracyjny do łazienki
Grzejnik Enix Libra w aranżacji łazienki

Enix Libra, czyli właściwości grzewcze z efektem dekoracyjnym

Funkcjonalność i piękne wykończenie to obecnie niezbędne elementy, poszukiwane do wykończenia nowoczesnych przestrzeni. Niespotykany wzór i design na miarę XXI wieku to niewątpliwie zalety modelu Enix Libra. Wersja kaloryfera ozdobnego charakteryzuje się ponadto imponującymi parametrami grzewczymi. Ciśnienie robocze artykułu wynosi 10 barów, a maksymalna temperatura to 75°C. Dzięki geometrycznej konstrukcji producent uzyskał pożądaną minimalistyczną figurę, która doskonale sprawdzi się we współczesnych wnętrzach i z powodzeniem zastąpi klasyczne grzejniki stosowane dotychczas w pomieszczeniach. Enix Libra pozwoli uzyskać wyjątkowy nastrój, który docenią wszyscy użytkownicy, a dodatkowo dostarczy pożądane ciepło i światło.

enix libra kaloryfer, kaloryfer dekoracyjny, kaloryfer ozdobny, kaloryfer ozdobny enix libra, enix libra kaloryfer ozdobny
Perfekcyjnie wykończony kaloryfer Enix Libra

enix libra grzejnik podwójny, enix libra dekoracyjny grzejnik, dekoracyjny kaloryfer
Grzejnik dekoracyjny Enix Libra

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia