Cersanit

Cofnij do: Serie producentów
Strona:
Filtry
Strona:

Cersanit: artykuły, opinie i porady

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

O producencie Cersanit

Kraj pochodzenia: Polska

Gwarancja producenta:
- Ceramika sanitarna: 10 lat
- Części nieceramiczne: 2 lata
- Płytki ceramiczne: 6 lat od dnia sprzedaży, jednak nie więcej niż 7 lat od dnia produkcji
- Meble łazienkowe: 2 lata
- Wanny i brodziki akrylowe: 7 lat
- Kabiny prysznicowe: 5 lat
- Zestaw podtynkowy do zabudowy lekkiej AQUA: 10 lat

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.


Cersanit – co to za firma?

Cersanit S.A. to polskie przedsiębiorstwo działające w branży sanitarnej. Firma dostarcza produkty do kompleksowego wyposażenia łazienki. W katalogu Cersanit oprócz ceramiki i armatury znajdują się meble łazienkowe, wanny Cersanit, kabiny prysznicowe oraz płytki ceramiczne i gresy. Marka realizuje swoją misję w oparciu o wysokie standardy związane ze spełnianiem oczekiwań Klienta, dba o ekologię, ograniczając wykorzystanie czynników negatywnie wpływających na środowisko naturalne, a także prężenie się rozwija, docierając w odległe rejony międzynarodowego rynku. Firma od wielu lat stawia na ciągły postęp, korzysta z innowacyjnego parku maszynowego oraz inwestuje w kapitał ludzki, kooperując z wybitymi jednostkami ze świata techniki instalacyjnej czy architektury. Dzięki temu logo Cersanit jest rozpoznawalne na całym świecie, a asortyment fabrykanta spotkać można w wielu renomowanych obiektach, takich jak Termy Chochołowskie czy Centrum G2A. Cersanit to rodzimy producent posiadający cztery oddziały produkcyjne zlokalizowane w Krasnystawie, Wałbrzychu, Starachowicach oraz Opocznie, a także właściciel marek takich jak: Cersanit, Opoczno, Meissen Keramik, Pilkington's i Mei.

  • Cersanit to polskie przedsiębiorstwo założone przez Michała Sołowowa,
  • W skład grupy Cersanit wchodzą marki Cersanit, Opoczno, Meissen Keramik, Pilkington's i Mei,
  • Cersanit tworzy w oparciu o innowacyjne technologie, ogranicza negatywny wpływ na środowisko naturalne oraz współpracuje z najlepszymi specjalistami z branży wnętrzarskiej,
  • W portfolio Cersanit znajdują się: armatura, ceramika, meble łazienkowe, wanny, kabiny prysznicowe oraz płytki.

Cersanit – do łazienki i nie tylko

Wysokogatunkowe produkty Cersanit są wypadkową jakości materiału bazowego, precyzji wykonania każdego elementu, a także korzystania z innowacyjnych linii produkcyjnych. Efektem tego jest zminimalizowanie liczby reklamacji oraz wzrost zadowolenia Klientów, którzy postawili na rozwiązania Cersanit. Kompleksowa oferta producenta obejmuje nie tylko niebanalne baterie łazienkowe, umywalki, wanny czy meble. Fabrykant produkuje też płytki podłogowe, przeznaczone nie tylko do pomieszczeń o podwyższonych wymaganiach higienicznych. Ich odporność oraz trwałość gwarantują długoletnią eksploatację na tarasie, w przedpokoju czy miejscach publicznych narażonych na intensywne użytkowanie. Tym, co również wyróżnia produkty Cersanit, jest nowatorska technologia, zapewniająca maksimum satysfakcji z wyboru. Przykładem tego może być Cersanit CleanOn, czyli innowacja zastosowana w strefie WC, będąca połączeniem systemu efektywnego spłukiwania z bezrantową konstrukcją miski WC Cersanit. Dzięki temu toaleta jest czysta i pozbawiona bakterii, a sprzątanie staje się znacznie szybsze i nie wymaga użycia chemicznych detergentów, co tym samym ogranicza koszty.

  • Cersanit WC oznacza wykorzystanie technologii Cersanit CleanOn, czyli strażnika higieny i bezpieczeństwa,
  • Cersanit umywalki to szeroki asortyment, w którym znajdują się m.in. nablatowa umywalka Cersanit,czy umywalka z szafką Cersanit,
  • W katalogu znajdują się również elementy takie jak: zestaw podtynkowy Cersanit, WC kompakt Cersanit, Cersanit płytki czy deska wolnoopadająca Cersanit.

Cersanit ceramika - estetyka i jakość zespolone w jedno

Marka Cersanit znana jest w Polsce i poza jej granicami. Wyróżnia się ciekawym wzornictwem, który pasuje do wielu kierunków wnętrzarskich, począwszy od nurtów inspirowanych przeszłością, po nowoczesne sposoby na urządzenie pomieszczeń. Producent umiejętnie łączy światowe trendy z użytecznością, tworząc serie niepodatne na zniszczenia i codzienną eksploatację, czego przykładami mogą być uniwersalne koncepcje Cersanit City Oval, Cersanit Caspia czy Cersanit Easy. Linie urzeczywistniają stylistyczną prostotę, dzięki czemu geometryczne formy idealnie podkreślają charakter łazienki nowoczesnej, klasycznej czy skandynawskiej. Do popularnych pozycji fabrykanta zaliczają się również Cersanit Parva, Cersanit Como, Cersanit Colour, Cersanit Capri i Cersanit Crea. Firma, dzięki wykorzystaniu najlepszych składników wytwórczych, tworzy rozwiązania trwałe, solidne i odporne na działanie czynników zewnętrznych, a wartością dodaną do wszystkich artykułów jest ponadczasowe wzornictwo, dzięki czemu ceramika sanitarna Cersanit i rozwiązania z katalogu Cersanit stanowią wiecznie modny duet estetyki oraz jakości.

  • Cersanit to producent znany nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami,
  • Marka umiejętnie łączy estetykę z wysoką jakością,
  • Do popularnych serii producenta zaliczają się: Cersanit City Oval, Cersanit Caspia, Cersanit Parva, Cersanit Crea, Cersanit Como, Cersanit Colour, Cersanit Capri i Cersanit Easy.

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk