Baterie Cersanit Zen inspirowane naturą

(1 głos)
Cersanit Zen, Cersanit, Baterie Cersanit Zen
Cersanit Zen bateria podtynkowa termostatyczna

To, co najlepsze we wnętrzach pochodzi z natury. Przyroda to przecież niekończące się źródło pięknych kolorów oraz kształtów. Ten niezaprzeczalny fakt potwierdzają niezwykłe wzory na płytkach podłogowych, bimorficzne formy mebli wypoczynkowych oraz baterie Cersanit Zen, które urzekają smukłą linią i niezwykłymi wykończeniami. Armatura została stworzona w myśl organicznego trendu, ale nie brakuje jej też funkcjonalności. Zobacz, dlaczego warto ją wybrać!

Cersanit Zen, czyli design pod batutą natury

W łazience ważne jest poczucie komfortu. Bardzo często to doświadczenie jest gwarantem wykorzystania naturalnych motywów, bo właśnie wśród przyrody czujemy się najlepiej: błogo i bezpiecznie. Stąd wzięły się popularność motywów drewna czy kamienia, moda na obłości oraz przewaga barw ziemi. Taka kombinacja buduje harmonię, a od tego już krótka droga do wnętrza idealnego. Brakować w nim będzie jedynie armatury, która zwieńczy ten doskonały obrazek. To zadanie dla kolekcji Cersanit Zen.

Baterie Cersanit Zen są częścią kolekcji o tej samej nazwie. Poza bateriami w serii znajdują się wanny, miska zawieszana oraz bidet z ukrytym system montażu. Łączy je minimalistyczne, purystyczne wzornictwo, które doskonale wypełni wnętrza inspirowane naturalnym pięknem.

Armatura z linii Cersanit Zen jest hybrydą naturalnych wzorców oraz minimalistycznego podejścia, ponieważ sylwetki poszczególnych baterii łączą owalną formę z surową prostotą uchwytów typu pin i radełkowaną powierzchnią, która jest niczym biżuteria całości; zwraca na siebie uwagę. Ciekawy detal wyróżnia modele spośród wariantów dostępnych na rynku, zmieniając całkowicie podejście do kreacji strefy mycia w łazience. Dzięki Cersanit Zen ten obszar nabiera nie tyle funkcjonalnego, ile bardzo dekoracyjnego charakteru.

Cersanit Zen, Cersanit, Baterie Cersanit Zen
Bateria umywalkowa podtynkowa Cersanit Zen

Topowa kolorystyka: chrom, czerń i gun metal

Radełkowana faktura powierzchni wieńcząca korpusy baterii oraz uchwytów Cersanit Zen jest charakterystycznym wyróżnikiem tej designerskiej kolekcji. Równie ciekawym atutem propozycji jest także dostępna kolorystyka! W linii znajdują się ponadczasowe chromowane rozwiązania, które pasować będą niemal w każdym wystroju, a także dwa modne wykończenia: czerń i gun metal.

Czarne baterie Cersanit Zen zasilają grono produktów najbardziej popularnych. Ten kolor wciąż nie schodzi z listy topowych odcieni! Jest równocześnie uniwersalny oraz oryginalny. Pasuje do wielu nurtów urządzania, nie sprawia problemów z utrzymaniem czystości, a przede wszystkim dynamizuje wystrój, dodając mu przy tym wyrazistości. Czerń warto skonfrontować z białą ceramiką albo zestawić w tonalnej jedności z ciemnymi umywalkami, by uzyskać niemal monolityczną całość.

Cersanit Zen, Cersanit, Baterie Cersanit Zen
Zestaw wannowy termostatyczny Cersanit Zen

Gun metal to trzecia z kolorystycznych możliwości rozwiązań kolekcji Cersanit Zen. Co to za odcień? To głęboki ton szarości o metalicznym wykończeniu, który ciekawie mieni się pod wpływem światła, podkreślając tym samym oryginalne wykończenie armatury. Ta nasycona barwa, podobnie jak czerń, jest uniwersalna i funkcjonalna. Jest łatwa w pielęgnacji, nie widać na niej brudu, a przy tym daje swobodę, jeśli chodzi o wnętrzarskie zestawienia. Baterie w tym kolorze będą pasować do szarych łazienek loftowych, wnętrz klasycznych oraz minimalistycznych, a także aranżacji utrzymanych w rytmie scandi. Gun metal można skonfrontować zarówno z jasnymi płytkami, jak i ciemnymi powierzchniami, osiągając magnetyzującą bazę niesztampowej łazienki.

Cersanit Zen, Cersanit, Baterie Cersanit Zen
Bateria umywalkowa stojąca Cersanit Zen

Powłoki odpowiedzialne za trwałość

Baterie Cersanit Zen nie tylko pięknie się prezentują, lecz także służą w łazience przez długie lata. To zasługa technologii ukrytych w korpusach, a także specjalistycznych wykończeń, w tym m.in. Cersanit Super Shine, które zastosowane jest w chromowanych wariantach. To wysokiej jakości chromowanie, które zwiększa odporność powierzchni zarówno na ścieranie, jak i zarysowania. Dzięki temu armatura przez cały czas wygląda tak jak w dniu zakupu.

W bateriach w wersji gun metal Cersanit Zen producent zastosował wytrzymałą powłokę PVD. To skrót od nazwy „Physical Vapour Deposition”, która oznacza proces zależnych od siebie działań odbywających się w określonych warunkach i temperaturze. Ich efektem jest zwiększenie trwałości powłoki produktów – w tym przypadku armatury Cersanit Zen. Powłoka PVD pogłębia szlachetne wykończenie, zwiększa wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, a tym samym wydłuża żywotność armatury.

Cersanit Zen, Cersanit, Baterie Cersanit Zen
Bateria umywalkowa sztorcowa Cersanit Zen

Cersanit Zen, Cersanit, Baterie Cersanit Zen

Baterie umywalkowe z wyciąganą wylewką pull-out

Fani funkcjonalnych i ciekawych rozwiązań znajdą w kolekcji Cersanit Zen sanitarną perełkę; coś, co wyniesie komfort korzystania ze strefy umywalki na znacznie wyższy poziom! To wyciągana wylewka znana miłośnikom praktyczności raczej z przestrzeni kuchennych. Teraz ta użyteczność dostępna jest także w łazience! Armatura Cersanit z wylewką pull-out to rewolucyjne narzędzie, które pozwoli na dotarcie do każdego zakamarka umywalki, co ułatwi mycie i czyszczenie. To zasługa elastycznego węża z nylonowym oplotem o długości aż 35 cm.

Cersanit Zen, Cersanit, Baterie Cersanit Zen
Cersanit Zen bateria umywalkowa z wyciąganą wylewką

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia