Cersanit Mille White – biała armatura do łazienki!

(10 głosów)
Cersanit Mille White LazienkariumCersanit Mille White to potężna eksplozja stylu! Wśród wiecznie chromowanych rozwiązań, aż miło popatrzeć na ponadczasową biel, która pokrywa korpus armatury sanitarnej od Cersanit. Tak łagodna i subtelna linia koresponduje z nowoczesnym designem łazienki i stanowi dekorację każdej umywalkowej misy czy wanny pełnej gęstej, aromatycznej piany. Jednak kolekcja Mille White to nie tylko ciekawy charakter i niebanalne spojrzenie na baterie łazienkowe, lecz także praktyczność – innowacyjne technologie zmniejszające zużycie wody, niezawodne materiały oraz łatwość utrzymania w czystości. To zaledwie garść zalet serii pełnej piękna. Poznajcie jakie atuty kryje kolekcja obfitująca w biel! 
 


Bateria umywalkowa Cersanit Mille White 

To jednouchwytowa bateria umywalkowa, czyli współczesny wyznacznik ekologii i ekonomii. Cersanit Mille White to produkt przeznaczony do montażu stojącego, dlatego konieczny będzie zakup umywalki z otworem lub zlecenie wykonania otworu na życzenie. Kompilacja bieli z chromowanymi elementami daje wrażenie spójności i pełnego dopasowania, nieco ostrzejsze linie łączące dwie przeciwstawne barwy dodają armaturze oryginalnego sznytu. Każdy esteta od razu zwróci uwagę na nietuzinkową propozycje marki – gwarantujemy. Poniżej znajdziecie listę pozostałych atutów technicznych produktu.   


 

Cersanit Mille White – baterie natyskowe, baterie wannowo-natryskowe

Sami zobaczcie! Kolekcja Cersanit Mille White składa się z trzech baterii. Oprócz wspomnianej umywalkowej, serię poszerzają: bateria wannowo-natryskowa oraz bateria natryskowa natynkowa. Zatem nie ważne czy jesteście zwolennikami świeżej kaskady wody płynącej spod prysznica czy długich kąpieli w wannie, w ofercie marki Cersanit znajdziecie odpowiedni produkt dla siebie. Seria Mille White jest częścią linii Solution – pełnej praktycznych atrybutów i ponadczasowego charakteru, dopasowującego się zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych trendów. 

 
 
Bateria umywalkowa biała Cersanit
 

  

 


Co to jest perlator i dlaczego warto go mieć?
 

Perlator Cersanit Water Save to kluczowy element baterii Mille White, który zasadniczo wpływa na zużycie wody. Szacuje się, że dzięki takim rozwiązaniom zużywamy do nawet 50% mniej cennego zasobu! Czym jest perlator? To specjalna nakładka (sitko) umieszczana na wylewce baterii, która napowietrza strumień w skutek czego wydaje się on być intensywny i silny, co jest wynikiem efektu napowietrzania. Tak naprawdę przepływ wody jest zdecydowanie mniejszy, co z pewnością potwierdzą kwoty na rachunku!

 
 

 
 
  

A może czarna armatura? Baterie Cersanit Mille Black!

Przedstawimy Wam dziś także czarny charakter baterii Cersanit – Mille Black. Czarny korpus baterii umywalkowej, wannowo-natryskowej czy natryskowej prezentuje się niezwykle elegancko i wnosi do łazienki nieco wyrazistości i oryginalnego sznytu. Technicznie produkt nie różni się niczym od białej wersji, dlatego Wam pozostawimy dylemat: biały kran czy czarny?
 
 

 

  

 

  

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia