Cersanit Wanny Wolnostojące

Cofnij do: Wanny
Filtry


Wanna wolnostojąca Cersanit – synonim wysokiej jakości

Wanna wolnostojąca Cersanit wbrew pozorom nie musi być przeznaczona do dużych i przestronnych wnętrz. Nie trzeba jej ustawiać wyłącznie w centrum pomieszczenia. W Łazienkarium.pl znajdują się modele przyścienne, które są gotowe do montażu. Nie trzeba zastanawiać się nad tym, jak zabudować całą konstrukcję. Najpopularniejszym materiałem wykonania jest akryl. Wanna wolnostojąca Cersanit jest zatem przyjemna w dotyku, a także łatwo ją wyczyścić. Wiele modeli ma dodatkowo tzw. podwójne wzmocnienie, czyli dodatek żywicy i włókna szklanego. Wszystko to przekłada się na inwestycję w powierzchnię odporną na uszkodzenia, zarysowania oraz odbarwienia.

  • Wanna wolnostojąca Cersanit jest elegancka i ponadczasowa.
  • Piękna bryła może stanąć zarówno na wolnej przestrzeni, jak i tuż przy ścianie.
  • Akryl to popularny materiał wykonania powierzchni. Dodatkowe wzmocnienia gwarantują większą trwałość.

Cersanit wanny wolnostojące – poznaj wszystkie kolekcje

Jeśli do swojego wnętrza wybierasz rozwiązania, które mają wysokie walory estetyczne, to Cersanit wanna wolnostojąca jest dobrym trafem. Warto zwrócić uwagę na kształt bryły. Do wyboru są modele prostokątne oraz zaokrąglone. Marka zaprojektowała też asymetryczne boki, które jednocześnie pełnią funkcję dekoracyjną. Wszystkie z nich wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem. Powierzchnia jest gładka i piękna. Podczas zakupu warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd, ale także umiejscowienie odpływu. Cersanit wanny wolnostojące występują w wielu wariantach pod względem pojemności, głębokości oraz wymiaru. Niektóre modele świetnie sprawdzą się do przyjemnej kąpieli nie tylko jednej, ale także dwóch osób.

  • Oferowana przez Cersanit wanna wolnostojąca występuje w wielu kształtach, zarówno symetrycznych, jak i asymetrycznych.
  • Niektóre modele umożliwiają wygodną kąpiel dwóch osób.
  • Pod uwagę warto wziąć pojemność i miejsce odpływu.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk