Cersanit Deski Sedesowe

Cofnij do: Toalety
Strona:
Filtry
Strona:


Deska sedesowa Cersanit – poznaj jej zalety

Praktyczne rozwiązanie odznaczające się nie tylko funkcjonalnością, ale i eleganckim wyglądem to właśnie deska sedesowa Cersanit. Jest wykonana z duroplastu, ma więc właściwości antybakteryjne. Będzie świetnym uzupełnieniem WC Cersanit. Jej zakup daje zatem pewność, że domownicy korzystający z toalety nie muszą obawiać się przypadkowych infekcji. To, że Cersanit deski klozetowe WC są wykonane z tego materiału, pociąga za sobą zresztą jeszcze jedną zaletę. Sprawia, że można je myć bez konieczności stosowania środków chemicznych – z użyciem jedynie czystej wody oraz mydła. Cersanit deska klozetowa zwraca na siebie uwagę także dlatego, że nawet intensywnie użytkowana nie ulega odbarwieniu. Posiada też praktyczne odbojniki, dzięki którym nie trzeba obawiać się, że nie będzie idealnie przylegać do misy. Obecność odbojników przyczynia się też do tego, że Cersanit deski klozetowe nie ślizgają się po porcelanie, a korzystanie z nich jest wygodne nawet z perspektywy osób o nieco większej wadze.

  • Deska sedesowa Cersanit jest wykonana z duroplastu – bezpiecznego i łatwego w czyszczeniu.
  • Posiada praktyczne odbojniki zwiększające komfort korzystania z niej.
  • Jest odporna na uszkodzenia i odbarwienia.

Deska sedesowa Cersanit – przegląd oryginalnych rozwiązań

Kto stawia na model ułatwiający dbanie o higienę w łazience, praktyczny oraz solidny, dobrym wyborem będzie dla niego deska sedesowa Cersanit. Jest ona odporna na duże obciążenia. Cersanit deski klozetowe WC mogą więc być wykorzystywane także przez tych domowników, którzy mają problemy z utrzymaniem optymalnej wagi. Nie trzeba obawiać się także, że korzystanie z nich nie będzie komfortowe. Cersanit deski sedesowe z oferty Łazienkarium.pl są strażnikami wygody! To obowiązkowe elementy każdej strefy WC. Sprawdzą się zarówno tam, gdzie zamontowana jest miska WC stojąca bez kołnierza, jak i WC retro podwieszane. Na uwagę zasługują także wykorzystywane w modelach mocowania, który wpływają na użytkowanie. Są one wykonane ze stali nierdzewnej, gwarantują więc, że Cersanit deska sedesowa przez lata będzie tak samo niezawodnym rozwiązaniem.

  • Deska sedesowa Cersanit jest przykładem deski ułatwiającej dbanie o czystość i higienę w łazience.
  • Doskonale radzi sobie z dużymi obciążeniami.
  • Mocowania, które zapewniają jej stabilność, są wykonane ze stali nierdzewnej, sprawdzają się więc przez wiele lat.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk