Excellent

(785 produktów)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(56 opinii)
879 zł
Dostępność: dostępny
(91 opinii)
869 zł
Dostępność: dostępny
(24 opinie)
539 zł
Dostępność: dostępny
(19 opinii)
1053 zł
Dostępność: dostępny
(6 opinii)
728 zł
Dostępność: dostępny
(10 opinii)
1248 zł
Dostępność: dostępny
(18 opinii)
1583 zł
Dostępność: dostępny
(13 opinii)
728 zł
Dostępność: dostępny
(17 opinii)
956 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
465 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
1644 zł

O producencie Excellent

Kraj pochodzenia: Polska

Gwarancja producenta:
- Na zachowanie barwy powłoki akrylowej: 20 lat
- Na pozostałe elementy wanny: 2 lata

Excellent należy do grona przedsiębiorstw, które wyjątkowo wzięły sobie do serca zasadę: kto stoi w miejscu ten się cofa. Właśnie dlatego firma rozwija się obecnie niezwykle dynamicznie, proponując coraz lepsze produkty.

Obecnie w ofercie Excellenta znaleźć można wanny, kabiny prysznicowe, systemy hydromasażu a także wiele innych produktów, z pomocą których z naszej łazienki uczynimy miejsce absolutnego relaksu. Wszystkie one cechuje wyjątkowa jakość i niezawodność co sprawia, że przez długi czas użytkowania rozwiązań firmy Excellent nie powinniśmy napotkać żadnych problemów.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Zobacz również:

Excellent – polski lider branży łazienkowej

Excellent to polska firma, która w branży łazienkowej wypracowała sobie pozycję lidera. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku już ponad 29 lat, dostarczając Użytkownikom kompleksowe oraz niezawodne rozwiązania. Struktury działania jednostki obejmują dwa własne magazyny, salon firmowy, a także 60 Studiów Excellent z ekspozycją asortymentu oraz ponad 110 Autoryzowanych Salonów Excellent oferujących nie tylko doskonałe wyroby, lecz także świadczące fachową, ekspercką wiedzę z zakresu urządzania pomieszczeń o charakterze higienicznym. Excellent z roku na rok powiększa zasięg działania, docierając obecnie w odległe rejony międzynarodowego rynku. Produkty sygnowane logo fabrykanta eksportowane są aż do 20 krajów na całym świecie, a imponujący design, jaki cechuje wanny, umywalki i brodzki Excellent spotkać można w wielu prestiżowych lokalizacjach. To, co wyróżnia Excellent, to pasja do kreacji rzeczy użytkowych. Umiejętność łączenia formy z funkcją przyczynia się do kształtowania własnej kultury kąpieli.

  • Excellent to polska firma działająca na rynku od ponad 29 lat,
  • Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 300 osób, posiada własne magazyny oraz salony,
  • Produktów marki wyróżniają się jakością oraz oryginalnym wzornictwem.

Wanny Excellent - Pomysł na wnętrze idealnie urządzone

Marka Excellent wyraźnie zaznaczyła swoją obecność na rodzimym rynku, gwarantując artykuły, które spełniają oczekiwania amatorów niebywałego designu oraz fanów użyteczności. Lider branży całkowicie odmienił spojrzenie na świat łazienki, wykorzystując innowacyjne podejście do działania. To ceniony i doświadczony gracz, w którego portfolio znajdują się rozwiązania takie jak: wanna Excellent, umywalki, baterie oraz akcesoria. Fabrykant wytwarza wanny akrylowe, które charakteryzuje ponadprzeciętna odporność na czynniki chemiczne i mechaniczne. Powierzchnia produktów nie dość, że jest wytrzymała na codzienną eksploatację, to także długo utrzymuje ciepło oraz nie sprawia trudności w zakresie pielęgnacji. Jest łatwa w czyszczeniu i higieniczna. Rozbudowaną kategorią asortymentu jest również armatura Excellent. Grupa ta zawiera bowiem baterie umywalkowe, baterie wannowe, baterie prysznicowe oraz baterie bidetowe i kuchenne. Dodatkowo katalog Excellent obejmuje grzejniki łazienkowe, kabiny kwadratowe, prostokątne i półokrągłe, parawany nawannowe, toalety WC i akcesoria.

  • Excellent oferuje zróżnicowany asortyment,
  • W katalogu producenta znajdują się m.in. umywalki, wanny, brodziki, miski WC oraz baterie,
  • Fabrykant oferuje wanny akrylowe, które spełniają wysokie wymagania użytkowe.

Zróżnicowanie jako cecha Umywalek i misek WC Excellent

Duże zróżnicowanie oferty jest tym, co charakteryzuje markę Excellent. Łazienki zaaranżowane z wykorzystaniem poszczególnych linii stanowią kompozycję modnych form i służą Użytkownikom przed długi czas! Za tym sukcesem stoi ponadczasowość. To koncepcje opracowane z troską o każdy detal, dostosowane do obowiązujących kanonów wzorniczych oraz stylistycznych. Dzięki temu katalog Excellent pełen jest kolekcji będących sanitarnymi bestsellerami. Dużą popularnością kupujących cieszy się m.in. wanna Excellent Aquaria, czyli alternatywa dla miłośników długich kąpieli pod pierzynką piany. Komfortowy model o prostokątnym kształcie znakomicie wypełni przestrzeń nowoczesnej łazienki. W portfolio Excellent znajdują się również niebanalne pozycje Excellent Actima Cori, Excellent Doto, Excellent Pryzmat, Excellent Actima Ovia czy Excellent Axel Doto. Każdy z wariantów oferuje mnóstwo korzyści wizualnych i użytkowych skrytych za wysokiej jakości materiałem oraz bryłą, która idealnie podkreśli wystrój przestrzeni.

  • Produkty Excellent to bogata oferta rozwiązań do nowoczesnej i klasycznej łazienki,
  • Jedną z najpopularniejszych pozycji marki jest wanna Excellent Aquaria,
  • Najcześciej wybierane modele to: Excellent Actima Cori, Excellent Doto, Exclennt Pryzmat, Excellent Actima Ovia czy Excellent Axel Doto.

Excellent: artykuły, opinie i porady

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia