Excellent Pryzmat, czyli wanna prostokątna w kilku wielkościach

(6 głosów)
excellent pryzmat wanna, szara łazienka, wanna excellent pryzmat
Wanna Excellent Pryzmat oraz parawan nawannowy

Excellent Pryzmat – delikatna forma w łagodnej oprawie

Na etapie projektowania asortymentu najistotniejszą rolę odgrywają estetyka i funkcjonalność, które muszą sprostać potrzebom i wymaganiom Klientów. Lider wyposażenia wnętrz Excellent specjalizuje się w produkcji wanien i brodzików akrylowych, wanien z systemem hydromasażu, profili metalowych i PVC, armatury, kabin prysznicowych oraz ceramiki. Cykl Excellent Pryzmat obejmuje funkcjonalną wannę zbudowaną na planie prostokąta z łagodnie wyprofilowanymi krawędziami. Z uwagi na właściwości artykuł występuje w wariancie do montażu przyściennego. Zrównoważony design oraz kilka wielkości pozwolą na uniwersalne zastosowanie modelu w niemal każdej łazience. Z kolei rezultat wpłynie na stworzenie komfortowej strefy relaksu oraz zapewni piękne zaaranżowanie przestrzeni.

excellent pryzmat aranżacje, excellent pryzmat zdjęcia, excellent pryzmat aranżacja łazienki
Aranżacja łazienki Excellent Pryzmat z wanną w zabudowie

Excellent Pryzmat i ciekawe rozwiązania dla obszaru kąpieli

Producent Excellent proponuje asortyment najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie, który służyć będzie przez długie lata w idealnym stanie. Dzięki wykorzystaniu plastycznego materiału, jakim jest akryl sanitarny, twórca modelu połączył walory higieniczne z funkcjonalną budową. Wanna Excellent Pryzmat nawiązuje do prostych i czystych linii, które w okolicy wewnętrznych oparć zostały złagodzone poprzez zastosowanie subtelnych łuków. Artykuł występuje w sześciu wielkościach, tj. 150 × 75,5 cm, 160,5 × 75,5 cm, 170 × 75,5 cm, 180 × 80,5 cm, 190 × 90 cm oraz 200 × 90 cm. Dzięki szerokiej ofercie rozmiarowej i dogodnej konstrukcji użytkowanie stanie się komfortowe, korzystający łatwo znajdzie odpowiedni punkt podparcia dla pleców, a w konsekwencji kąpiel odpręży i zrelaksuje.

excellent pryzmat wanna do zabudowy, wanna do zabudowy excellent pryzmat, excellent pryzmat wanna w zabudowie, zabudowana wanna excellent pryzmat
Excellent Pryzmat wanna prostokątna do zabudowy oraz syfon wannowy

Excellent Pryzmat Slim – delikatna odsłona wanny o cienkim rancie

Opowiadając o modelu Excellent Pryzmat, należy wspomnieć również o jego wysmuklonej wersji. Wanna prostokątna  Excellent Pryzmat Slim nawiązuje do plastycznej formy o prostej budowie z łagodnie wygiętymi łukami wewnętrznych oparć. Cechą wyróżniającą artykuł jest niski rant, który wynosi 18 mm. Uzyskanie tego efektu wiązało się z koniecznością zastosowania dodatkowego wzmocnienia pod krawędzią. Dzięki wykorzystaniu minimalistycznego wzornictwa wanna zyskała nowoczesną konstrukcję i niezwykłe walory estetyczne. Za sprawą dostępności w kilku rozmiarach tj. 160,5 × 75,5 cm, 170 × 75,5 cm oraz 180 × 80,5 cm Excellent Pryzmat Slim znajdzie miejsce w wielu wnętrzach, a jej odpowiednia instalacja sprawi, że wanna ozdobi i dopełni łazienkę w każdym stylu.

excellent pryzmat slim wanna, wanna excellent pryzmat slim, wąska wanna excellent, wąska wanna excellent pryzmat
Wanna Excellent Pryzmat Slim oraz bateria wannowa 4 otworowa

Excellent Pryzmat, czyli pełen relaks i przyjemność z kąpieli

Każdego, kto marzy o długiej i odprężającej kąpieli z bąbelkami, zadowoli ekskluzywna oferta producenta Excellent. Projektant zatroszczył się nie tylko o praktyczny design oraz łatwość w aranżacji wanien, ale także wyposażył je w możliwość zainstalowania zaawansowanych systemów hydromasażu oraz chromoterapii. Wśród rozwiązań Excellent znalazły się zróżnicowane pod względem trybów i opcji sterowania warianty Joy Air, Joy Max, Optima+ oraz Discovery Premium. Technologie charakteryzują się kilkoma dyszami wodno-powietrznymi, punktowym rozmieszczeniem świateł, a także różnymi stopniami natężenia masażu. Każdą z opcji można zastosować w modelu Excellent Pryzmat, jak i w innych propozycjach marki. Dzięki temu nasza prywatna łazienka stanie się klimatycznym SPA idealnym dla domatorów.

excellent pryzmat chromoterapia, excellent pryzmat wanna z hydromasażem, excellent pryzmat wanna z chromoterapią
Wanna z hydromasażem Excellent Pryzmat

Skomentuj

1 komentarz

Rekomendacje i wyróżnienia