Excellent Lila – wanna wolnostojąca przyścienna do każdego rodzaju wnętrza

(24 głosów)
excellent lila wanna przyścienna, wanna przyścienna excellent lila, wanna przy ścianie, excellent lila wanny przyścienne, excellent wanna przyścienna

Excellent Lila, czyli model do uniwersalnego zastosowania

Elegancja i ciekawa forma często jest podstawą do tworzenia funkcjonalnego asortymentu łazienkowego. Współczesny rynek wyposażenia oferuje multum rozwiązań do aranżacji różnorodnych przestrzeni. Producent Excellent zapewnia sprawdzone artykuły wykonane z najwyższej jakości materiałów, których design zachwyca praktycznością i wielorakimi sposobami zastosowania. Do asortymentu należą głównie wanny, brodziki, innowacyjne systemy hydromasażu, armatura czy ceramika. Polska marka w odsłonie Excellent Lila zaproponowała wannę wolnostojącą do zabudowy przyściennej, która łączy elementy nowoczesności z tradycyjnymi, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu.

excellent lila nowoczesna wanna, wanna excellent lila, wanna excellent lila cena, excellent lila opinie
Aranżacja nowoczesnej łazienki z wanną Excellent Lila

Excellent Lila oraz praktyczny typ wanny wolnostojącej

Obecnie producenci konkurują w zakresie dostarczania jak najlepszych rozwiązań w zakresie wyposażenia wnętrz. Marka Excellent w propozycji białej wanny wolnostojącej przyściennej Excellent Lila zaprezentowała funkcjonalny model o wymiarach 160 × 73 cm, którego wyróżniają zintegrowana obudowa oraz dodatkowo wzmocniona powierzchnia odkładcza, które umożliwiają zamontowanie 4-otworowej nawannowej. Dzięki temu Excellent Lila zyskała stabilność i piękny wygląd. Dodatkowym atutem artykułu jest wykorzystanie do jego budowy 100% najwyższej jakości akrylu sanitarnego, który zapewni komfortowe użytkowanie przez długie lata. Warto wskazać, że materiał ma właściwości antypoślizgowe i dłużej utrzymuje ciepło. Dodatkowo jest on odporny na przebarwienia i zabrudzenia.

excellent lila aranżacja łazienki, aranżacja łazienki excellent lila, łazienka z wanną excellent lila, excellent łazienka z wanną
Wanna Excellent Lila oraz umywalki nablatowe

Excellent Lila i funkcjonalna wanna z możliwością ciekawego wykorzystania

Wanny wolnostojące coraz częściej są rozwiązaniem, po które sięgają przyszli nabywcy. Excellent Lila to propozycja łącząca estetykę i współczesny charakter. Dzięki konstrukcji przyściennej model nie wymaga ekspozycji w centralnej części łazienki, co sprawia, że doskonale sprawdzi się on także w mniejszych pomieszczeniach. Producent wyposażył Excellent Lila w praktyczne elementy, które są niezbędne do prawidłowej instalacji. Dla wygody Klientów artykuł posiada wbudowany przelew, który zapobiega przelaniu się wody – maksymalna pojemność do wysokości przelewu wynosi 160 l. Dodatkowo w modelu zastosowano syfon wannowy z praktycznym korkiem click-clack, a komplet instalacyjny wzbogacono o stelaż oraz nóżki. Z uwagi na specyfikę Excellent Lila preferowanym do wykorzystania w produkcie rodzajem armatury jest bateria wolnostojąca.

excellent lila wanna, excellent lila wanna wolnostojąca, wanna wolnostojąca excellent lila, wanny excellent lila
Wanna Excellent Lila w kształcie litery D

Excellent Lila, czyli jak utrzymać wannę akrylową w idealnym stanie?

Wanny akrylowe, na przykład model Excellent Lila, jak każde artykuły wyposażenia nabywane na lata, wymagają szczególnej pielęgnacji. Należy pamiętać, że akryl jest materiałem podatnym na zmatowienie, jednak utrzymanie go w czystości jest łatwe i nie wymaga stosowania inwazyjnych środków chemicznych, co czyni surowiec tani w eksploatacji. Niezależnie od proponowanych na rynku specyfików do czyszczenia wanien najprostszą ochronę możemy uzyskać z wykorzystaniem domowych sposobów. Najskuteczniej zastosować ciepłą wodę z np. płynem do naczyń lub mydłem, umyć wannę, a następnie dobrze spłukać. W celu wyeliminowania osadu z kamienia warto wytrzeć powierzchnię do sucha. Kolejną metodą na zachowanie nieskazitelnej higieny jest przemycie artykułu raz na jakiś czas wodą z octem. Te sztuczki sprawią, że wanna będzie nam służyć długo, wyglądając przy tym cały czas schludnie i estetycznie.

excellent lila wanna d-kształtna, wanna d-kształtna, wanny d-kształtne, excellent wanna d-kształtna
Wanna przyścienna Excellent Lila

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia