Excellent - Lila

Cofnij do: Excellent
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free

Brak produktów spełniających podane kryteria wyszukiwania :(

Nie znalazłeś produktu? Zamów indywidualną wycenę lub napisz do nas na sklep@lazienkarium.pl i sprawdź jak niskie ceny możemy zagwarantować!


Zobacz również:

Excellent Lila – elegancka wanna wolnostojąca przyścienna

Rynek wyposażenia łazienek rozwija się i z każdym sezonem rośnie wraz z zapotrzebowaniem Klientów. Współczesne artykuły poza wysoką jakością i funkcjonalnością muszą jednak charakteryzować się także nieszablonowym designem, spójnym z nowoczesną wizją wnętrza. Polski producent Excellent od niemal 30 lat dostarcza piękne i praktyczne produkty, które w idealnym stanie cieszą przez długie lata. W ekskluzywnej linii Excellent Lila projektant zaproponował modną wannę wolnostojącą przyścienną, której cechą szczególną jest opływowa budowa. Niespotykana konstrukcja zachwyca lekkością i sprawia wrażenie stworzonej do luksusowej kąpieli. W modelu Excellent Lila uroda idzie w parze z komfortem użytkowania. Dzięki wyprofilowanym brzegom i łagodnie zaoblonym krawędziom codzienna rutyna stanie się okazją do całkowitego odprężenia po ciężkim dniu. W zależności od parametrów pomieszczenia wanna występuje w trzech rozmiarach, dlatego model sprawdzi się w każdym rodzaju wnętrza.


Excellent Lila i wanna wykonana w 100% z akrylu sanitarnego

Gwarancją jakości i trwałości w przeważającej większości artykułów wyposażenia jest odpowiedni surowiec. W przypadku wanny Excellent Lila wykorzystano wyłącznie najwyższej jakości akryl sanitarny, którego właściwości pozwalają na wieloletnią eksploatację modelu bez negatywnego wpływu na jej stan. Wanny akrylowe charakteryzują się wytrzymałością na różnego rodzaju środki chemiczne czy urazy mechaniczne. Dodatkowo materiał wyróżnia się dźwiękochłonnością oraz pełni funkcję izolacyjną, stąd wlewająca się po cichu woda dłużej utrzymuje pożądaną temperaturę. Excellent Lila z uwagi na konstrukcję łatwo utrzymać w całkowitej czystości – nie posiada ona trudnodostępnych zakamarków, w których mógłby zatrzymać się brud, a każdy pojawiający się osad czy kamień można usunąć w bezpieczny sposób za pomocą nieinwazyjnych detergentów. W celu usprawnienia prostej i szybkiej instalacji Excellent Lila występuje ze zintegrowaną obudową, wbudowanym przelewem, syfonem z korkiem typu click-clack, a w zestawie montażowym znajdują się stelaż oraz nóżki.

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia