Excellent Comfort+ – wanna wolnostojąca w tradycyjnym owalnym motywie

(2 głosów)
excellent comfort+ aranżacja, excellent comfort+ opinie, excellent comfort+ łazienka
Aranżacja Excellent Comfort+ z wanną wolnostojącą

Excellent Comfort oraz komfortowe wzornictwo do nowoczesnych powierzchni

Wizytówką stylowych wnętrz zachowanych w ciekawych typach aranżacyjnych są minimalizm, estetyczna kompozycja i wysokojakościowe artykuły. Wśród licznych propozycji dostępnych na rynku asortyment powinien wyróżniać się oryginalnym designem i funkcjonalnością, które razem stworzą doskonale zagospodarowaną przestrzeń. Szczególnym miejscem, w którym najczęściej poszukujemy praktycznych rozwiązań i niebanalnego wzornictwa jest łazienka. Ta współcześnie urządzona powinna cechować się wymienionymi atrybutami oraz tworzyć odprężającą atmosferę. Producent Excellent w linii Excellent Comfort+ udostępnił model wanny wolnostojącej, która niewątpliwie nada pomieszczeniu oryginalności i pozwoli na luksusową kąpiel w zaciszu domowym.

excellent comfort+ wanna wolnostojąca, excellent comfort+ wanna, excellent comfort+ nowoczesna łazienka
Excellent Comfort+ wanna wolnostojąca oraz umywalka wisząca

Excellent Comfort+, czyli tradycyjny model i nowoczesny sposób instalacji

Wanny wolnostojące od kilku sezonów cieszą się rosnącą popularnością. Z uwagi na charakter ich montażu idealne zastosowanie znajdą w większych przestrzeniach, tworząc kontrast dla zbudowanej przyściennie kabiny prysznicowej. Excellent Comfort+ występuje w regularnej owalnej formie w rozmiarze 175 × 74 cm. Ze względu na dogodne parametry i właściwości model będzie doskonałym rozwiązaniem zarówno dla niskich, jak i wysokich osób. Komfortowa oferta producenta sprawdzi się w każdym rodzaju wnętrza, a najpełniej odda istotę nowoczesnego oraz tradycyjnego nurtu aranżacyjnego.

wanna wolnostojąca excellent comfort+, biała wanna excellent comfort+, czarna łazienka, wanna excellent comfort+
Excellent Comfort+ biała wanna wolnostojąca i umywalka nablatowa

Excellent Comfort+ i czarna wersja luksusowego modelu wanny

Producent Excellent w linii Excellent Comfort, stosując technikę kontrastu, udostępnił artykuł w wersji o czarnym wykończeniu. Projekt będzie stanowił doskonały akcent do przestrzeni utrzymanych w aranżacji Black&White oraz we wnętrzach o innowacyjnych rozwiązaniach stylistycznych. Model występuje w wielkości 175 × 74 cm. Dzięki propozycji projektanta klasyczny artykuł zyskał na niepowtarzalności i pięknie podkreśla obszar kąpieli. Wanny Excellent Comfort+ z uwagi na charakterystyczną formę ucieszą Użytkowników wygodą i pozwolą na pełen relaks w prywatnej łazience.

excellent comfort+ czarna wanna, czarna wanna excellent comfort+, czarna wanna wolnostojąca, czarna wanna wolnostojąca excellent comfort+
Excellent Comfort+ wanna czarna

Excellent Comfort+ – wanna wolnostojąca

Modele wolnostojące charakteryzują się ogromną wyrazistością i najczęściej stanowią centralny punkt łazienki. Istotą wanien jest zastosowanie w większych pomieszczeniach, wówczas można swobodnie wyeksponować jej atuty z każdej strony. Artykuły z serii Excellent Comfort+ zostały wykonane z popularnego akrylu sanitarnego najwyższej jakości. Do podstawowych zalet surowca należy utrzymywanie ciepła, lekkość i niepodatność na odbarwienia. Dlatego zyskującym popularność rozwiązaniem jest wybieranie wanien zbudowanych właśnie z tego materiału. Przy wyborze produktów wolnostojących należy mieć na uwadze mogące wystąpić problemy z odpowiednim doborem armatury. Stąd zgodnie z zaleceniami marki preferowanym typem baterii jest bateria wannowa stojąca, która spełniając swoją funkcję, jednocześnie ozdobi łazienkę, tworząc z wanną spójną i harmonijną kompozycję.

excellent comfort+ wanna biała, wanna wolnostojąca excellent, excellent comfort wanna wolnostojąca
Wanna wolnostojąca Excellent Comfort+ w kolorze białym i syfon wannowy

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia