Excellent Keria – bateria umywalkowa, bateria wannowa i zestaw prysznicowy oraz bateria wannowa wolnostojąca

(21 głosów)
   
 Excellent Keria
Na zdjęciu: bateria umywalkowa Excellent Keria
      

Excellent Keriabateria umywalkowa, bateria wannowa i zestaw prysznicowy

Typowe użytkowanie łazienki stwarza szereg potrzeb w uposażeniu wnętrza. Niejednokrotnie podpatrujemy, poszukujemy inspiracji, w jaki sposób sprawić, aby to, co nas otacza, wpływało na dobre samopoczucie, a przez to na lepszy relaks. Pamiętajmy, że podjęcie decyzji odnośnie doboru armatury to rozstrzygnięcie na kilka lat. Jej funkcjonalność i piękno powinny pójść w parze, tak żeby czas spędzony w cząstce naszego domu był prawdziwą przyjemnością.
 
Excellent Keria
Na zdjęciu: zestaw prysznicowy podtynkowy i deszczwonica Excellent Keria
 
Excellent Keria
Na zdjęciu: bateria wannowa 4 otworowa Excellent Keria oraz wanna wolnostojąca przyścienna
 

Excellent Keria – bateria umywalkowa stojąca i bateria umywalkowa ścienna

Nowa linia Excellent Keria jest prosta i elegancka. Stylistyka serii zamknięta została w prostokącie, gdzie trzon kranu cechuje się lekko zaokrąglonym zarysem od strony wewnętrznej, zachowując jednocześnie regularny kształt z zewnątrz. Bardzo płynnie działająca głowica sprawia, że uruchomienie wody to czynność banalnie łatwa. Excellent Keria w zestawie posiada korek klik klak. Jeśli jednak interesuje Was bateria do umywalki nablatowej, producent Excellent poddaje myśl wariantu wysokiego, bez korka. By miejsce w łazience było maksymalnie zagospodarowane, możemy wybrać model podtynkowy. Zarówno wylewka, jak i mieszacz znajdują się na rozecie, czym dodatkowo akcentują swoją rolę w pomieszczeniu. Wykwintna Excellent Keria oraz biegłość obsługi powodują że bez wysiłku pokochacie inicjowany zbiór armatury.

Na zdjęciu: zestaw prysznicowy podtynkowy Excellent Keria

 


Excellent Keria – bateria wannowa naścienna, bateria nawannowa wielootworowa oraz bateria wannowa wolnostojąca

Klasyczne rozwiązania sprawdzają się w każdej sytuacji, ukazują uniwersalność oraz solidność zastosowania. Wanna prostokątna lub asymetryczna, gdzie jeden z boków przylega do ściany, będzie stanowiła idealną kompanię dla baterii wannowej natynkowej. Dla wysublimowanych gustów proponujemy armaturę do zamontowania na rancie wanny. Bateria wielootworowa znalazła szerokie grono zwolenników powyższego wykorzystania. O nieodpartym uroku wzoru wielootworowego potwierdza wzrastająca popularność zauroczonych Klientów. Mnogość będących częścią koncepcji zaprojektowanych w Excellent Keria podkreśla kolejna propozycja – bateria wannowa wolnostojąca. O przynależności baterii powyższego typu do wanien wolnostojących nadmienialiśmy już kilkakrotnie, zerknijcie do artykułu poświęconemu najpiękniejszym wannom wolnostojącym: Wanny Wolnostojące. Top 10 ranking, opinie. Bateria stojąca przybiera coraz to nowe różnorakie formy, przez co z łatwością znajdzie użycie w dowolnie wybranej aranżacji.
 

Excellent Keria
Na zdjęciu: bateria wannowa Excellent Keria

Excellent Keria: zestaw prysznicowy natynkowy, bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa

Prysznic zawsze kojarzony jest z uczuciem odprężenia, odpoczynkiem oraz pełną harmonią. Na moment zapominamy o szybko mijającym czasie i troskach dnia codziennego. W obrębie oferty Excellent Keria są dwie możliwości wyboru: zestaw natynkowy lub prysznicowy podtynkowy.

Excellent Keria zestaw prysznicowy natynkowy odznacza się dokładnie tym samym designem co bateria umywalkowa. Mieszacz, rączka prysznica i deszczownica odwzorowują kanon klasyczny, tworząc tym samym całość o walorach wysoce estetycznych, miłych dla oka.Decydując się na włączenie elementu podtynkowego do instalacji, na pewno zyskamy na atrakcyjności strefy, w której powszedniość przeplata się z każdą porą dnia. Należy wspomnieć o jeszcze jednym aspekcie, który przemawia na korzyść baterii podtynkowej – ze względu na jej charakter montażu jest wprost idealna do zainstalowania w lokum, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota.

Excellent Keria
Na zdjęciu: bateria wannowa wielootworowa Excellent Keria

 

Na zdjęciu: bateria wannowa Excellent Keria

 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia