Galassia SmartB – kolorowa umywalka nablatowa w wielu odsłonach

(9 głosów)
    
Galassia SmartB
Na zdjęciu: umywalka kolorowa Galassia SmartB

Galassia SmartB – umywalka nablatowa z otworem na baterię   

Siedem różnych wymiarów umywalki stawianej na blat z przygotowanym otworem pod montaż baterii stojącej urzekają odbiorcę misternością budowy. Cienkie ścianki Galassia SmartB  stanowią ciekawy i przemyślany zabieg dekoracyjny. Półka na baterię umywalkową otoczona została minimalnym rantem, jakże praktycznym z punktu widzenia codziennego użytkowania. Modele umywalki charakteryzują się łagodnymi, zaokrąglonymi liniami krawędzi dodatkowo wpływającymi na charakter kolekcji. Galassia SmartB to umywalka owalna, umywalka kwadratowa czy też umywalka prostokątna.
 
Galassia SmartB
Na zdjęciu: umywalka nablatowa Galassia SmartB
 
Galassia SmartB
Na zdjęciu: umywalka na blacie Galassia SmartB
 
Galassia SmartB
Na zdjęciu: umywalka stawiana na blat Galassia SmartB

Galassia SmartB – umywalka nablatowa bez otworu na baterię

Nowe i innowacyjne podejście do obrazu umywalki stawianej na blat odzwierciedla Galassia SmartB. Mało widoczne, proste linie rantu o lekkim zaokrągleniu kątów dostępne są w ośmiu wariantach. Pośród serii Galassia SmartB z łatwością odnajdziemy pozycje nadające się do małej łazienki. Urok umywalek nablatowych uwyraźni odpowiednia bateria umywalkowa ścienna lub bateria umywalkowa wysoka. Aby codzienne użytkowanie umywalki sprawiało nam radość, postarajmy się również o jej prawidłowe zamontowanie. Kilka potrzebnych wskazówek znajdziecie tutaj: Na jakiej wysokości umywalka podwieszana od podłogi, a wpuszczana w blat do ziemi? Wygoda codziennej eksploatacji to także fakt, z czego zostanie wykonany pulpit pod umywalkę, dlatego i w tej sprawie Wam pomożemy: Blat pod umywalkę - z czego?

Galassia SmartB
Na zdjęciu: umywalka bez otworu na baterię Galassia SmartB

 

Galassia SmartB
Na zdjęciu: umywalka nablatowa Galassia SmartB

Galassia SmartB – kolorowa umywalka stawiana na blat

Wielobarwna ceramika niepozornie wkracza do przestrzeni łazienkowej, odnajdując swoje miejsce w czterech ścianach. Niewątpliwym urokiem oferty Galassia SmartB są kolory, które odzwierciedlają odcienie ziemi. Niepowtarzalny błękit morski zabarwiony szarością dodaje wyrafinowania uzyskanej masie, przywołuje mroczne i niezbadane otchłanie wody. Piaskowa tonacja wnosi ciepło i przytulność do wnętrza. Nie sposób pominąć królującego koloru: czarnego matu. Bez wątpienia ton ten to rozwiązanie na miarę współczesnych czasów. Wymarzonym tłem dla umywalki stawianej na blacie będzie łazienka w stylu minimalistycznym lub łazienka nowoczesna. Przy pomocy skromnej, lekkiej architektury misy wspaniale podkreślimy przestrzeń . Stanie się ona miłym akcentem pozwalającym się cieszyć wizją, jaką stworzyliśmy w miejscu swojego zamieszkania.
 

Galassia SmartB
Na zdjęciu: umywalka kolorowa Galassia SmartB

 

Galassia SmartB
Na zdjęciu: umywalka Galassia SmartB


 

 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia