Galassia

(538 produktów)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Dostępność: dostępny
528 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
5617 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
446 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
999 zł
Dostępność: dostępny
1143 zł

O producencie Galassia

Kraj pochodzenia: Włochy

Gwarancja producenta: 2 lata

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.
 

Toalety WC i Umywalki Galassia – najlepsze przykłady włoskiego wzornictwa z samej kolebki ceramiki sanitarnej

Galassia to firma powstała w 1980 roku we Włoszech, w historycznej krainie, Etrurii. Dziś oferuje ona kilkanaście kolekcji zróżnicowanej stylistycznie ceramiki sanitarnej. Fabryka marki Galassia zajmuje 37 000 m², a rocznie produkuje się tutaj około 450 000 sztuk wyrobów, które eksportowane są do większości państw europejskich, a także na Bliski Wschód i do Azji. Umywalki Galassia, bidety i miski WC Galassia oraz wanny, brodziki i akcesoria łazienkowe cenione są za ponadczasowe wzornictwo oraz wyjątkową trwałość i funkcjonalność. Na co dzień współpracują z marką tacy projektanci jak David Dolcini, Santiago Miranda, Romano Adolini, Antonio Pascale, czy też Perry King.
 
  • Niezwykłą trwałość, gładkość i nieskazitelną biel ceramiki Galassia uzyskuje się dzięki stosowaniu unikalnej technologii, polegającej na nanoszeniu trzech warstw szkliwa na każdy z produktów,
  • Wysoką jakość i funkcjonalność, a także powtarzalność wymiarów gwarantują liczne certyfikaty i atesty, wśród których znajdują się między innymi ISO 9001-2000 i ISO 14001:2004.

Przykłady kolekcji – bidety i miski WC Galassia oraz meble łazienkowe

Wśród umywalek Galassia znajdziemy zarówno modele wiszące, jak i nablatowe, półblatowe, wpuszczane w blat oraz na postumencie. Na szczególną uwagę zasługują tu linie Core (w kształcie walca), a także SmartB (o wzorze na planie kwadratu, prostokąta lub elipsy, z zaokrąglonymi kantami i krawędziami) oraz Dream (oryginalne umywalki na postumencie przypominające kształtem starożytne stągwie). Bidety i miski WC Galassia (kompaktowe lub wiszące), o nowoczesnych kształtach i wysokiej funkcjonalności, to między innymi SA02 i XES. Galassia to także wanny, brodziki, meble i akcesoria łazienkowe, które znajdziemy w takich liniach jak Tabule, Plus Design, czy Ergo.
 
  • Produkty Galassia cieszą się szczególnym uznaniem wśród architektów, projektantów wnętrz oraz wykonawców inwestycji budowlanych,
  • Kolekcje Galassia można znaleźć w wielu ekskluzywnych realizacjach, w tym między innymi w sieciach hoteli Sheraton, Monopol, Raffels, czy Hyatt,
  • Galassia to marka, która może się poszczycić zdobyciem wielu nagród branżowych, takich jak iF Design 2013 (kolekcja Ergo), iF Design 2012 (kolekcja MEG11), I.DOT 2009 (kolekcja MOD), ADI Design Index 2004 (kolekcja ORBIS), ADI Design Index 2003 (kolekcja SA02) oraz Design plus 2003 (kolekcja SA02).
 
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia