Duravit DuraSquare – prostokątna umywalka i wanna w nowoczesnym stylu

(11 głosów)
Cersanit Mille White Lazienkarium
Świat designu – zwłaszcza nowoczesnego – szczególnie umiłował sobie prostokątne formy, które stanowią kluczowy element wnętrz urządzonych w minimalistycznym kierunku. Seria Duravit DuraSquare jest symbiozą konstrukcyjnej idylli i subtelnego owalnego kształtu. Ten splot inspiracji przyczynił się do powstania wyjątkowo ciekawej i oryginalnej ceramiki, dedykowanej tym, którzy uwielbiają nietuzinkowe rozwiązania dodające przestrzeni nieco designerskiej swobody i współczesnego klimatu. 
 


Duravit Umywalka prostokątna, a może umywalka owalna?

Aranżując łazienkę często zastanawiamy się, jaki kształt ceramiki będzie najlepszy i, wertując strony kolejnych katalogów, krążymy wokół prostokątnych lub okrągłych form. Duravit DuraSquare jest ich fuzją. Stylowa konstrukcja o lekko zaoblonych krawędziach została wykonana z innowacyjnej materii DuraCeram®, dzięki której producentowi udało się uzyskać wyjątkowo cienkie ranty o grubości 5 mm, nadające wnętrzu lekkości i harmonijnego piękna. W ofercie producenta dostępna jest także wersja ze szlifowanym tyłem i tym samym umożliwia jej ekspozycję przed lustrem. 
 

Jaka umywalka do małej łazienki w bloku?

Grubość rantów wpływa nie tylko na lekki wygląd ceramiki, lecz także jej możliwości aranżacyjne. Niejednokrotnie prostokątne kształty kojarzą się raczej z masywną formą i z trudem goszczą w mniejszych pomieszczeniach – w tym przypadku producent przełamał ten stereotyp. Duravit, dzięki zaawansowanej technologii produkcji i innowacyjnym pomysłom, rozłożył wachlarz możliwości dla właścicieli mniejszych łazienek. Mała umywalka Duravit Durasquare 45x35cm lub wersja ze szlifowanym tyłem to propozycja dedykowana osobom borykającym się z ograniczonym metrażem.


 Umywalka nablatowa Duravit Vero air

Duravit DuraSquare i Duravit Vero Air jako doskonały duet

Producent pomyślał także o miskach WC i bidetach, by wnętrze urządzone w minimalistycznych duchu obfitowało w prostokątne inspiracje. Uzupełnieniem kolekcji Duravit DuraSquare jest seria Duravit Vero Air, która także charakteryzuje się cienkimi rantami, a do tego zastosowaniem innowacyjnych technologii, jak np. Rimless®. Szerzej o Duravit Vero Air pisaliśmy w osobnym wpisie – znajdziecie go do Duravit Vero Air - Umywalka, Toaleta, Wanna - Opinie i Aranżacje.

 
  Duravit Vero Air
Toaleta wisząca bezrantu Duravit Durasquare

Wanna prostokątna Duravit z hydromasażem czy bez?

Kluczem do dobrego produktu jest jakość, dlatego Duravit dołożył wszelkich starań, by wszystkie elementy serii Duravit DuraSquare były jej kwintesencją. Kolejna innowacyjna materia – wykorzystywana w procesie produkcji – DuraSolid, składa się z naturalnych materiałów, żywic oraz pigmentów. Jednorodna masa, poddawawana jest formacji, suszeniu, hartowaniu i polerowaniu, dzięki czemu posiada aksamitne wykończenie o właściwościach przeciwpoślizgowych, a do tego jest odporna na uszkodzenia. Wanny Duravit DuraSquare dostępne są w rozmiarach 180x80cm (do zabudowy) oraz 180x85cm (wolnostojąca). Dodatkowo można je wzbogacić o systemy hydromasażu air-whirl oraz dźwięku
Wanna Wolnostojąca Duravit Durasquare 180x85 Cena Cennik Wymiary Katalog lazienkarium.pl
Wanna Wolnostojąca Duravit Durasquare

Duravit DuraSquare – zdjęcia

  
 

Duravit DuraSquare – umywalka stawiana na blat

 Duravit DuraSquare umywalka
 


 Duravit DuraSquare umywalka
 
                      

                                          

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia