Duravit - DuraSquare

(69 produktów)
Dostępność: dostępny
(12 opinii)
1567 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1776 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
13365 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2824 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1741 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
17974 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
3021 zł

Zobacz również:

Duravit DuraSquare jako hybryda owalu i prostokąta

Serię Duravit DuraSquare można opisać słowami: minimalizm, perfekcja, nowoczesność i jakość. Rozwiązania stanowiące całość modnego konceptu niemieckiej marki Duravit precyzyjnie łączą popularne nurty wnętrzarskie, przeobrażając się w uniwersalną propozycję do łazienki podporządkowanej współczesnym trendom. Wyraziste, cienkie ranty oraz kształt, będący fuzją owalu i prostokąta, umiejętnie podkreślą charakter pomieszczenia, w którym nacisk położono na wizualną świeżość oraz kompromis modernizmu z organicznymi inspiracjami.

W linii znajdują się umywalki Duravit DuraSquare, które zostały wykonane z innowacyjnego materiału, jakim jest DuraCeram®. Jest on wytrzymały na urazy mechaniczne i trwały, a dzięki swoim unikalnym właściwościom pozwolił na osiągnięcie krawędzi o grubości zaledwie pięciu milimetrów. Ten stylistyczny puryzm w postaci ciekawej misy (występującej również w wersji ze szkliwionym tyłem) podkreślić mogą konsole wykończone w srebrnym chromie lub czarnym macie, wzbogacone o szklaną półkę dostępną w sześciu różnych kolorach.

Kolekcję uzupełniają też wanny Duravit DuraSquare, które dzięki możliwości zastosowania systemu hydromasażu air-whirl zamienią się w preludium do odprężającej i relaksującej kąpieli. Modele, wyprodukowane z przyjemnego w dotyku i odpornego surowca DuraSolid, występują w wariancie narożnym, wolnostojącym oraz przyściennym, w kilku rozmiarach do wyboru.

array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia