Duravit Vero Air, czyli nowa odsłona serii Duravit Vero. Poznaj jej zalety!

(10 głosów)W sanitarnym świecie od dawna panuje trend na proste geometryczne formy, które wnoszą do łazienki potężną dawkę nowoczesnego charakteru i stymulują poczucie doskonałości. Seria Duravit Vero Air jest kompilacją współczesnego minimalizmu i lekkości. Ten stylizacyjny duet stał się początkiem kreacji wyjątkowej kolekcji ceramicznych rozwiązań dla ludzi poszukujących naturalności i komfortu z odrobioną nonszalancji. To połączenie jest gwarancją stworzenia pokoju kąpielowego pełnego wizualnej przejrzystości i szyku. Mimo eleganckiej formy łazienka – za sprawą cienkich i precyzyjnych linii  – staje się oazą harmonii. Ceramik Duravit Vero Air, jako udoskonalony następca bestselleru Vero, łączy sztandarowe cechy poprzednika z sanitarnymi trendami.  


Duravit Vero Air i Duravit Vero co je łączy?

W 2001 roku Duravit nadał łazienkom nowy, designerski wymiar. Kolekcja Duravit Vero jako czołowy przedstawiciel prostokątnych sanitariatów, wspięła się na piedestał modnych form i do dziś, z dumą zajmuje to szczególne miejsce. Od tamtej pory nie miała godnego następcy. Do teraz. Duravit Vero Air stała się spadkobiercą najlepszych cech kolekcji Vero. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o serii Vero, zajrzyjcie Opis serii Duravit Vero. Opisaliśmy wady i zalety kolekcji. Co łączy obydwie serie? Precyzja wykonania, doskonałe kąty proste i nowoczesny design. Kształty kolekcji Vero Air nabrały lekkości za sprawą delikatnych krawędzi i linii. Masywną konstrukcję Vero zastąpiono lekką formą Duravit Vero Air, przez co łazienka nabiera nieco więcej delikatności i – ze stricte nowoczesnej – przybiera ram klasycznej, bardziej naturalnej elegancji nierozerwalnie zintegrowanej ze stylistycznym sznytem Vero

  
  Umywalka Duravit Vero Air

Umywalka Duravit Vero Air jako geometryczna doskonałość!

Seria Duravit Vero Air, podobnie jak Duravit Vero, spełni oczekiwania każdego Użytkownika. Ta wyjątkowo cienka konstrukcja o delikatnych rantach występuje we wielu rozmiarach. Zatem jeśli design serii przypadł Wam do gustu, nie musicie obawiać się o to, że nie znajdziecie odpowiedniego wymiaru. Na kartach katalogu znajdziemy małe umywalki nablatowe 45x35cm, umywalki półblatowe czy nawet duże umywalki podwójne 120x47mm. Wszechstronna oferta umożliwia aranżację niemal każdej łazienki – od tej niewielkiej w bloku, po przestronne pokoje kąpielowe w ogromnym apartamencie. Zapewniamy, że jest w czym wybierać! 
 
 
Duravit Vero Air umywalka 120cm

Duravit Vero Air i system bezrantowy Duravit Rimless® oraz HygieneGlaze

Konstrukcje bez rantu podbiły sanitarny rynek. Kuszą wygodą użytkowania, zwiększeniem higieny, a na dodatek ograniczają konieczność częstego sprzątania. Nic dziwnego, że w serii Duravit Vero Air także znajdziemy tę innowację. Bezrantowa konstrukcja Duravit Rimless® to cecha misek Duravit Vero Air. Toaleta WC bez kołnierza pozbawiona jakichkolwiek zakamarków ogranicza powstawanie bakterii i brudu. Woda wypływająca przez otwarty rant spłukujący skutecznie obmywa jej całe wnętrze, pozostawiając toaletę czystą. Dodatkowym atutem miski WC Duravit Vero Air oraz pisuaru jest powłoka antybakteryjna HygieneGlaze, czyli gwarancja jeszcze większej czystości. Taka powłoka, otrzymywana dzięki odpowiednim procesom wypalania oraz zintegrowana ze szkliwem ceramicznym,  zapewnia ochronę naszego zdrowia i  wolną od bakerii eksploatację. 


Duravit WC Podwieszane z kolekcji Vero Air

Meble łazienkowe, akcesoria i wanna Duravit Vero Air 

Urządzając łazienkę często sięgamy po produkty z tej samej linii, by mieć pewność o pełnym stylistycznym dopasowaniu. Często nie chcemy borykać się z dylematami związanymi z odpowiednim skomplementowaniem ceramiki. Duravit w odpowiedzi na nasze potrzeby stworzył linię wanien – wannę wolnostojącą, wannę narożną oraz wannę przyścienną. Cienki rant Duravit Vero Air o grubości 55 mm gwarantuje fenomenalny efekt wizualny, a do tego zapewnia maksimum komfortu, bo duża konstrukcja potęguje przyjemność zażywanej kąpieli. Jak już wspominaliśmy seria jest bardzo różnorodna, dlatego nie mogło zabraknąć w niej mebli łazienkowych oraz stylowych uchwytów i regulowanych stelaży do zawieszenia np. ręcznika podczas porannej toalety. 


  

Jakie inne serie Duravit będą pasować do Duravit Vero Air?

Jeśli nie chcecie aranżować łazienki wszystkimi elementami serii Duravit Vero Air możecie skompletować różnorodne zestawy, sięgając po meble łazienkowe Duravit Vero lub Duravit L-Cube. Wszystkie te konstrukcje także cechuje stylizacyjny minimalizm i elegancja, dlatego świetnie korespondują z nowoczesnym charakterem serii Vero Air. Duravit jest wyznacznikiem współczesnych trendów. To wybór tych, którzy kochają się w szyku nowoczesnych konceptów, minimalizmie i prostych konstrukcjach.  Pełna subtelności seria jest bogactwem wymiarowych możliwości, począwszy od małych umywalek do niewielkich pokojów kąpielowych, po elementy do przestronnego lokum, gdzie relaks i przyjemność to wartość dodana do niebywałych form. Możliwość łączenia jej z innymi rozwiązaniami zaproponowanymi przez Duravit stwarza pełne pole do popisu aranżacyjnych możliwości.  
 
 
 
  

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia