Duravit - Vero

(17 produktów)
Dostępność: dostępny
(14 opinii)
906 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
914 zł
Dostępność: dostępny
(9 opinii)
966 zł
Dostępność: dostępny
(6 opinii)
923 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1108 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
1896 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1722 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
3128 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
243 zł

Zobacz również:

Duravit Vero, czyli kompleksowe wyposażenie nowoczesnej łazienki

Seria Duravit Vero to klasyka gatunku! Ten sanitarny bestseller dostępny jest w ofercie już od wielu lat, a jego sława z roku na rok nie maleje. Podstawą nowoczesnego designu koncepcji, za którą odpowiada marka Duravit, jest prostokąt.

Proste linie wyznaczające kontury umywalki, szafki czy miski WC lub wanny Duravit Vero harmonijne nawiązują do geometrycznego trendu i reguły mówiącej o dekoracyjnej oszczędności. To formy, które zdumiewają perfekcją wykonania i jakością, za którą odpowiadają innowacyjne technologie oraz wysokogatunkowe materiały wykorzystane w czasie produkcji.

Bezpretensjonalne wzornictwo poszczególnych alternatyw dyskretnie podkreśli charakter łazienki w stylu industrialnym, loftowym, modernistycznym czy minimalistycznym. W skład kolekcji Duravit Vero wchodzą m.in. wanny, wanny z hydromasażem, bidety i miski WC wiszące oraz stojące, a także umywalki o różnym typie montażu (nablatowe, meblowe, wiszące) i rozmiarze – od mniejszych po większe, co zapewnia dopasowanie do warunków panujących w pomieszczeniu.

Uzupełnieniem koncepcji są szafki podumywalkowe, konsole, które można opcjonalnie wzbogacić o boczne, chromowane wieszaki na ręczniki, oraz szafki z lustrem LED wyposażonym w funkcję ściemniania. Tym, co wyróżnia serię Duravit Vero jest również kolor! Niebanalna kolekcja dostępna jest w odcieniu czerni, który wywołuje wrażenie szlachetności i elegancji, podkreślając nowoczesny sznyt wnętrza. Propozycje zdecydowanie sprawdzą się w modnych pomieszczeniach, w których dominują odważne połączenia barw i motywów.


Toaleta i Umywalka Duravit Vero

Królowa nauk - matematyka, zawitała także do łazienki. Duravit Vero oparty na bazie prostokąta udowadnia, że inspiracji można szukać wszędzie. Geometryczne formy to element spójny z nowoczesnym wnętrzem. Ciekawe i oryginalne pomysły sprawiają, że łazienka niekoniecznie musi mieć zaokrąglone elementy.

Prostokątne miski, umywalki, bidety to oryginalność. Klasyka barw - biel i czerń, klasyka form - prostokąty i kwadraty. Ideał w każdym calu to kolekcja Duravit Vero, która sprawia, że łazienka staje się pomieszczeniem w którym styl i dobry gust widać na pierwszy rzut oka!

array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia