Duravit C.1 – baterie do łazienki funkcjonalnej i nowoczesnej

(9 głosów)
 

duravit c.1
Bateria umywalkowa ścienna Duravit C.1 

W architekturze i sztuce użytkowej funkcjonalizm jest pojęciem nadrzędnym. Towarzyszy wszystkim konceptom, wynosząc ich wartość do miana produktów zaspokających potrzeby, ułatwiających codzienność i pomagających w walce z rutyną. Mają one za zadanie spełniać się w swojej roli i tym samym służyć Użytkownikom. Łazienka jest zatem doskonałym miejscem, by na własnej skórze przekonać się, jak granica między technologią, a designem się zaciera. Przykładem tego może być armatura Duravit C.1.

Duravit C.1

Targi ISH we Frankfurcie to spotkanie piękna z innowacją, konfrontacja największych rynkowych graczy i prezentacja najlepszych produktów z portfolio marek. Wydarzenie otwiera możliwości miłośnikom stylu, ukazuje potęgę tworzenia i doświadczenia. Do grona wartych zainteresowania elementów dołączyła armatura Duravit. Kolekcje baterii Duravit C.1 oraz Duravit B.1 i Duravit B.2 są ukazaniem tego, że przed niemieckim producentem nie ma rzeczy niemożliwych. Dziś, katalog Duravit poza ceramiką najwyższej jakości, zawiera także armaturę pełną funkcjonalnego charakteru. Poznajcie baterie umywalkowe, wannowe, bidetowe i prysznicowe rozwiązania Duravit C.1.


Bateria umywalkowa Duravit C.1 w rozmiarze S, M, L i XL

 
                            duravit c.1
Design będący urzeczywistnieniem prostoty i minimalizm, jakość materiałów wykorzystywanych w procesie produkcji, bogaty wybór modeli dostosowanych do wymagań każdej umywalki, wyrafinowanie i elegancja, stylizacyjny uniwersalizm i w końcu funkcjonalizm, to atrybuty serii Duravit C.1. Proste linie i miękkie przejścia tworzą formę ponadczasową, a wygodny i ergonomiczny uchwyt sprawia, że eksploatacja jest łatwa i nie generuje utrudnień. Polerowana chromowana powierzchnia wpływa na doznania estetyczne, natomiast wylewka zakończona ekonomicznym aeratorem zmniejsza zużycie wody. Ponadto, baterie umywalkowe Duravit C.1 występują w czterech rozmiarach –  od S do XL, aby móc dopasować produkt do każdego ceramicznego rozwiązania. Seria C.1 to także trzy-otworowa bateria łazienkowa w dwóch wysokościach oraz bateria ścienna z wylewką w dwóch długościach, które poszerzają aranżacyjne możliwości w strefie umywalki. Armatura doskonale prezentuje się z ceramiką producenta – kolekcją Duravit Vero Air lub Duravit DuraSquare.
 duravit c.1 

Duravit C.1 – rozmiar S  

                                             Duravit C.1 rozmiar S
 

Duravit C.1 – rozmiar L             

    
 

Duravit C.1 – bateria umywalkowa wysoka rozmiar XL

                                                        Duravit C.1rozmiar xl

Nowocześnie w strefie prysznica z Duravit C.1

Seria Duravit C.1 zawiera także kompletne rozwiązania prysznicowe, umożliwiające korzystanie z ożywczej siły strumienia. Uniwersalny charakter rozwiązań przejawia się w dwóch możliwych wariantach wzorniczych: owalnym i prostokątnym, dzięki którym dopasujemy armaturę do niemal każdego nowoczesnego aranżu. Na tym różnorodność kolekcji się nie kończy, ponieważ Duravit C.1 to także trzy wersje ramienia prysznicowego, które będzie dopełnieniem owalnych lub kwadratowych termostatycznych baterii prysznicowych podtynkowych. 

Duravit C.1 bateria prysznicowa  

Bateria wolnostojąca Duravit C.1

Twórca Duravit C.1 Kurt Merki Jr. – nie zapomniał także o posiadaczach stylowych rozwiązań wolnostojących, ponieważ bateria wolnostojąca Duravit C.1 może dumnie stać obok monumentalnej ceramicznej misy i gwarantować rozpustę zmysłów w objęciach aromatycznej piany i wodnej kaskady. 

bateria wolnostojąca duravit C.1
                        

Nowości Duravit - baterie Duravit B.1, Duravit B.2

Oprócz nowości w postaci kolekcji Duravit C.1, marka zaprezentowała znakomite rozwiązania Duravit B.1 o delikatnych i miękkich kształtach oraz Duravit B.2 o nieco wyraźniejszych rysach. Serie Duravit to korzystna cenowo oferta przeznaczona dla każdego, kto ceni sobie dobry styl i jakość, a przede wszystkim funkcjonalność!
 

Duravit B.1

duravit b.1

 

Duravit B.2

duravit b.2

 

 

                  

Skomentuj

1 komentarz

  • Paulina
    Delikatna, subtelna a przy tym precyzja kształtu baterii sprawia iż jestona idealna dla mnie. Zresztą jak cała seria. Nigdy nie sądziłam, iż można zachwycać się armaturą a jednak...Przeglądając blogi wnętrzarskie trafiłam na Państwa stronę. Nieźle.
    Siedzę i zaznajamiam się z artykułami. Bardzo duża kopalnia wiedzy, w sam raz dla mnie.

Rekomendacje i wyróżnienia