Duravit - B.2

(12 produktów)
Dostępność: dostępny
(6 opinii)
534 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
467 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
878 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
565 zł

Zobacz również:

Baterie Duravit B.2, czyli nowoczesna armatura łazienkowa

Baterie łazienkowe Duravit B.2 to nowoczesne spojrzenie na armaturę. Producent wykorzystał w projekcie modernistyczne inspiracje i zgodnie z hasłem „mniej znaczy więcej” wykreował produkt, który pomimo swojej stylistycznej prostoty zamieni się w dekorację przestrzeni. Seria Duravit B.2 to bowiem linia rozwiązań ponadczasowych przeznaczonych do każdej strefy – mycia, wanny, prysznica czy bidetu.

Propozycje przyciągają wzrok! Fascynują zredukowanym wzornictwem. Intrygują harmonią kształtów i inspirują do komponowania pomieszczeń, w których forma łączy się z funkcją! Na serię składają się baterie umywalkowe Duravit B.2 dostępne w dwóch rozmiarach do wyboru (S oraz M). Produkty zostały wyposażone w ekonomiczny aertaor, który napowietrza strumień i tym samym ogranicza przepływ, czym wpływa na zmniejszenie kosztów.

W obszarze prysznica mamy natomiast do czynienia z praktycznymi systemami natryskowymi w wersji okrągłej oraz prostokątnej, wzbogaconymi o termostaty, które chronią Użytkowników przed wypływem wody o zbyt gorącej temperaturze. Obszar kąpieli to z kolei możliwość zastosowania klasycznych baterii natynkowych oraz wariantów o bardziej minimalistycznym designie – do montażu podtynkowego. Całość stanowi kompleksową ofertę dla miłośników puryzmu, bo Duravit B.2 to geometryczna surowość brył, która umiejętnie podkreśli charakter modernistycznych oraz industrialnych łazienek, a także nada klasycznym wnętrzom wyrazistego sznytu.

array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia