Duravit - C.1

(40 produktów)

Zobacz również:

Baterie łazienkowe Duravit C.1 i przepis na nowoczesną łazienkę

Armatura Duravit C.1 to symbioza prostoty i surowości. Cylindryczna forma baterii stworzonej przez designera, jakim jest Kurt Merki Jr., reprezentuje nowoczesne podejście do aranżacji. Mamy tu do czynienia z elementami modernizmu i inspiracjami organicznym podejściem. Smukły korpus i integralnie scalona z nim lekko wygięta wylewka tworzą całość zwieńczoną ergonomicznym uchwytem, który pozwala na precyzyjne określenie ustawień strumienia, a tym samym daje pełen komfort eksploatacji.

Wszystko to sprawia, że baterie Duravit C.1 będą korespondować z wystrojem, w którym nacisk położono na osiągnięcie pełnej harmonii i redukcję tego, co niepotrzebne. Taka charakterystyka z pewnością sprawdzi się w łazience industrialnej, loftowej, purystycznej, czy projektach o bardziej subtelnym zarysie – skandynawskich, klasycznych oraz minimalistycznych. Funkcjonalność rozwiązania z oferty niemieckiego producenta wiąże się z różnorodnością oraz zastosowaniem innowacyjnych technologii.

Baterie umywalkowe Duravit C.1 dostępne są w aż czterech rozmiarach, dzięki czemu dopasują się obszaru mycia. Duravit zastosował w nich regulowany perlator, który napowietrzając strumień, ogranicza przepływ wody, czym generuje oszczędności. Do strefy prysznica Duravit oferuje słuchawki i głowice prysznicowe w opcji kwadratowej lub okrągłej, a także ramię dostępne w trzech wariantach wzorniczych. Podobny pluralizm możliwości cechuje baterie prysznicowe oraz wannowe, które można znakomicie wkomponować do wystroju każdej łazienki.

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia